Svadba 24.4.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte dievčatá...dnes máme 6 mesiacov do svadby, tak si myslím, že už je vhodné rozbehnúť prípravy naplno...myslím teraz na tie všetky ostatné "drobnosti", ktorých je táák veľa, lebo miestnosť, fotografa a kameramana už asi máme všetky rezervované dlhšie ;-) ... hm... pridáte sa? Pozývam... :-)
Odpovedať
baby 7.februara je svadobny veltrh v kosiciach chystate sa niektora?
Odpovedať
tak ja som sa uz na sto percent rozhodla, ziadny svadobny salon, na saty sa ide do Polska, kamoska tam bola nieco pofotila a skoro som baby odpadla, tak nadherne saty mi doniesla odfotene, ze vyzerali ako vystrihnute z katalogu a ked povedala tu smiesnu cenu, tak som sla do kolien............... neni o com.Buduci mesiac frcime do Polska nielen pre svadobne, ale aj pre polnocne saty.
Odpovedať
Tak celkom prijemny relax pri tejto svadobnej hre :-) http://www.svadobnysalonmv.sk/product...
Odpovedať
super to je nikina
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...dobrú zábavku si nám tu dala, nikina :-D , aspoň trochu niečo na odreagovanie... juj...povedzte..aj u vás sa už zvyšuje intenzita stresu? Hm...my sme si toho asi naložili vela...aj byt, svadba...a akokeby to nestačilo, ešte aj problémy s príbuznými...ale voľajako bude...
Odpovedať
no ani mi nevrav:-))my sme tiez zacali zhanat nejake bytiky ale naostro az po svadbe po tom vsetkom ked bude tak sa vrhneme na byty..
Odpovedať
ahojte baby, tak aj ja sledujem, ze s postupom casu narasta nejak nervozita, stres a taktiez nejake tie hadky a problemiky v rodine. Ale mam pocit, ze to k tomu vsetkemu asi patri. A byt zhaname aj my lebo mame len jednoizbak bauring a to je nic moc...... a ak pride este aj babo tak to asi nebude postacovat. Ozi neviete mi niektora poradit nejaku dobru stranku na oznamka. Rozmyslam nad samovyrobou, jeden navrh uz mam, ale este by som potrebovala nieco do zalohy :-)
Odpovedať
tak nevesticky, este vam tu pridavam nieco na zabavku a odreagovanie.... toto je fakt super hra, navrhnete si tam od svadobneho paru, cez oblecenie, uces, svadobnu vyzdobu, jedlo, napoje proste vsetko.......... musim povedat, ze aj ked je to len kreslene, inspiroval ma tam jeden celkom pekny zavoj :-) http://www.svadobnysalonmv.sk/product...
Odpovedať
a este jednu ;-) http://www.svadobnysalonmv.sk/product...
Odpovedať
pocuj nikina daj si do google svadobne oznamenia a ja som si takto nasla a zistila nakoniec ze to vyrabaju tu u nas v PO.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiež rozmýšľala nad samovýrobou, ale nakoniec som to zavrhla. Našla som stránku firmy, kde ti urobia oznamká za 0,30€ takže som si povedala, že sa nebudem s tým zaťažovať ;-) . Hneď na druhý deň mi mailom poslali návrh oznámenia a teraz čakám kým prídu. Dúfam, že to bude už v priebehu tohto týždňa :-) nikina ak chceš, pošlem ti adresu cez IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ak by nahodou niekto potreboval vrecuska na darceky, viem vam v tom poradit
Odpovedať
Článok sa načítava...
kati ja by som potrebovala?dalo by sa?
Odpovedať
Profilova fotka
jasne dalo ja som sebe vcera urobila
Odpovedať
Profilova fotka
tak uz tom mam v albume
Odpovedať
a dali by sa aj mensie lebo ja chcem do nich len tak tri styri druhy cukrikov..
Odpovedať
Profilova fotka
hej dali ja mam dost vysoke koli tomu ze ten moj darcek je dost velky ale v pohode
Odpovedať
a ako by sme sa dohodli?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som dnes dokupila stuzku tak budem vediet presnejsie ako to vychadza a koélko toho potrebujes??? organzu si vies zohnat sama alebo ju mam zabezpecit ja???? a akej farby to ma byt. videla si to v mojopm albume???
Odpovedať
tak organzu dufam ze v presove najdem no a potrebovala by som tak okolo 60 vrecusok a farba aku najdem:-))))hej videla len ja by som chcela trosku mensie ak by sa dalo..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj ja sa ku vám pripájam, tiež máme termín 24.4.2010. Svadbu síce plánujeme už od apríla minulého roku ale akosi popri prestavbe domu nebolo na to čas. No a teraz už začínam pomaly stresovať či všetko stihnem a či na niečo nezabudnem. Zatiaĺ máme zajednanú miestnosť Hummer, kostol, fotografa, hudbu no a čo mi chýba starejší a kameraman. No a samozrejme ešte kopec maličkostí. Teraz ideme dávať robiť oznámenia. Kedy budete pozývať hostí na svadbu?
Odpovedať
tak my ich budeme pozyvat asi tri tyzdne pred svadbou..
Odpovedať
Profilova fotka
ok, nie je problem, budes este potrebovat stuzku, ja som vcera kupila v galanterke na trojici, stala 0,13m. mne islo asi 20-25cm na jedno vrecko. zalezi aj od toho, ci chces aby sa ti stahovala na jednu stranu alebo na obidve. staci ti jedna rolka organzi. a na výzdobu ti bude treba organzu???? mas uz kupenu??? a kedy to chces zacat robit? cim skor tym lepsie
Odpovedať
tak budem mat zelenu organzu a mam uz doma ale este jednu som objednala kvoli tym vrackam takze k dispozicii ju uz mam no a stuzku kupim nieje problem asi bielu...tak kupim nejake dva metre bude dost co myslis?a to je jedno na ktoru stranu sa bude stahovat necham to na teba..
Odpovedať
Profilova fotka
no ale vies si to predstavit no nie??? no 2 m bude urcite malo ked potrebujes 70 vreciek. pocitaj ze na jedno vrecko ide nejakych 20-25cm to ti treba minimalne 14m na bale je 20m a dala som za to 2,65€. a po kolko si zohnala organzu???
Odpovedať
ano ano viem..no dobre tak ja kupim 20 pre istotu..no a objednavam za 5,5 z jednej strany taku jablkovo zelenu..ja dnes pojdem kupit tu stuzku a v pribehu buduceho tyzdna sa mozme nejako dohodnut aby som ti to dala..
Odpovedať
Profilova fotka
ok, v poriadku, ale 5,5 je dost vela ked k tomu este aj postovne pripocitas
Odpovedať
no tak uz mam bielu stuzku doma takze uz sa treba dohodnut kedy ti to dam a kde...no a aj tie co mam doma mam ich asi za 5 myslim a lacnejsie som nenasla..
Odpovedať
Profilova fotka
viem kde maju po4 ale to je uy jedno. zajtra budem v presove takze ti zavolam a mozem si pre to prist, v priebehu tyzdna to budes mat hotove
Odpovedať
dobre tak mi potom brkni
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?