Svadba 23.8.2008 v Michalovciach. Poraďte čo a ako

Zobraz úvodný príspevok
AHojte , tak my to mame predbežne naplánované na tento dátum ale či sa to podarí ,je to ešte vo ,, hviezdach,,... mám na Vás otázočku , kedy treba vybavovať hlavne sálu , kameramana, fotografa a hudbu.. :-( lebo poniektorí ma strašia že aj rok dopredu...a august je už teraz.. šatky si chcem pozrieť na Ukrajine ... tiež by som bola rada ak by ste mi odporúčili aj dobrú hudbu(chceme živú , nie DJ) sálu, atď. ... budem sa vydávať 1x tak som v tom začiatočníčka :-D ( no dúfam že to bude aj posledný krát x-) ) a ešte som zabudla, potrebujem zohnať nízke topánočky, tak tiež mi môžte odporúčať... Vopred Vám všetkým ďakujem... Ivana
Odpovedať
pre ivanocka331 mohla by si mi prosim ta dat kontakt na kapelu Impulz? dakujeeeeeem ;-)
Odpovedať
ahojte poucul uz niekto o skupine Fragment? su z Trebisova,su volny na moj termin a chcela by som vediet ,ci su dobry. vdaka :-)
Odpovedať
ahoj arenocko.. velmi rada by som ti dala, al e ja kontakty nemam , mal ich moj drahy.. a bohuzial svadbu sme zrusili lebo sme sa rozisli, cize kontakt ti nemozem dat...skoda... o skupine Fragment som nepocula , no my sme nakoniec nemali vybratu skupinu Impulz ale nejaku inu od Vranova , lebo Impulz mal na istu dobu prestavku tak sme nechceli riskovat ze nam nepridu zahrat..asi to tak malo byt..
Odpovedať
Ahojte, my mame svadbu az v r. 2009. Potreboval by som kontakt na nejakeho dobreho kameramana a fotografa. Veeeelmi pekne dakujem. Poslite do IP.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby,my tiez planujeme az na september 2009, no chcem sa spytat hlavne na vas Michalovsky hrad...je mozne urobit svadbu aj tam? alebo nemate nahodou nejaky kontakt na niekoho z hradu? planujem zatial a zistujeme. zatial som osobne na mich. hrade nebola , ale na obrazku vyzeral fajn... :-) diki ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ahojte aj skupina pyramida je skvela zazila som ich na kamoskinej svadbe a stalo to zato vedia urobit zabavu ja som ich tiez chcela ale moj termin uz nemali volny
Odpovedať
ahoj kavaapalma.my sme mali na svadbe skupinu pyramidu tiež a možem len potvrdiť tvoje slova.super zabava :-D :-D :-D boli skveli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to ano a poznam spevaka vlastne je to kolega z roboty,ale sranda je ze som sa to dozvedela az na tej svadbe jak som ho tam uvidela
Odpovedať
Profilova fotka
a smiem vediet kde si mala svadbu lebo ja ju mam na hoteli jazero na vinnom
Odpovedať
my sme mali svadbu v Zlatom bažante.inak fakt dobre že kolegu si videla na kamoškinej svadba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mne to hovor nevedela som ze je v tej skupine to vies velka firma :-N yazaki alebo druhy nazov na sest - bordel
Odpovedať
Článok sa načítava...
aha.no to je super :-) škoda že je obsadeny prave na tvoj termin :-( mate už inu skupinu ?
Odpovedať
Profilova fotka
mame zivu hudbu ale objednaval ich moj nastavajuci takze neviem lebo nepocula som ich hrat a ani neviem jak sa vola ale zase som pocula ze su dobry a kde hrali vsetci chvalili su od trebisova tak uvidim a teraz nahanam po meste ozdobu na auto ale to si necham na inokedy a idem uz asi zalomit lebo som od 4hore a uz mam dost ak chcete mozte mi radit kde nieco pekne zozeniem vdaka pozicovne velmi nie lebo saty mam z ukrajiny a oni ak od nich nemas saty doplnky ti pozicat nechcu ... :-(
Odpovedať
my sme mali vyzdobu na auto z tesca.chod sa tam poziet :-) a o tej hudbe z trebišova som tiež počula že su dobri ;-) tak dobru noc :-)
Odpovedať
Ahojte, chcela by som sa Vás spýtať, či si niektorá z Vás požičiava kroj na redovy... ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka za tip pojdem sa tam urcite spytat co a ako....a na redovy som si kupila cervene saty tak to ti slniecko28 velmi neporadim,ale urcite viem ze sa da v pohode pozicat aj pre zenicha tak sa povypytuj a uvidis drzim palce
Odpovedať
ahoj slniečko28.ja som mala na svadbe kroj (pozri album) a nelutujem,lebo som ho chcela.aj ked som najprv myslela že budem mat červeny tak som si nakoniec vybrala modry ;-) a na vyber maš tieto farby-červena,modra,zelena,žlta a možno ešte nejake ale neviem isto ;-)
Odpovedať
kavaapalma a ešte by si mohla skusiť kvetinarstvo v hypernove :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Dargi, a kde sa da pozicat kroj na redovy? Je to zo suboru Zemplin? A co sa plati za pozicanie? Ak mas kontakt na niekoho kto poziciava kroje, tak posli prosim do posty. Vdaka.
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka dargi opytam sa a asi kolko dopredu lebo ja uz mam len mesiac
Odpovedať
kavaapalma chod čo najskor,lebo može sa stat že ti ju neurobia,lebo budu mat vela objednavok
Odpovedať
Ahoj Dargi, pekné fotočky aj Vy ste zlatí. No a kroj sa mi tiež páči. Len sa chcem ešte spýtať, odkiaľ si ho mala požičaný a koľko stojí požičanie. Za info ďakujem. pal
Odpovedať
Nie pal ale pa :-) :-) :-)
Odpovedať
Dobry.Mozte mi poradit ze kde zozenem dobreho kameramana v MI???aj kapelu...dakujem
Odpovedať
tinussa, poslala som ti kontakt do internej posty (IP) na kapelu. vela stastia.
Odpovedať
tinussa skus aj toto cislo 0915948651 je to kapela z Trhovista :-) vela stastia
Odpovedať
Profilova fotka
tinussa,tu je cislo na kameramana 0903604196 nie je priamo z MI ale chvalia si ho vola sa donic aj ja ho mam obj.na svoju svadbu a mozem ti zohnat aj cislo na pyramidu ak chces su super :-D
Odpovedať
ahojte dievcata , ktore mate svadbu v michalovskom kostole? Uz ste boli za fararom? Mate uz zajednany cas, na ktoru budete mat obrad? Ja som uz u nho bola, svadba je 2.8.2008 o 16.15! Dajte vediet ako ste na tom...
Odpovedať
@ radkaz: ja este nemam. kedze svadba bude v piatok a rada by som aby bola u sestriciek (smerom pod Hradok), tak tam asi treba zajst :-p ako si na tom s predmanzelskou pripravou? da sa to absolvovat aj v inom okrese, uznaju to? dufam, ze ano.... :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?