Svadba 24.4.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte dievčatá...dnes máme 6 mesiacov do svadby, tak si myslím, že už je vhodné rozbehnúť prípravy naplno...myslím teraz na tie všetky ostatné "drobnosti", ktorých je táák veľa, lebo miestnosť, fotografa a kameramana už asi máme všetky rezervované dlhšie ;-) ... hm... pridáte sa? Pozývam... :-)
Odpovedať
tak mmy sme to mali tiez super..ja uz mam nejake take amaterske foto takze cim skor hodim:-))a vsetkym gratulujem:-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj nas den bol vynikajuci, kazdy chvalil. ja som nemala absolutne ziadne srsy ani pred sobasom ani pocas a ani po nom. uplna parada. fotiek mame 980 amaterskych a ndes idem pre profesionalne tak som zvedava
Odpovedať
ja som bola vystresovana zas naopak cely den...az kym nezacala party. Tesim sa na poriadne dvdcko....a origos fotky.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčatá, v prvom rade vám všetkým srdečne blahoželám!!! U nás to bolo super, krásny slnečný svadobný deň sme si užívali plnými dúškami, dla ohlasov sa bavili aj hostia :-) nejaké fotky už mám, ale počkám za oficiálnymi, mali by byť do 2 t., potom urobím album... no a dnes letíme do Ríma, veľmi sa teším:-))) ešte raz blahoželám!!!
Odpovedať
pripájam sa k blahozelaniam, baby vsetko dobre a vela vela krasne a hlavne spolocne prezitých rokov! Fotenie na jednicku, obrad krasne dojimavy, hostina perfektná!
Odpovedať
Ahojte baby, tak vsetko dobre, hlavne vela zdravia, stastia a tolko lasky po cely zivot ako vo svadobny den :) dufam, ze ste svoj svadobny den prezili rovnako krasne ako ja, pretoze to bol naozaj najkrajsi den v mojom zivote :)
Odpovedať
Ahojte, pridala som prvé fotky do prípravného albumu, niektoré detailíky, ktoré počas svadby pofotil môj drahý
Odpovedať
caute..baby tak nejako to foto uz mam v albume tak mozte mrknut zvysok postupne dolpnim lebo je ich strasne vela :-))
Odpovedať
Profilova fotka
nikina, sklomyla, drobec: máte peknučné fotky, vidno, že ste si to užívali :-D, my ešte oficiálne nemáme, akonáhle budeme mať, tak pridám aj ja...ešte raz gratulujem!
Odpovedať
majo.lenka sme zvedave aj na tvoje fotky, ozaj baby a a ko po svadbe? ako sa cítite?ako si nažívate? doklady zmenené?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, nuž, včera som zmenila trvalé bydlisko, zajtra sa chystám na OP, s tým potom vybavím pas, poisťovňu, banku, zamestnávateľa...novú pečiatku...trošku sme stáli, lebo sme boli v Ríme...ináč Rím odporúčam!!! je nádherný! no a na nové meno som si stále nezvykla, ale to je myslím celkom normálne :-) a vy ako? už sa predstavujete novým priezviskom?
Odpovedať
ahojte baby,....ja mam este toho vela na robote...dosli sme naspat do Anglicka min. tyzden a este nas caka party tuto sobotu...ale hned potom subujem, ze si dam fotecky do albumu...tesim sa aj na vase..... ja si tiez tazko zvykam na nove prizviesko..specialne ked tam chyba ova na konci....pas budem vybavovat v Londyne, uz som na to nemala cas.. po svadbe....
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojcek..tak ja si idem zajtra po doklady a na buduci tyzden obeham vsetky urady a tieto veci..inac fajn..na priezvisko si zatial neviem zvyknut:-))ale da sa to..manzel isiel hned tri dni po svadbe uz prec takze som sama...
Odpovedať
Profilova fotka
drobec, ideš si pre OP? Ako dlho to trvá?
Odpovedať
tak teraz v pondelok som bola sa fotit a dnes mi uz prisla sms ze je hotovy takze styri dni a mam ..som dost prekvapena:-))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Ja som tiez bola v pondelok podat ziadost na OP, a este stale ho nemam. Dnes mi dosli informacie o volbach, a samos na stare meno. :-( Tak teraz neviem co mam robit, lebo na volby uz urcite budem mat OP s novyp priezviskom....
Odpovedať
no to i ja sa toho obavam lebo je mozne ze aj mne pridu na stare ale tak ja neviem ja by som sa spytala asi ked budem preberat op..
Odpovedať
Profilova fotka
tak jka som si este tiez nezvykla moje stare priezvisko mi chyba, mam uz novu ksrtu positenca, zajtra idem pre obciansky...zacali sme pracovat na babatku tak snad sa to hned podari. fotky sem nemozem dat lebo ich neviem zmensit a nechce mi ich sem zobrat vo velkosti akej su.no mam na fb ak by mal niekto zaujem
Odpovedať
co sa tyka volieb, je to v pohode,v zoznamoch pri volbach budu mat uz nove priezvisko, aspon tak mi to povedali, ked som si menila trvaly pobyt.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, tak ja už mám nový OP, vodičák aj kartičku poistenca :-) Ešte musím behnúť do banky, do poisťovne a tak. Na nové meno si neviem ani ja zvyknúť. Tri dni po svadbe, keď sa ma spýtali na priezvisko, som povedala ešte moje za slobodna :-D Ale tak časom si zvykneme nie? ;-) Inak dievčence čo už máte albumy, máte veľmi pekné fotky :-) Ja ešte nemám profi fotky, a nechcem zatial dávať do albumu tie amatérske. Takže keď budem mať, urobím album. Dnes som bola pre dvd zo svadby a je perfektné :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som včera podala ešte len žiadosti o OP, vodičák a pas, tak dúfam, že to nebude trvať dlho...a na nové meno si neviem vôbec zvyknúť...to je tak...28 rokov mám jedno priezvisko, to je dosť dlhá doba, tak sa mi zdá úplne prirodzené, že na tú zmenu si tak skoro nezvyknem :-D
Odpovedať
baby tak ja uz mam OP,a cakam na vodicak...pas az neskor..no ja si zacinam pomaly zvykat ale je to mi tiez stale cudne..a inac ako sa mate mladomanzelky :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte mladomanzelky, tak uz sa aj mne konecne podarilo sem hodit fotky. Dufam, ze sa mate dobre a uzivate si! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte mladomanželky :-D tak ako? už ste si zvykli na nové meno? ;-) cailin, jenta: máte krásne fotky ja už tiež mám foto, chystám sa vytvoriť album, len ešte ich trochu triedim, ale do konca týždňa ich tu zavesím... ;-) apropo, ste spokojné s prácou fotografa? Lebo my áno
Odpovedať
majo.lenka s menom problem nie je, skor manžela predstavujem a oslovujem ako frajera, takže po novom som vydatá a už aj s frajerom:D S pracou fotografa absolutna spokojnost, cez svadbu bol 100% a ten servis potom, som len oči otvárala, absolutna ochota, flexibilita a rýchlosť.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, podarilo sa mi vytvoriť album, môžte hodiť očkom :-)
Odpovedať
majo lenka mate krasne fotecky:-)boli ste tiez naozaj krasni:DD
Odpovedať
Profilova fotka
Drobec, ďakujeme pekne:-) ešte sa chystám nejaké pridať, len majú veľkú kapacitu, tak ich musím zmenšovať
Odpovedať
no ja som sa tiez so svojimi niektorymi bavila lebo som ich davala aj na azetko a tak,tak som ich zmensovala :DD
Odpovedať
aj ja sem chcem hodit fotky a vobec mi to nechce nacitat.....nervy :-((((
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?