Svadba 22.10.2011 to je náš termín. Kto sa pridá?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak my máme svadbu 22.10.2011 ktorá z Vás nevestičky má tiež tento termín???
Odpovedať
@alienkatomik jeeej, presne ako si napislala, ze sa stavas zavislackou na tejto stranke, tak to je aj u mna :-D, no a tiez budeme mat taku vyzdobu. Teda ale dievcata, je skvele, ze rozmyslate tak pozitivne, ze bude rkasne pocasie, mne nic ine nezpstava, tiez dufam :-). Jedine coho sa najviac bojim, ze bude skoro tma... No ale to si nenavyberam :)
Odpovedať
Profilova fotka
@terez23 anoooo?...no paradaaaa...som si myslela, ze nas takych cyklamenovo-zelenych ani niet:-)))...aa tiez mam trochu obavy,ci ta vyzdoba nebudeposobit velmi jarne na oktober:-)hahaa....no ved to s tou tmou....vobec nemam predstavu, kedy sa zacina stmievat v oktobri...vsetci ma presviedcaju ze ked dame sobas na 17.00, ze to stihame....ale ja mam strach ze gratulacie prebehnu potme...musim daco vymysliet :-)...a kde mate svadbu a o kolkej???:-)
Odpovedať
Podla mna to bude super, v oktobri mat taku vyzdobu, vies, bude to take ozivenie a este aj v nasej sale :-). My mame svadbu az o 15:30 (chceli sme o 15tej, ale pred nai je o 15 obrad) u nas byvaju svadby okolo 15tej. O 17:00 by bolo uz pre nas neskoro. A kde? To asi nepoznas, Lednicke Rovne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@terez23 ja poznam :-) ja som totiz z povazskej bystrice,ale uz zijem v ba :-) ja sa tiez spolieham na krasne pocasie,videla som uz par svadieb vonku a presne taku chcem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alienkatomik neboj,o piatej to bude v pohode :-) kamoska mala svadbu 16.10 o stvrtej,trvalo to asi hodinu a potom gratulacie a stale bolo dost svetla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@terez23 lednicke rovne iba z pocutia...tusim tam vyrabaju sklo a pohareee, tak o starost menej, mate to priamo tam...ci?:-)..a pravdaze, to bude riadne ozivenie, ked vonku bude uz vsetko take preddusickovske a tak vacsinu casu stravine aj tak v sale:-)... @nikol18 ...ja sa idem pokusit spojit s nevestou, co maju ten sobas o 16.00, ci by si nedali na 15.30 a my by sme mohli mat 16.30:-)...to uz by bolo lepsie hadam:-)...uvidime, ako to vyjde:-)...zienky ja sa taaak neskutocne zacinam tesit, az sa bojim, ze ked bude po vsetkom, bude mi aj smutno za tymito vsetkymi pripravami a zvazovanim a rozhodovanim sa a chystanim:-)hehe
Odpovedať
@alienkatomik ano, presne tak! Mame o starost menej co sa tohto tyka :) A presne ako pises, aj ja sa tak moc tesim.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@terez23 ...noo, musim najst na nete, aky maju sortiment a mozno si tam dam spravit tiez, lebo nam robili tusim na stuzkovu pohare a sme boli spokojni aj s cenou...:-)...ja inak stale neviem co so satami...mas uz vybrate?:-)
Odpovedať
@alienkatomik ano, saty uz mam :), asi msiac zajednane. Kuk v albume ;). Su dost ine ako som povodne chcela a predstavovala si, ale ten pocit ked som ich zbadala a mala na sebe- to bol ten pravy pocit. No sak este mas celkom cas, ja som behala vselikade, lebo viem, ze cez leto nebudem mat cas, tak som to hccela teraz este pred skuskami stihnut :)
Odpovedať
Profilova fotka
@terez23 ..jaj, ja trubka...uz som kukla a su krasne a vyborne ti sedia:-)...presne tak, ked mas ten pocit, tak t netreba asi riesit...ja som este ten pocit neprezila, takze hladam dalej, aj ked som si vzdy myslela, ze to bude vacsia zabava:-)))hehe
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, ako pokracujete s pripravami? My sme si boli minuly tyzden objednat obrucky, tak sa na ne uz velmi tesim :) a vcera som nasla strasne krasne nausnice, co by sa mi hodili k satam...velmi nad nimi uvazujem :-D
Odpovedať
tak baby my uz mame obrucky, co som rada...dokonca mame odlisne, take sme si vybrali, ale su krasne...kedze mne sa nepacila zenska verzia jeho prstena a jemu sa nepacila muzska verzia mojho prstena, tak sme to vyriesili takto...:-) je to haluz, ale vsetci nam ich schvalili, napriek tomu sa pytali preco :-) tak sme im to vysvetlili :-) na saty som mala stastie :) videla som ich vyskusala som si ich vyzerala som v nich super a tak som si ich aj hned zarezervovala a neskusala som ziadne ine :-) a tak som nemusela travit preberanim siat styri hodiny a viac hodin :-) vyzdobu nechava buduci manzel na mna, tak som vybrala slnieckovo zltu :) topanky nemam a este sa ani kvoli tomu netrapim, a uces..to nemam tiez a tiez sa este kvoli tomu netrapim...v najblizsich dnoch pojdeme vybavit greckokatolickeho knaza .. a nas na svadbe bude okolo 150 :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@nikol18 pokial nie su extra drahe, tak ich jednoznacne ber a pripadne ak by sa ti neskor nezdali, daju sa aj predat..:-)..lebo mne sa dakedy stava, ze daco pekne vidim, vaham a potom to chcem, ale zistim, ze uz nie je v ponuke:-))) @tabitana jeeej, tak to je riadny pokrok a s tymi satami ti zavidim, ja stale niiiic...uz som aj nestastnaaaa a mam pocit, ze si moje vysnivane saty ani nenajdem...:-(...s tymi obruckami to mate riadne:-)...ale je to netradicne a ja mam rada netradicne tradicie:-)hehe my sa akurat zajtra ideme fotit na oznamenia, tak dufam to dobre dopadne a dufam v sobotu uz bude prvy navrh oznamka na svete:-)...krstna mi dala obrucky po starych rodicoch, tak rozmyslam, ze to dame zlatnikovi, nech zlato z nich pouzije na vyrobu nasich vlastnych...(tajne dufam, ze to pomoze aj k poklesnutiu ceny za ne:-)
Odpovedať
Ahojte, tak ja uz mam konecne zajednanu vizazistku a kadernicku, velmi sa tesim na profesionalov, pretoze nikdy som este nemala taku moznst :-D, no a videla som uz vela neviest ako krasne spravili, snad ja nebudem vynimka :-D. Teraz cez vikend ideme na predmanzelsku pripravu do UPC a s oznamkami sa uz snad pohneme v juni. Nevieme sa stale rozhodnut, ci aj s fotkou alebo bez :-(. Ale asi skor bez. @alienkatomik neboj, urcite najdes saty, ktore budu pre Teba dkonale. Ja som povodne snivala o inych a predsa ked som zbadala a vyskusala si tie moje, preskocila iskra a vedela som, ze toto budu moje ;-). A este mas nejaky cas, este netreba ani stresovat. Kamaratka sa vydavala minuly rok v oktobri a saty si v klude zajednavala az koncom jula ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
@alienkatomik ved toho sa obavam,ze uz potom nebudu. No nie su velmi lacne :-) ale su konecne prve co sa mi pacili a presne styl aky hladam :-) so satickami sa neboj,este mas dost casu. A co zatial sa ti ziadne nepacili,alebo aj pacili,ale neboli to tie prave? :-)
Odpovedať
ahojte, tak aj ja my mame svadbu v tento termin. Mame uz zajednany kostol, salu, kameramana, fotografa, cukrarku,vyzdobu, svadobne saty, zenich ma kupeny oblek a ja svadobne topanky a aj balerinky, minuly tyzden prisli oznamenia a uz aj obrucky mame v zlatnictve ale este sme pre ne neboli :) Takze to najhlavnejsie mame a teraz uz riesit len tie malickosti, na ktorych stoji v podstate cela svadba :) a vy ako ste na tom? Nam tie dni zavratnou rychlostou utekaju
Odpovedať
@matuska236 super :)) aj mne tie dni utekaju...ale to som aj na jednej strane velmi rada, pretoze sa sa velmi tesim :))) a najviac sa tesim na manzelstvo s milovanym chlapom :)))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak mi sme dnes absolvovali jednu matriku, este snad do konca tyzdna stihneme aj druhu (kedze sobas je inde) a budeme mat zase o jednu starost menej :-D obrucky sa nam robia, uz mame jednu skusku za sebou, ci nam sedia velkosi a tak...tak sme si ich hned s drahym skusali navzajom nastoknut, ze ci to zvladneme :-D a pohodaaa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
...taaak, kocky, vidim, ze riadne napredujete:-)...u nas zatial vsetko v stadiu - mame kontakt na zlatnika, mame kontakt na topanky, mame kontakt na ....:-)...ale aspon som dnes videla navrh svadobneho oznamenia a som spokojnaaa...a som viac menej rozhodnuta pre svadobne satyyy:-)))...lebo som si v zivote nemyslela, ze to bude take tazkee, vybrat si saty snov...:-)...a kolko salonov som pobehala na polovici slovenskaaa:-)...akurat nevesta, co ma v ten isty den svadbu, tak velmi nechce posunut cas sobasa o polhodinku neskor, tak budeme musiet mat sobas v kostole 14.30 aby sme sa tam nekrizovali a bolo volne parkovisko....ale nahlavnejsie jeee, ze sa tesiiiim:-)....a uz nacvicujem novy podpis:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alienkatomik no a pre ake saticky si sa nakoniec rozhodla? :-) ja uz som si kupila tie moje vysnivane nausnicky a teraz pripravy svadby maju pauzu, pretoze ideme na dovolenku, tak sa tesiiiim ako mala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 ...ja si idem saty nakoniec kupit...je to taky typ ako tie prve, co mam v albume, ze je to aj cez boky obtiahnute...ale potom je velka sukna volanikova..:-)ale konkretne foto dam az po svadbe, aby sa nahodou moj milacik tu nezastavil a nevidel ich skor, ako v den d:-)...jeeej, tak si uzite dovolenku...kam idete?...my sme sa rozhodli, ze tento rok, kedze bude ta svadba, tak len taky tyzden na slovensku, takze margita ilona pri leviciach...o to lepsia bude svadobna cestaaa:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alienkatomik jeeej, no tak to budes krasna, tie prve saty ti sadli uplne uzasne, takze ked to bude na podobny sosob, tak waaaw :-D no ideme do Egyta, konkretne do Taby, uz sa velmi tesim, lebo si potrebujeme velmi oddychnut. My toto mame ako taku predsvadobnu cestu :-) lebo potom po svadbe uz nepojdeme, kedze bude treba riesit ine veci.. A vy kam planujete ist na svadobnu cestu?
Odpovedať
Tak ja sa teda pridavam k vam kocky :-D tiez to mame 22.10. a uz sa veru nevieme dockat! dnes sme boli este zajednavat nove miesto na hostinu, tak dufam, ze :-D teraz to uz bude v poriadku. lebo prva skusenost so zajednanim hostiny veru nebola podla nasich priani... :-( ale nevadiiii, nedame sa znechutit predsa! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@adele15 tak super, ze mate nove miesto a ste spokojni :-) a ako inak pokracujete s pripravami?
Odpovedať
@nikol18 no teraz sme sa zasekli na tej hostine, ale konecne je uz aj to poriesene, ale bola som fakt sklamana z pristupu manazerky v tom prvom zariadeni... :-| ale vcera sme ochutnali svadobne menu a sme veeelmi spokojni 8-) a vy ako pokracujete s pripravami?
Odpovedať
Profilova fotka
@adele15 hlavne ze ste uz teraz spokojni a aj ochutnavka dobre dopadla :-) my sme si vcera boli vyzdvihnut obrucky,tak sa z nich moc tesim :-) teraz ale trochu vymyslame ze co s draheho oblecenim,lebo ked si skusal vestu,vobec sa nam to nepacilo,tak uvidime :-D inak nic nove nemame,dnes v noci odlietame na dovolenku,tak s prípravami pokracujeme az po navrate :-)
Odpovedať
@nikol18 No tak to je super, si spravite taku predsvadobnu cestu :-D ticho a samozrejme v dobro zavidim...ja by som tiez uz niekam sla, ale tento rok asi nie, mozno tak po svadbe, v oktobri nieco vymyslime...uvidime... super, ze uz mate obrucky, tak aj vam sa uz ten zoznam, co este treba pekne zmensuje ako nam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babuleee, tak uz som naspat z dovolenky, mali sme sa fantasticky, kludne by som to otocila este na dalsich 12 dni :-D vcera sme boli vybavit aj druhu matriku a pomaly by som mala riesit odkial si zoberiem kyticuuuu, ale ked ja vazne neviem :-)
Odpovedať
@nikol18 takato predsvadobna cesta caka aj mna s buducim manzelom a tiez sa na to tesim a nevymenim s nikym :) mame uz dve nauky za sebou a este pat pred sebou.. je to celkom haluz :) a kyticu tiez este nemam ani sajnu, aka forma, ake kvety.. viem iba farbu, zlto bielu :) a svadobne pohare sme si kupili v ke v poltarskej predajni...vyborna cena, super predavacka.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivucha2 aj my tak :-))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?