Svadba 24.4.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte dievčatá...dnes máme 6 mesiacov do svadby, tak si myslím, že už je vhodné rozbehnúť prípravy naplno...myslím teraz na tie všetky ostatné "drobnosti", ktorých je táák veľa, lebo miestnosť, fotografa a kameramana už asi máme všetky rezervované dlhšie ;-) ... hm... pridáte sa? Pozývam... :-)
Odpovedať
ano tak to mas pravdu potom nam ich bude treba este viac..
Odpovedať
Profilova fotka
och stale je ich malo a ze vraj peniaze nie su vsetko somarina
Odpovedať
ano aj ja vravim ale snad svadba aspon trosku pomoze..:-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...ako? my teraz straaašne stagnujeme - idú vianoce a my sa chystáme sťahovať, kupovať nábytok, takže dobre, že mám aspoň svadobné šaty a darčeky pre hostí vybavené :-) zvyšok až po novom roku...obrúčky už máte? a ako dlho trvá objednávka?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj u nas sa tiez nic nedeje, obrucky mame a trvalo to ani nie 10 dni
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, prajem vám všetkým šťastné a veselé vianoce plné lásky a porozumenia...pohodu pri stedrovečernom stole...aa.. o 4 mesiace sa budeme tiež veseliť :-)
Odpovedať
aj tebe :-)no od dnes presne o styria mesiace..t.j 120 dni :-))))))
Odpovedať
ahojte baby...tak prajem vam vsetkym stastny novy rok aby bol lepsi ako ten minuly a aby nam to vyslo kazdej tak ako si to ona predstavuje:-))
Odpovedať
Profilova fotka
no veru uz ked je ten rok 2010 tak hned je to blizsie k tomu nasmu dnu
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...aj ja prajem všetkým šťastný, veselý, láskypný nový rok 2010...a kopec zdravia...aby sme v pohode zvládli veeeľkú párty v apríli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) aj ja Vám prajem všetkým šťastný nový rok :-)
Odpovedať
ahoj dievčata...tak ako sa dari s pripravami? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak baby pribudla mi dalsia vec mam pricesok konecne(vid.moj album)
Odpovedať
Profilova fotka
drobec to su melirovane klipy?
Odpovedať
ja nejako stagnujem...na buduci týždeň chcem isť už pozrieť šaty...treba mi aj vankúšik na prstienky...a ani neviem čo všetko..cchem sa opytat, podvazok si kupujete? alebo to je ako darček od niekoho napr.: družička...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si kupila vsetko sama
Odpovedať
Profilova fotka
slecna2: my tiež stagnujeme, momentálne sa skôr zaoberáme zariaďovaním bytu... :-) ale už musím v pozadí riešiť aj tie ostatné veci, myslím, že je najvyšší čas na oznámenia a obrúčky... podväzok som si chcela kúpiť sama, ale dievčatá-družičky ma upozornili, že toto je ich parketa...hm.. ale teraz už ani neviem, či ho vlastne chcem
Odpovedať
tak ja si tiez vsetko kupujem sama:-) keterin1:ano su melirovane lebo ja mam tiez na celej hlave melir a su fakt super uz si ich potom len natocim..
Odpovedať
Profilova fotka
takze su zo zivych vlasoch?? kolko ta stal??
Odpovedať
ano ano zo zivych ja som ani ine nechcela:-)no mam ich od jednej z bazaru a stali ma 40 eur a je tam devat pramenov roznej velkosti a su dlhe 50cm...no super mi sedia...:D
Odpovedať
Profilova fotka
a si sa nebala ze ti nesadne odtien?
Odpovedať
tak videla som fotku a vies oko kadernicky:DDDale nie trosku ano,ale kolegyne ma uistili ze dobra farba a nakoniec super...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ako pokračujete?...zdá sa mi, že ako sa blíži termín svadby, tak sa akosi vyskytuje aj viac komplikácií...rodičia a tak....a čas nám ubieha strašne rýchlo, začala som už riešiť svad.oznámenia... hostí na svadbu budete pozývať osobne? a ak áno, tak kedy začnete s pozývaním?
Odpovedať
Profilova fotka
budeme osobne a zacneme vo februari
Odpovedať
ahoj aj my budeme osobne a vacsina uz o tom vie takze tak mesiac pred tym a asi pred velkou nocou pravdepodobne..
Odpovedať
Ahojte baby, tak aj ja som si vybrala tento kuzelny den s celkom peknym datumom, ze 24.04.2010 za svoj den svadobny. Tak sa chcem opytat ako prebiehaju vase pripravy na svadbu, co uz mate zabezpecene a vybavene a co este nie. Ja este len teraz zistujem kolko roboty a veci okolo takej svadby je, co som doteraz ani poriadne netusila :-)
Odpovedať
ahoj Nikina vitaj medzi nami :) Ja idem akurat zajtra skusat saty...som zvedava ako dopadnem :-. Mam zatial zajednany kostol (chodime poctivo na poučenia), dalej mame zajednanu sálu, už aj kolačiky sme objednali, fotografa budem mat ako svadobny dar - uz je tiez zajednany, mame kupene uz obručky, poháre a krabice na vysluzky...Co sa týka kamery - nebudem mat, a hudbu budem mat vlastnu urobene CD. Budeme len v mensiom počte, len surodenci s rodinkami... A teraz mi ostalo to najhorsie...vsetko zosúladit, a este pokupit kooooopec maličkosti.....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, tiež vítam :-) my máme zajednaný termín v kostole, miesto hostiny, hudbu, foto a kameru, darceky pre hostí, ja mám svadobné šaty...prave sa riešia oznámenia, o výzdobe mám dosť jasnú predstavu a mám na ňu zajednanú kvetinárku, tiež sú zajednané koláče a svad.torta...a máme aj krabice na výslužky...to je asi tak všetko...zvyšok sa už nejako stihne...
Odpovedať
ahoj slecna2 a taktiez majo.lenka tak musim povedat, ze toho uz teda mate vela zabezpeceneho a vybaveneho. My sa akosi este len rozbiehame. V piatok sme sa definitivne rozhodli co sa tyka terminu,vybavili sme matriku-galerku, zabezpecili dve saly na svadobnu hostinu, zajtra ideme este okuknut tu jednu a potom sa definitivne rozhodneme, ktora to vyhrava. Momentalne riesime aj oznamka - teda presnejsie to ci dat urobit profesionalne alebo len navrh a dat si ich vytlacit... kazdopadne vyslo by to lacnejsie. Co sa tyka siat tak tie este nemam.. a ak mam pravdu povedat, poziciavat si ich ani nechcem. Momentalne rozmyslam nad kupou, kamaratka mala svadbu minuly rok a kupila si nadherne saty v Polsku...vysli ju na tri tisicky, ale boli naozaj krasne. Kolace nam dnes padli, ta pani volala, ze toho maju vela, ze nam nemoze potvrdit objednavku, takze zajtra zacne kolotoc s hladanim vhodnej cukrarky a taktiez kameramana. Fotografka by uz bola, mam zajednanu super kadernicku, kozmeticku......... ale to je asi tak vsetko..... Dokonca ani prstienky este nemame vybrate
Odpovedať
tak snad to vsetko do toho 24.04. stihneme :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?