Svadba 23.8.2008 v Michalovciach. Poraďte čo a ako

Zobraz úvodný príspevok
AHojte , tak my to mame predbežne naplánované na tento dátum ale či sa to podarí ,je to ešte vo ,, hviezdach,,... mám na Vás otázočku , kedy treba vybavovať hlavne sálu , kameramana, fotografa a hudbu.. :-( lebo poniektorí ma strašia že aj rok dopredu...a august je už teraz.. šatky si chcem pozrieť na Ukrajine ... tiež by som bola rada ak by ste mi odporúčili aj dobrú hudbu(chceme živú , nie DJ) sálu, atď. ... budem sa vydávať 1x tak som v tom začiatočníčka :-D ( no dúfam že to bude aj posledný krát x-) ) a ešte som zabudla, potrebujem zohnať nízke topánočky, tak tiež mi môžte odporúčať... Vopred Vám všetkým ďakujem... Ivana
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby. Mam dva tyždne do svadby a este nemam starejsieho. Chcem tym poverit ujka ale neviem ako to prebieha pri cepceni. Starejsi sa ma nieco pyta a ja odpovedam ale ja neviem ake to maju byt otazky. Niekde som videla že sa pyta zavoj snat alebo hlavku stat, to sa mi nepači chcela by som nieco naše vychodnarske. prosim napiste mi nejake versiky alebo niečo co by mohol moj ujko povedat.Dik
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Prosim vas nema tu niekto cislo na hudobnu skupinu pyramida.Surne potrebujem.Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 rokoch
Profilova fotka
Ahojte, vedeli by ste mi poradiť dobrého fotografa a živú hudbu, takú čo vie hrať dobre ľudovky ale aj moderné? Ďakujem veľmi pekne :-)
Odpovedať
@ivka01231 bola som v apríli na svadbe. A hrala kapela Pohoda Live. Boli neskutoční!!! 4 bratia, perfektne hrali, milion nastrojov mali, takze to bolo rôznorodé. Saxofonista bol skvelý :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?