Svadba 24.4.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte dievčatá...dnes máme 6 mesiacov do svadby, tak si myslím, že už je vhodné rozbehnúť prípravy naplno...myslím teraz na tie všetky ostatné "drobnosti", ktorých je táák veľa, lebo miestnosť, fotografa a kameramana už asi máme všetky rezervované dlhšie ;-) ... hm... pridáte sa? Pozývam... :-)
Odpovedať
ahojte nevesticky... mam, konecne som dnes nasla a kupila svadobne topanky....su presne podla mojich predstav, snad este krajsie :) a uz mam aj bizuteriu. Este zostava kupit bizu k popolnocnym a topky k popolnocnym a nejaku sexi spodnu bielizen a uz by to malo byt vsetko. Ako postupujete vy???
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si včera kúpila konečne svadobné topánky :-D Strašne sa mi zapáčili, boli vo výpredaji, posledné číslo (sadli ako uliate) a stáli ma len 14,95€ ;-) A došli mi konečne aj pierkový vejár na fotenie a biela a bordová organza na výzdobu auta :-) Už len si nájsť trochu času a urobiť ju!
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si dnes kupila samodrzky no su hladke, taky vzor ako som chcela nemali a ten co mali stal 490sk a to sa mi zdalo dost na to ze ich mozno ani nebudem mat len nejaku tu chvilku
Odpovedať
tak baby my mame za sebou pozyvamie este nam ostali asi dve tri navstevy ale to absolvujeme najblizsie ked martin pride lebo sa nestihlo vsetko..no dalo to zabrat ked mam pravdu povedat...ale je to z krku :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ja ye si sa stratila
Odpovedať
a ta sak som dva dni nevedela kde mi hlava stoji ale dnes uz martin isiel tak je to volnejsie:-)))ale som rada ze uz je po tychto oficialitach :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak nás pozývanie čaká tento víkend, osobne pozývame iba niekoľkých ľudí, ostatných pozvú naši rodičia, pár pozvánok zašleme poštou a tak...myslím, že toto by malo byť bez nejakého stresu :-) teda dúfam... hm... no a začínam si to už tak celkom užívať...tie najpodstatnejšie veci už máme, oznámenia sme už začali rozdávať a stretli sa s dosť pozitívnym ohlasom, tak sa teším...ostalo mi ešte poriešiť niekoľko vecí, hlavne čo sa týka zoznamu hostí, výzdoby a mojich šiat na prezlečenie...a vy ako?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som cez vikend dokupila podpiru korzetovu a samodrzky. chcesla som sietovane ale nemali aby s takámi vzormi a stali cez 14eur tak som si vzala hladke za 6,3. niezeby som bola skupa ale kde to potom vynosim, nemyslim samodrzky akjo take lebo nasim iba tie ale biele nevynosim a dat 5OO sk za to ze ich mozno ani nepouzijem sa mi zdalo zbytocne. ozaj zacala som chodit na zumbu a je to perfektna vec. uz ste skusili???
Odpovedať
tak ja idem konecne na buduci tyzden na popolnocne a keterin idem opat na ukrajinu tak som zvedava co je tam nove:-))
Odpovedať
Profilova fotka
faaakt??? aj ja chcem ist ale som rozmyslala ze az po svadbe. ides tam na saty??? tak to som teda zvedava
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj mohla by si mi kupit nejaku pompadurku???
Odpovedať
ta ani nie na saty priamo ale skor na veci ako tricko teplaky a tak...no mohla len ak ti kupim a sa ti nebude pacit?kludne akoze nieje problem..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte dievčatá...nuž, včera som už bola konečne optimisticky naladená, konečne som sa začala na svadbu tešiť, lebo prevažne takmer všetky veci už máme...hm...a včera večer môj snúbenec spadol zo schodov...a leží v nemocnici, ale do svadby by mal byť aj fit..tak si dávajte pozor na chlapov, aby sa vám nič podobné nestalo...hm, ja to mám akosi zaradom..najprv mamina operácia, potom otec, teraz snúbenec s úrazom...dúfam, že mne sa už nič nestane...a beriem to ako kvalitnú skúšku nervov pred svadbou..to asi aby ma už potom nič nerozhádzalo... :-S ;-)
Odpovedať
ach moja ani mi nevrav pred tyzdnom v pondelok mi martin napisal z ciech smsku ze mu zasivaju ruku lebo mu strelila flexa...ked som to citala tak som bola bleda ako stena a skoro som odpadla..a ma dobrych 15 stehov...no uz je to lepsie...ale ona baby davajte si pozor na chlapov..a prajem skore uzdravenie..
Odpovedať
keterin pocuj chcem sa ta spytat by som potrebovala zapoziciat 6 navlekov na svadbu dalo by sa?vies si pisala ze budes poziciavat..aspon ak som dobre pochopila vtedy este skor..
Odpovedať
Profilova fotka
Drobec, ďakujem pekne...no ani ty to teda nemáš zrovna ružové... asi až neskôr pochopíme načo to bolo dobré ;-) ... aj vám prajem skoré uzdravenie
Odpovedať
Profilova fotka
drobec ja verim ze kupis dobre, ak ta teda mozem poprosit. a navleky som zatial nezrealizovala ale mozem ti dat kontakt na pani od ktorej mam pozicane ja za 1,5eur. to s tymi urazmi j efakt hrozne nech vsetko dobre dopadne
Odpovedať
vies co lebo mam teraz hroznu skusenost...som si objednala balony aj spz od jednej pani zo SNV a uz trikrat som jej volala aby mi to uz poslala aj som jej davala adresu a dodnes nic a to bude uz pomaly dva mesiace...takze navleky ani pytat nemienim...a s tou pompadurkou v pohode...:-) a mne staci len sest navlekov iba za hlavny stol:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ak chces ja mozem pre seba popytat o sest viac lebo my sme uz dohodnute a niekedy v stredu , stvrtok pred svadbou pre ne pojdem
Odpovedať
no to by bolo super keby si bola taka dobra lebo chcem nakoniec len za hlavny stol...dakujem:-))
Odpovedať
tak co holky? uz mate nervozitu??? ja teda uz zacinam......mat...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok tak ja opytam o sest viac
Odpovedať
baby potrebujem biely jemny piesok nevie mi niektora poradit kde zozeniem za spoko cenu?dakujem uz teraz..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
vo velkosklade
Odpovedať
no hej lenze mne treba nie vela a tam treba vacsi nakup...mrknem niekde este
Odpovedať
Profilova fotka
no 20eur ale isto by si si nieco kupila hoci aj do bytu
Odpovedať
no to mas pravdu...a kde to presne je?
Odpovedať
Profilova fotka
jeden je pri vezi a jeden na solivare
Odpovedať
Profilova fotka
ty si nemala ist na tu ukrajinu?? ci to nie dnes??
Odpovedať
nie nie az na druhy tyzden 27.marca...no tak uvdidim kde zajdem..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?