Svadba 23.8.2008 v Michalovciach. Poraďte čo a ako

AHojte , tak my to mame predbežne naplánované na tento dátum ale či sa to podarí ,je to ešte vo ,, hviezdach,,... mám na Vás otázočku , kedy treba vybavovať hlavne sálu , kameramana, fotografa a hudbu.. :-( lebo poniektorí ma strašia že aj rok dopredu...a august je už teraz.. šatky si chcem pozrieť na Ukrajine ... tiež by som bola rada ak by ste mi odporúčili aj dobrú hudbu(chceme živú , nie DJ) sálu, atď. ... budem sa vydávať 1x tak som v tom začiatočníčka :-D ( no dúfam že to bude aj posledný krát x-) ) a ešte som zabudla, potrebujem zohnať nízke topánočky, tak tiež mi môžte odporúčať... Vopred Vám všetkým ďakujem... Ivana
Odpovedať
Profilova fotka
ivanockA 331, ja sice nie som z MI, ale prave tam som zohnala nizke topanky, aj svadobne, aj na redovy aj popolnocne, kupila som ich v obuvi pri hoteli Jalta, je to tak hore na poschodi ;-)
Odpovedať
Mirik myslíš tú obuv čo je na prízemí 7days?a na poschodí obuv??aký vysoký je opätok??a za akú cenu si ich kúpila a kedy?nemáš náhodou foto??..najviac ma trapia asi tie topanky :-(
Odpovedať
Profilova fotka
az tak presne si nepamatam co je na prizemí, ale na poschodi je bytovy textil, su z firmy Eva, stali necelych 1000 sk, su s remienkom okolo nohy a velmi pohodlne,opatok je vysoky asi 2,5 cm, uple skoro rovne
Odpovedať
tak to je tam, ale som prekvapena, lebo bola som tam x-krat a podla mna tam mali stale ten isty tovar...tak si ma potesila...asi sa tam zajtra pojdem pozriet 8-) Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj,ivi, tak ako si pochodila? mozno sa ti ani nepacili, co? ale ja som dala prednost pohodliu pred luxusom, lebo ja planujem pretancovat celu noc bez prestavky, ;-)
Odpovedať
ahoj mirik , nestihla som tam zabehnut... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ivi, ved podla datumu svadby na to mas aj tak dost casu, aj ked je pravda, ze ja som mala termin jasny tiez rok dopredu, ale zbehlo to rychlo a priblizne o dva mesiace sa vydavam tak ti zelam vela stastia pri nakupoch a planovani ;-)
Odpovedať
dakujem , aj ja Ti prajem veľa zábavy na svadbe ;-) , malo stresu a veľa lásky v manželstve ;-) ked ja fakt neviem ci to uz mam zacat vybavovat n ieco teraz, alebo to staci na buduci rok..nemam sa ani skym poradit, kedze som asi posledna v rodine ktora sa bude vydavat :) vsetci su starsi... ale dako bolo , dako bude.. :-| tak pekny vecer... ahojky
Odpovedať
Profilova fotka
najdolezitejsie veci ako sala, fotograf, hudba/DJ alebo kapela/ si rezervuj cim skor, aj rok dopredu, aspon my sme to tak urobili a urobili sme najlepsiu vec co sa tyka veci ako topanky, saty, vyzdoba, ucesy, tak to sa zatial len inspiruj, napr. aj na tejto stranke a vybovis to uplne v pohode aj na buduci rok, ja som si saty bola vybrat az teraz v auguste, a je to v pohode so satami je to tak, ze do salonov dostavaju stale nove modely, mozno modernejsie a tak ale to su moje skusenosti, neviem ako to chodi v MI
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ivanocka a mirik :-) :-) mirik suhlasim s tebou-salu,fotografa,kameramana a kapelu sa oplati rezervovat rok dopredu,aspon si uchmatnes tich najlepsich..no neeee??? ;-) a co sa tyka toho ostatneho,vyckaj,je tolko nadhernych veci na vyber,ze urcite budes menit nazor kazdy druhy den,kym sa rozhodnes na 100% inac,super boticky maju v malej obuve v tescu (nielen biele),su akoby pokryte malinkymi perlickami,zapinanie je okolo clenka(takze ti topanka neodleti ak sa na svadbe rozsantis)a opatok je akuratny.a cena=asi tisicka.Len ja som si ich dala podlepit ,aby som sa nahodou nesmykla(cim som asi pokazila zabavu mojim malym neprajnikom... :-p :-p ) No,ja to uz mam nastastie za sebou a som rada.Moja svadba bola neopakovatelne krasna,co znamena ze sa uz dufam nebude opakovat...raz stacilo :-D :-D ved pridu aj ine a krajsie chvile ;-) Ale ty si vychutnaj svoj velky den so vsetkym...ved kazda svadba stoji za tie male stresssiky okolo... x-) tak zatial 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte.. som tu nova od vcera..planujeme svadbu na 30.8.08, najprv sme chceli 2.8.08 a poviem Ti, ze ja som uz salu na tento datum nestihla.. neviem, ako je to u Vas, ale u nas v Poprade je to problem, pokial nechces mat skolsku jedalen, alebo len nejaky maly salonik.. Ja na Tvojom mieste si salu, hudbu, kamerama a dobreho fotografa zaistim uz teraz.. Vela stastia
Odpovedať
Ahoj lulu , tak to si ma prekvapila =-) my sme chceli ze zacneme vybavovat v septembri..ale asi zacneme uz tento tyzden...v MI mame tu vyhodu ze je vela restik + hotely na Z.Sirave a na Jazere...cize mame si z coho vyberat..skor sa bojim aby sme na ten datum mali aj hudbu.. dakujem a cakam na dalsie prispevky... Ivana
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ivanocka331, aj v MI si treba vyberať rok dopredu. Ja som z MI ale svadbu sme mali v Humennom. S tými šatami z Ukrajiny by som radšej počkala. Chod a pozri sa do svadobných salonov, výber stojí za to. Odporúčala by som ti svadobný salon Gabriela. Krásne šaty, milá pani a tak ďalej. Fakt kvalita. Mam to overené od viacerých ľudí. Inak prajem veľa trpezlivosti a dobrého výberu. Svadba bola super. Ak by som mohla, tak si to zopakujem. Maj sa. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kto ma svadbu v Mi 29.9.07? Miriam
Odpovedať
Profilova fotka
ivanocka331 ja planujem svadbu na 30.8.2008 a pravdupovediac som bola dost prekvapena z toho, ze v MI si musis dat rezervovat salu takmer rok a pol dopredu. V auguste sme boli s priatelom doma s tym, ze sa pojdeme pozriet na najeke priestory a potom si to rozmyslime....ale dobre miesta su uz vychytane, tak sme museli zvolit miestnostnie celkom podla nasich predstav. A teda som si povedala, ze sa pustim aj do haldania fotografa a hudby, aby som nemusela zase robit kompromisy. Takze napriek tomu, ze svadba bude az o rok, tak uz mam zarezervovaneho aj fotografa a dokonca aj hudbu :-) podla predstaqv :-D ...snad to nahradi priestory. Teraz hladam kontakt na nejaku dobru aranzerku, ktora zabezpeci vyzdobu priestoru :-)
Odpovedať
AHoj Jani, tak my uz mame zarezervovanu salu na motely Kamenec, a skupinu Ideal...este zhanamae fotografa a kameramana, dufam ze ostatne nemusim rok dopredu.. ;-) ak smiem vediet,co uz mas ty rezervovane???a kde...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky ivanocka331, my chceme svadbu 20.9.2008 a takisto sme si museli rezervovat salu uz teraz v juli, hudbu uz mame takisto zarezervovanu, ale potrebujes mat aj kameramana a fotografa, toto este nemame, lebo zatial som v MI nenasla dobreho kameramana a ani fotografa, takze aj vies o iekom dobrom mohla by si mi dat typ
Odpovedať
Ahojky ivanočka331, tak ako to vyzerá s tvojími prípravami? My plánujeme svadbu 7.9.08 a to ešte len plánujeme! To už fakt nie je čo sa tyka sál v Mi nič voľné? Kde si sa bola ty pýtať? a ako je to s cenami, keď môžeš, tak napíš čo najviac, ja nemám o ničom ani šajnu čo sa týka sály, hudby atď, tak píš aj IP, keď budeš mať čas a vopreď ďakujem za každú info a radu, papa
Odpovedať
Ahooj mirusik, neviem ako je to so salami v MI a na ZS, ale mozem Ti poslat kontakt na kapelu, ktora bude hrat aj nam a je super. Vola sa Esprit a su znami aj mimo MI, hraju dokonca aj na strednom a zapadnom Slovensku. Salu, hudbu a fotografa resp. kameramana by si si mohla zarezervoivat uz teraz, ine ma este cas :-) vela stastia, andy
Odpovedať
Ahojte, tak mam novinky ;-) salu Kamenec , skupinu Impulz (predtym som si to pomylila), fotografa Foldyho, a kameramana z drevenej dedinky...vie mi niekto o nom nieco povedat??ukazal nam v kratkosti DVD a sa nam vcelku pacilo tak sme ho zobrali...je dobry??? :-| niekto kto ma s nim skusenosti by mi mohol poradit ...inac podarilo sa mi uz zohnat topanky na nizkom opatku, len ich musim nosit v izbe aby sa trochu roztiahli lebo ma trochu tlacia :-| ale boli posledne tak som ich vzala...
Odpovedať
ahoj aduliena, tak mi môžeš poslať to číslo na tú hudobnú skupinu Esprit, je zložená iba s chlapov alebo je tam aj žena a nevieš náhodou, či nemajú na nete nejaku ukážku z ich tvorby? asi nie,čo? už veľa by som chcela?keby si náhodou mala nejaku krátku ukážku, tak mi ju môžeš poslať,že čo sú vlastne zač. dakujem a o tých ostatných kapelách ako Impulz nevieš nič?
Odpovedať
Ahoj Mirusik, tak my s drahym mame velmi radi take zabavy a plesy, boli sme uz na vselijakych ale ked sme boli na plese kde hral Impulz bolo bombovo a videli sme DVD svadby kde hrali a bolo super...hraju do rana bieleho :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivanocka 331 ahoj, chcem ta poprosit ci nemas nahodou kontakt na p. Dufincovu z Motela Kamenec, resp. ci nevies ci tam mali volny termin an 30.8.2008. My mame sice zarezervovany priestor,lae neni podla mojich predstav a Kamenec by sa mi viac pacil. hudbu amem Ideal a fotografa tiez Foldyho. kamerana mat nechceme. Nemas kontakt na nejaku dobrz aranzerku???
Odpovedať
Mirusik, napisala som kontakt na kapelu do IP. Vela stastia a uvidis, nebudes lutovat ;-) andy
Odpovedať
ahoj andy, ďakujem veľmi pekne za kontakt, dúfam, že budú mať voľné ešte nejaké termíny v septemb., keď sú taký dobrý. Už som sa s tým nejako zmierila, že si budem musieť posúvať termín, lebo asi najdôležitejšia je dobra zábava a veľký priestor na tancovanie, ako by som mala tvrdohlavo stáť za termínom a mať svadbu "o ničom". Nie je tu náhodou niekto, kto mál alebo bude mať svadbu - Zlaty Býk? Aké je to tam, robia výzdobu, jedlo? Ďakujem za každú radu, papa
Odpovedať
Profilova fotka
caute nevesticky, nemate kontakt na nejakeho fakt dobreho kameramana?
Odpovedať
Profilova fotka
mmm, nikto mi neporadi? :-(
Odpovedať
ahojky, ja uz som ti pisala..my mame z drevenej dedinky,bol rpvy zaktorym sme prisli, pustil na DVd, vyzeralo v pohode tak sme hned zaplatili zalohu....no kontakt ja na neho nemam...vsetky telef.cisla ma moj priatel:)) asi pre istotu aby som nic nezrusila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, to je fakt taky velky problem s restaruraciami alebo hotelmi v MI na cely buduci rok??? :-( Ja som si asi dost naivne myslela, ze s tym teda problem nebude :-|
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
prosim babulky poslite mi do IP cka nejaky kontakto na dobreho fotografa...diky moc
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?