Svadba 24.4.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte dievčatá...dnes máme 6 mesiacov do svadby, tak si myslím, že už je vhodné rozbehnúť prípravy naplno...myslím teraz na tie všetky ostatné "drobnosti", ktorých je táák veľa, lebo miestnosť, fotografa a kameramana už asi máme všetky rezervované dlhšie ;-) ... hm... pridáte sa? Pozývam... :-)
Odpovedať
keterin: my sme zariadzovali oblek pre syna mojho brata (mal 2 roky) a nakoniec najlepsie riesenie bolo, ze sme kupili oblek od ciankou na trhovicku, stal 14 eur, bol cely cierny s vestou a k tomu biela kosela. kedze som nechcela mat maleho celeho cierneho, tak mamina mu na veste dala presit predny diel na veste na farebnu latku a este mu k tomu spravila motylika. vsetko to stalo par korun a bol pekne zladeny s maminou. ako ked som pozerala obleky pozicanie a tak tak to vyslo rovnako draho. takze toto mi prisla ako vyborna varianta. rozhodne podorucujem malemu tmave nohavice, lebo on sa neskutocne valal po zemi. je pravda ze 4 roky je uz mudrejsi, ale nikdy nevies ;-). rozhodne pripravy na svadbu si pekne uzi. je to skvely cas. este dobre je si dohonut niekoho kto bude s malym. ako kto sa mu bude venovat, aby si si to pekne uzila ;-). u nas sa na to podujala babka. ale sama chcela, nejak sme sa jej ani nepytali.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, tak my už máme doma obrúčky :-) krásne sú, stále sa na ne dívam. a chcem sa spýtať, či už ste boli v kvetinárstve ohľadom sv. kytice? nie je to dosť skoro ísť teraz objednávať kyticu na apríl?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jenta, blahoželám k obrúčkam :-) štýl kytice som už ukazovala našej kvetinárke-dekoratérke, aby mala predstavu, ale myslím, že v pohode stačí zajednať kyticu tak 4-6 týždňov pred svadbou, aby si v kvetinárstve objednali kvety.. a pre aké kvety si sa rozhodla? keterin: malý bude isto švihák, deti sú také krásne, keď sú vyobliekané spoločensky :-)
Odpovedať
keterin:maly bude urcite fesacik ja mam skoro stvorrocneho synovca...a bola som na tom fore ale radsej som tam nic nepisala lebo mam nato taky isty nazor ako ty...
Odpovedať
Profilova fotka
skoda ze si sa nepripojila lebo ja som si vysluzila titul divna osoba a lenka to sa tesim lebo on boél na svadbe s nami v maji a bol fakt super
Odpovedať
vies lenze zbytocne je riesit s takymi dievcatami nieco comu nepochopia..ja to tiez beriem takto lebo ja si musim na vela veci sama zarobit a kupit si to...sice mi saty platila mamca ale ostatne si hradim ja..no teda aj jedlo a pitie ona inac vsetky veci ja a nieje to mala suma,ale ved to ty urcite vies...
Odpovedať
drobec934 ja sa pripajam k Tebe....vsetko si platime ja a snubenec...nasi nam prispeju nieco na jedlo...ale vacsinou si hradime vsetko len my. Myslim, ze mas potom z toho vacsiu...radost..ked ti svadba vyjde..super..ked vies..ze si si to sama financovala...a nebola si na nikoho odkazana....:-) p.s. holky, ja som dnes konecne kupila krasne wedding topanky....:-) tak som rada..aspon to ma potesilo.
Odpovedať
ano ano presnet tak aj martin si hraddi vsetko okrem jedlo a pitia...
Odpovedať
Profilova fotka
dievčatá...si predstavte, že môj kolega sa trafil do rovnakého termínu na svadbu, aký máme my...skoro ma sľak trafil... ]-( som myslela, že ho prihluším... :-) ale už ten šok prehrmel, tak už sa s tým zmierujem...ale chápete to? v roku 52 sobôt a oni si vyberú akurát náš termín...hm..ostatní kolegovia budú mať riadnu makačku, keď my vypadneme...xi...možno sa k nám do fóra pripojí aj jeho nastávajúca :-D
Odpovedať
tak moja kolegyna tiez mala skoro taky termin ako ja lenze kedze vedela uz o tom vtedy tak ma tyzden predomnou nastastie..
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je fakt nahoda
Odpovedať
Profilova fotka
no čo už, hlavne, nech nám to všetkým vyjde ;-) ...aby sme neskončili vo fóre "prvý rozvod"... občas tam nakuknem a fakt je to sila...aké rôzne sú ľudské osudy.. človek sa teší, je plný očakávaní a zrazu po svadbe zistí, že lepšie by mu bolo samému... nech nás toto obchádza
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no konecne mozem normalne pisat, som si doteraz robila nechty x-) aj ja tam chodim a je zaujimave ze vacsinou tam pisu cesky. no ja som sa po 5 rocnom vztahu dokazala spravne rozhodnut a to sme uz mali datum svadby ja zalohu za saty, topanky a kolace boli objednane a k tomu vsetkemu som bola este ja tehotna. povodne sme mali mat termin 1.5.2010 a pre nejake sproste povery sme to koli petrovi zmenili a jediny termin bol volny na 24.4 co ma nie velmi tesi pretoze povodne pred 5timi rokmi sm sa mala vydavat v aprili no vtedy to malo byt 16.4, to je náhoda no nie???
Odpovedať
Profilova fotka
tiež pekná náhoda ;-) ja som na tom bola dosť podobne, okrem toho tehotenstva, s odstupom času si myslím, že sa mi vtedy nič lepšie nemohlo prihodiť :-D radšej zbehnúť z polcesty, ako sa potom trápiť a rozvádzať
Odpovedať
baby tak ja sa pridavam ja som sa skoro po styroch rokoch rozhodla ze nie a po roku a pol teraz sa budem vydavat,no vtedy sme sice mli len termin a par malickosti...no ja si myslim ze lepsie je to tak ako keby naozaj som mala byt pri teme prvni rozvod a som rada ze som sa tak rozhodla...
Odpovedať
Profilova fotka
radsej skor ako neskor
Odpovedať
sak toto,ale som rada ze som si to uvedomila pred tym nez sa nieco udialo..
Odpovedať
Profilova fotka
tak my toho máme viac spoločného - nie iba dátum svadby ;-)
Odpovedať
a co take ak sa smiem opytat?
Odpovedať
Profilova fotka
no lenka asi mala na mysli tie predcasne ukoncene vztahy.
Odpovedať
jaj no tak asi ale ved co uz...
Odpovedať
Profilova fotka
presne to som myslela :-)... tak dúfam, že teraz sme narazili na tých pravých
Odpovedať
tak ja si myslim ze ano a ze budeme stastni..ten moj mi vcera napisal ze budeme stastni az do smrti:D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja si myslim ze ano, nikdy som neverila, ze mne bysa molo prihodit to co sa mi prihodilo, a ze ja budem mat este v zivote take stastie. ja mam naozaj pri sebe dokonaleho chlapa
Odpovedať
no keterin ja som si myslela vtedy ze uz nedokazem nikoho ineho milovat a este raz sa zalubit s talo sa..a som stastna ze ho mam lebo je tiez uzasny a fantasticky... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je potom super, a nad dovolenkou ste premyslali?? kde by ste chceli ist??? ja som rozmyslala ze by trebalo vyuzit uz teraz ultra first ,minute su az do minus 30% a to je vyhodnejsie ako last minute
Odpovedať
no to je dobra otazka ja som uz rozmyslala nad greckom,bulharskom ale len letecky lebo martin autobus nemoze no a este som nepozerala ale nieje to zly napad..to viem ze po novom roku potom uz budu tiez take zlavy...a vy kam ste sli?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja neviem ale grecko a bulharskoé urcite nie. bola som na korfu a vobec sa mi nepacilo a bulharsko sa neoplati. pozerala som turecko alebo tunis neviem
Odpovedať
tak ja som chcela tunis ale mato nechce tak uvidime ale to bulharsko skor nie ako hej ale do grecka by som sla...ale neviem ci niekde na ostrov,alebo nie...ale inac kamoska bola toho roku v tunise a super...dali sice na jedneho 25 tisic ale all inclusive...
Odpovedať
moj drahy by chcel ist rad na bahamy alebo jamajku. Ja moc dlhe lety neznesiem.... Mne sa zas velmi paci Toskansko...alebo Saint Tropez..nieco take romanticke aj Chorvatsko by mi stacilo. Aj Kanadu..by som si rada obzrela. Ale vsetko zalezi na financiach....co si clovek bude moct dovolit...po svadbe...ale suhlasim najlepsie je chytit nejaky last minute. Tunis moze byt tiez krasny, pripajam sa k Drobcovi. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?