Svadba 21. 05. 2011

Profilova fotka
Takže rozhodla som sa založiť túto tému, lebo som si všimla, že je tu veľa dievčat, ktoré sa rozhodli povedať si svoje "ÁNO" v tento deň. Takže baby, ktoré chystáte svadbu na tento termín, čo už máte hotove??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hlaaasim sa :-) ale uz som ti pislala inde do temy, ze mame kostol, fotografa a dve saly medzi ktorymi sa rozhodujeme. Kameraman nebude.
Odpovedať
Profilova fotka
no jasné, teba si pamätám.. :-) ale videla som viacero dievčat, ktoré majú tiež v rovnaký termín ako my svadbu.. .:D zatiaľ sa tu neozvali x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nooo hej, este by mohla dorazit lya22, melinda00 a este jedna, na ktorej nick si teraz nespomeniem...
Odpovedať
Profilova fotka
No presne tie mám na mysli, ale akosi sa im nechce ísť medzi nás ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
tak uz som tu :) my mame hudbu, kameru a foto...salu este zvazujeme....o satach a vyzdobe mame predstavu
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ťa vitám medzi májovými nevestami ;-)
Odpovedať
Este kurtica by sa mala pridat :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby! aj my mame majovy termin moozem sa ku vam "privtierat" ? my mame salu,kameramana,fotografa a o ostatnom predstavu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby okrem majoveho terminu mame aj junovy tak sa nehnevajte ze aj tam som v teme ;-)
Odpovedať
jeeej, jaka tema :D az teraz som si ju vsimla...tak sa teda pridavam... a mame predbezne foto, salu sme si akurat vcera vybrali, ale este som nic neporiesila,asi tento tyzden tam zajdem, kostol vieme ktory, ale tiez sme este neboli, az v juny pojdeme. No a okrem toho teda nemame absolutne nic. O niektorych veciach ani len predstavu :D
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeemine kurtica, tah je mozne, ze som si toho 14.aprila nevedela na teba spomenut??? :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kzuzik a preco nechcete kameramana?my keby mame svadbu v Palarikove tak kameramana mame,pokial to bude v LV nepoznam nikoho :-( my mame problem so salou tam kde sme chceli je to obrovske ale musime sa tam ist pozriet nech to aj vidim nie len pocuvat ..pretoze nie je problem mat svadbu v Leviciach ale ked si predstavim ze mam platit ubytovanie hostom co je cca 900 eur tak ma natahuje od zlosti :-) vy to ako riesite s hostami?budete mat sofera co budu vsetkych odvazat domkov alebo ako?
Odpovedať
no my napriklad nemame kameramana preto, ze mame pocit ze nam stacia fotky a kamera su zbytocne vyhodene peniaze. Keby ze kameru, tak maximalne na obrad, a to malokto robi...a ak aj ano, tak to stoji pomaly tolko ako keby tocil celu svadbu (ja sa ani nedivim, lebo tym vlastne odbabre cely den, kedze uz dalsiu svadbu tocit nestiha), ale este popozeram. Mne to chyba len kvoli tomu aby som mala natocene to svoje a jeho ano a slub vernosti a tak :D a mozno to spravi nejaky nas kamarat. My budeme mat hosti z blavy a celkom dost, ak teda vsetci co chceme pozvat aj pridu. Ubytovanie riesime hlavne u nas a u tety, prakticky ide len o jednu noc a u nas sa vyspi minimalne 10 ludi a u tety urcite tiez par a ostatnym snad vybavime daco, alebo ich prinutime bavit sa do rana a neist ani spat :D A sofera tiez neplanujeme... taxiky vystacia, ale chceme tie taxiky zaplatit (mam znamosti) a ked sa najde niekto kto nebude chciet pit (predpokladam ze bratranec, on velmi na pijatiku nie je), tak verim ze aspon tych starsich porozvaza. Ale este tieto veci vsetky zvazime az na to pride cas...teda az budeme vediet kto kazdy nam vlastne pride :D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my nechceme kameramana, lebo mi to pride ako vyhodene peniaze, aj tak po svadbe nikto nevydrzi pozerat to 5 hodinove video, je to blbost, radsej investujeme do fotiek. A okrem toho urcite sa najdu aspon dvaja - dedko a svokor co si to budu chciet natocit svojimi kamerami, takze nejake to video z toho urcite bude... No odvoz este neriesime, sak mame este rok, fakt to este neriesim, potom budem... Ale asi nejako tak, ze taxiky a hadam niekto nebude pit a tak.
Odpovedať
Profilova fotka
to mas sice kzuzik pravdu,ale kameraman co by sme ho chceli nestoji az tak vela a ked sa dokazem pozerat na 4 hodinovu stuzkovu tak svadbu vydrzim duplom pozerat :-) fotografa vieme tiez koho chceme,nie je sice najlacnejsi lebo "svadobny balik" nas vyjde na 240 eur ale jeho praca je vynikajuca,(osobna skusenost,fotil ma) ...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak nas fotograf stoji... ty kokso ze zabudla som??? uff no fakt, nechce sa mi teraz pozerat do papierov, ale myslim ze 350 Eur, ale radsej dam trochu viac aj co som usetrila na kameramanovi, nech mam kvalitne fotky :-) No je fakt, ze ja som si svoju stuzkovu tiez pozerala, ale neviem, proste na svadbe kameramana nechcem a tiez aj kvoli tomu, ze clovek sa hned divne citi a nie je uvolneny ked vie, ze ho sleduje kamera :-S brrr...
Odpovedať
Profilova fotka
jemine take palky chcu ze az no 350 eur je uz fakt dost :-| aspon pre mna ... my chceme kameramana aspon na ten sobas a gratulacie,prenesenie cez prah,prvy tanec a to by aj stacilo,ale rozmyslali sme,ze ak nam da niekto vediet ze si donesie kameru (z hosti) tak iba to bdueme mat :-) nastastie my sme taki parik blaznov ze sa budeme v kostole sustredit najma na farara a kameru si ani nevsimneme :-) no ved uvidime :-D
Odpovedať
no ja sa v kostole uz aj tak citim dost divne...a este keby tam behala kamera...jedine ze takto : 8-) a najlepsie keby zrkadlovky boli zvnutra :-D Inak ked tak rozmyslam...no stuzkovu sme pozerali asi trikrat...raz aby videla babka a teta, to bolo hned po stuzkovej a samozrejme aj ja som to chcela aj vidiet...potom este raz ked sme mali dajaku oslavu a bola u nas vacsina rodiny z BA a tretikrat som to pozerala, ale tiez len niektore useky, ked som to ukazovala snubencovi asi pred rokom :-) Takze co ja viem..dat tolko penazi aby som si trikrat v zivote pozrela svadbu na videu...neeee, niekto iste bude mat kameru.
Odpovedať
Profilova fotka
kurtica presne tak tolke peniaze za to ...takze len sobas a este zopar veci,ale skor fotky ako dvd :-)
Odpovedať
tak tak, peniaze budu potrebne na kopu inych veci...jedni zakladaju rodinu, druhi rekonstruuju, treti si chcu kupit nejaky darcek alebo ist na poriadnu svadbobnu... proste, ja sa chystam na svadbe setrit, ale tak aby to zas nebolo na ukor mojho najkrajsieho dna, no ale ked si mozem vybrat z dvoch skoro rovnakych veci a rozne drahych,tak beriem to lacnejsie...pokial to nie je dajaky smejd :D
Odpovedať
Profilova fotka
kurtica opat suhlasim :-) no my sme najskor chceli take veci ze kamienky a take hluposti co ani treba vlastne neni a nakoniec ostavame pri organze zlatej co bdue nariasena na stoloch medzitym vo vaze kvetinky a alko,nealko,taniere a darcek v tylovej tasticke to staci na stole,ziadne kamienky,sviecky,lupene,pierka ... aa urobila som velmi dobry tah!isla som s kamoskou do svadobneho salonu len tak potesit sa :-) ona vytiahla,ze spravme si pekny den a zabavme sa ..nastastie na datum sa nepytala ... kedze sme tam sli s mojou dcerkou tak mi komplet saty,zavoj,korunka-celenka,podvazok,dokonca pohare vypocitala na 120 eur..vraj mate dcerku nemozte vela minat ;-) taak moc ma to potesilo!
Odpovedať
Profilova fotka
Trdielko... to jak je mozne??? 120 eur? To kde si bola prosim ta? V ziadnom zo salonov v Kosiciach to asi nebolo, ze? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
v Leviciach byvam takze tu ale vravim zlutovala sa lebo som bola s malou takze viem ako na to ked naozaj pride k vaznemu skusaniu siat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak tisko zavidim... ja za taku cenu ani len samotne saty nezozeniem... :-(
Odpovedať
ja budem mat za taku cenu saty site ale zo zahranicia,takze ich nemozem vyskusat...isto sa budu este doma prerabat...ale nevadi, hlavne ze usetrime na nieco co budem mat na sebe raz v zivote a ked sa potom podari predat, tak budem stastna...lepsie ako si poziciavat za nehorazne prachy
Odpovedať
Profilova fotka
kurtica ja zasa rozmyslam ze popolnocky si dam usit :-) lebo tu zohnat zlate/smotanove saty c.34 je umenie... a zas 100 a viac eur nedam za saty...
Odpovedať
Profilova fotka
Popolnocne si davam urcite aj ja usit... ale svadobne... no neviem, asi najskor poziciam...
Odpovedať
Profilova fotka
svadobne si poziciam urcite :-) ako kamaratka mi vravela ze nech idem do Polska ze tam najdem aj take malicke cisla ze nech si ich radsej kupim ale naco mi budu kupene saty?komu by som ich asi tak predala,nepoznam nikoho v akej postave ako som ja :-| takze aj ked mozno prerobim na pozicani siat usetrim inde ...
Odpovedať
no ved jasne kazdy setri tam kde sa mu to oplati, ja dufam ze popolnocne si kupim normalne...zatial som sice nadrozmerna (nie zas prilis ale dajakych 10-15 kg musim dat dole), ale tak postupne to znizujem, tak by sa mohlo nakoniec podarit...mam este rok ;-) A tiez mi bude stacit, ak tie saty vydrzia ten vecer a mozno este nejaky jeden, takze to nebude nic znackove :D trdielko a ako tu spominas zlate/smotanove.... to musia byt popolnocky v rovnakej farbe ako svadba? ci to len tak chces mat? alebo len tak zvykne sa? ja rozmyslam, ale co poznam nevesty aspon co som videla aj po polnoci, tak asi na to vsetky kaslali, posledna svadba bola smotanova a popolnocky bordove, predtym este pamatam zelenu svadbu a popolnocky cervene...asi je to jedno... ja by som asi aj fialove brala, lebo sa mi ta farba paci, ale drahy bude zarucene chciet cervene...no to sa este budeme hadat na tom :D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?