Svadba 21.4.2012 čo všetko už máte vybavené?

Ahojte Baby, vy ktore mate svadbu tak ako ja - cize 21.04.2012 co uz vsetko mate?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ja osobne este nic... a realne to vidim tak, ze s pripravami budem moct zacat az v oktobri :-| Ty si ako na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam 28.4:)) Tiez este demam nic ale pojdem si vybavit dišpenz či čo to je..Lebo som len pokrstena a konfirmaciu nemam 8 :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj ja mam 28. mame restiku zatial a oblek, mate uz saty?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee aj ja mam 28.4.2012 teda ak zozenieme salu, pretoze je to trochu problem.. a inak nemame nic :) akurat zliepame dokopy predstavy ze co ako chceme mat :D
Odpovedať
@lucreziaborgia ahoj, no ja mam akurat tak kameramana, salu, popolnocne saty, vv pondelok chcem ist kuknut vyzdobu,,a to je vsetko
Odpovedať
@lillinka01 svadobne este zatial nie, ale popolnocky uz mam:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,my mame 28.4.2012...mame predbezne dohodnutu salu-buduci tyzden chceme ist zaplatit zalohu,matriku,dj,kolace... :-)
Odpovedať
@helloukitty ahoj to vazne?tak to uz mate dost:-)
Odpovedať
Profilova fotka
n @tinula11 sa nam postastilo...boli sme sa len tak opytat ci maju volne a mali...tak sme hned sli na radnicu..a bolo..podarilo sa nam to minuly tyzden...uvidime ako to pojde dalej... :-) a ty si odkial,kde budete mat svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
@tinula11 tak super. a popolnocky velmi elegantne? chcela som nejake pekne dlhe saty ale neviem ci z praktickeho hladiska to bude dobre, hm.
Odpovedať
ahojte, my ideme dneska zaplatit salu, fotografa uz mame, niejake veci do vyzdoby, ideme si vypocut kapelu a oddavajuceho a to je vse:)
Odpovedať
@ewinecka tak to uz mate tiez dost:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lillinka01 no ja som si kupila kratke , vyuzijem ich aj na krst sestrinej baby,, a aj na svadbu kamoske:-)
Odpovedať
@helloukitty ahoj, no my ideme mat v kusok od Ruzomberka svadbu:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my chceme mať presne v tento termín svadbu.. ale ešte nič nemáme vybavené :) Máme času dosť, lebo budeme mať len malú svadbu v kruhu najbližšej rodiny :D
Odpovedať
Profilova fotka
taak, za posledne dva tyzdne sme pokrocili: mame kostol, a aj miesto na hostinu. co by mal byt podla vas dalsi krok?? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj my mame svadbu o tyzden skor :) cize 14.4 :) ale ja mam uz svadobne satky, na redovy, vybaveneho kameramana, fotografa, vybavenu salu aj kostol :) a aj dj-a :) drzim palce
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, tiež sa pridávam ako aprílová...máme toho už dost. Chýbajú šaty, oblek a prstienky inak asi všetko pokial som teda na niečo nezabudla. Ale mala som štastie jeden super víkend sa my podarilo kostol, hostinu aj hotel asi za 3 hodky takže to my pomohlo :-) Akurát sa trošku bojím počasia...
Odpovedať
Profilova fotka
my mame 14.4 a 28.4 na slovensku vo zvolene! nemame este nic, akurat ja mam saty vybrane ale este nie zaplatene
Odpovedať
Profilova fotka
no teda, baby, niektore ste v dobrom predstihu a niektore sme zas asi trocha pozadu ;-) je tu aj nejaka nevesticka z Bratislavy alebo okolia v priblizne tomto termine? Bodla by mi taka Sparing-partnerka :-D :-D
Odpovedať
@lucreziaborgia :-D ja som na rade tyzden po tebe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@swarovski a s tvojimi svadobnymi predstavami a pripravami je vsetko ok? mam namysli, ci mas dobry medzicas a jasnu predstavu 8-)
Odpovedať
@lucreziaborgia neviem :-D stale nemam vybavenu matriku, lebo vraj nas tam treba oboch, a mne to nejako nevychadza s pracou... stale mam pocit, ze vsetko je ok, ved je kooopec casu :-) ale asi nie :-D a ty?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
DIEVCENCE, hlaste sa, ktore mate svadbu 21.apríla, ako ste na tom!!!!! uz len necela 2 MESIACE :-D 8-) :-x
Odpovedať
Profilova fotka
@lucreziaborgia Ahoj, no my dolaďujeme... ;-) To najhlavnejšie, čo nám ešte chýba je svadobné auto, takže tlačím na môjho brata, nech už konečne niečo zabezpečí - tvrdí mi už 4 mesiace, že to nie je žiadny problém, má kopec známych s dobrými autami a pod., ale zatiaľ nezabezpečil nič, sa mu zdá, že je časuuu. :-| :-) Ostatné veci sú už viac-menej len také drobnosti, ale mám pocit, že tých drobností je akosi veľaa, už si píšem všetko, čo mi napadne, že treba ešte vybaviť, alebo zohnať. :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@caramellka no pekne :-) my sme sa straaasne dlho rozbiehali,ale teraz to uz celkom rychlo ide,hned sme mali aj hudbu zivu,dj,kadernika,fotografa,kameramana, teraz oblek a teraz prichadza cas presne na tie drobnosti,o ktorych asi aj ty hovoris :-P
Odpovedať
Profilova fotka
@lucreziaborgia Tak sme na tom asi podobne. ;-) Takže teraz huráá na drobnosti a potom si už len užiť ten veľký deň D... :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?