Svadba 23.6.2012

Zobraz úvodný príspevok
Kocky budete sa v tento datum niektora vydavat??
Odpovedať
1
2
My sme kupili prekrasne pohare tu na bazare,uzasne a velmi lacne-dva za desat ,skuste kuk,odporucam,naozaj s ukrasne a jednoduche.My uz mame salu,dj,kameru,oznamenia pozvanky su uz poslane a tu v Anglicku je zvykom po svadbe poslat nieco ako podakovanie za ucast na svadbe,je to velmi mile,ked vam to pride necakane domov...Bola som tu na svadbe kolegyni a po tyzdni som dostala nieco ako pohladnicku ako podakovanie,ze sme prijali pozvanie,bolo to velmi mile,takze toto by som chcela vyuzit u nas na Slovensku. :-)Obrucky si pozerame z tungstenu,pocula som,ze su lepsie ako zlate,kedze zlato je makke a poskriabu sa a tungsten ,kedze je najtvrsi kov,-obrucky ostanu aj po rokoch neposkriabane a leskle.KOlace,torty zajednane,pierka si budeme vyrabat sami,saty uz doma,len snubencovi nejake vybrat ,no i tie nauky,s tym je to horsie,kedze sme v Anglicku,musime si ich zrobit tu,takze sa namt reba ponahlat,aby sme to stihli. :-D Balony nakupene,kedze chceme mat balonovu vyzdobu.a pomaly trenujeme na krokoch prveho tanca...
Odpovedať
@zuzx z tych poharov mozte kazdy rok vypit sampanske-na vyrocie svadby :-) My sme kupili velmi krasne,jednoduche a lacne... :-)
Odpovedať
@amariko no akoze nejde mi o peniaze, ze by som isla na tom setrit, len mne to pride ako taka blbost, ktorej som hnila sa vobec venovat :-D Takze preto :)
Odpovedať
pripajam sa k vam, junove nevesty, aj my mame termin 23.6 :) uz vas chystaju nejake stresy?
Odpovedať
@missjohanes stresy z coho? :-D Ved svadba je radost, nie stres ;-)
Odpovedať
@zuzx ale hej, suhlasim, je to radost, no z pocutia viem, ze niektore baby hovoria o stresoch pred svadbou... tak sa pytam... je super, ze sa kvoli svadbe nestresujes :)
Odpovedať
ja mam riadne stresy veru uz teraz,neviem,co to bude den pred svadbou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@amariko ake mate pohare?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mdmb uff, my uz mame hadam vsetko :-D
Odpovedať
Ja mam tiez uz snad vsetko, teda neviem co by este tak mohlo chybat :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katuska52 ak by ste este potrebovali krasne satocky alebo sperky staci povedat :)
Odpovedať
@janka27lienka Myslim, ze aj my, uz len drobnosti. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@paulita23 My mame z diamondglass.sk Spravia ti aj podla obrazka, su krasne:)
Odpovedať
Profilova fotka
@mdmb dakujem, pohare a oznamka uz mame nakoniec mame, no lepsie povedane pracuje sa na nich :-D...akurat este tie obrucky ...
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?