Svadba 2013 v Trenčíne a okolí

Zobraz úvodný príspevok
kto sa pripoji??
Odpovedať
@baby124 človek si pomyslí, že takýto ľudia by ti mali odpisovať čo najskôr, lebo veď je to reklama a "kšeft" pre nich ale nie..vieš čo zo začiatku sa mi to stalo aj s kameramanom a fotografom, buď mi odpísali za týždeň-dva ale sú aj takí, kt, sa vôbec neozvali, ešte keď ti napíšu že boli mimo alebo tak chápem.. 8-(
Odpovedať
@veronika90 ano kameramani a fotografi maju aj ine ksefty ja som tiez napisala email penzion in videla som fotky na ich stranke a celkom sa mi pacili a oni vobec neodpisali
Odpovedať
kocky dnes som bola pozerat saty a poviem vam necakajte ... uz tam mali zajednane na jun aj jul
Odpovedať
@baby124 hlavne že už mám zajednané, teraz už som pokojná :-D no a čo sa šiat týka ja idem 12 novembra :-D :-D
Odpovedať
@veronika90 jaj, tak super, mozes poslat :) dakujem, a teda nema problem prist do tn..? a aj ti povedal aspon pribliznu cenu..? dakujem este raz.
Odpovedať
@baby124 určite je 6 náuk. 3 sú s tvojim kkňazom, ktorý vás bude oddávať a ďalšie 3 sú s odbrníkmi- 1 so psychológom, 1 s lekárom a 1 s manželským párom
Odpovedať
@mimuska25 ja viem s kym a kolko bude tych nauk ale ja som sa pytala uplne nieco ine
Odpovedať
@veronika90 noo ja este tak celkom niesom spokojna este nemam miestnost a som s toho dost na nervy
Odpovedať
@baby124 asi aj ja by som bola, ale neboj sa určite to rýchlo doriešiš ;-) @levandula00 nemá problém prísť do TN tu je odkaz na jeho svadobné video : http://zilina.tojesvadba.sk/katalog-f... keď si popozeráš tie videa a zameriaš sa na to ako to je spracované, neviem mne sa to veľmi páči..ponúkal mi tri varianty cenovej ponuky no a tú čo som si ja vybrala..taká najrozšírenejšia v HD kvalite, bude pracovať s dvoma kamerami čo je super lebo to bude pekne zostrihané..tak si vypýtal 550eur..už sme si písali no musím mu rýchlo ešte zálohu poslať nech to mám 100% :)
Odpovedať
@veronika90 super, dakujem.
Odpovedať
@veronika90 to dufam :-S
Odpovedať
@broucek86 my budeme mat tiez ubytovanych vsetkych hosti a cast ubytka platime my a zvysok si platia hostia, myslim ze je to v pohode, my sme tak tiez boli na svadbe kde sme si ubytko platili sami a nikto to neriesil, je to normalne uz v dnesnej dobe:) a kto nechce nech neplati a ide si domov ako chce:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@veronika90 ahoj:) pozrela som si videa toho kameramana, kt. mas ty a su super:))my sme uz zajednali kameramana, no je dost drahsi, to je ok vyclenili sem si peniaze na to, ale ma rozculuje, neodpisuje poriadne na to co sa ho pytam aj teraz cakam uz asi 3 tyzden a nic:) nechapem:) stale len ze je odcestovany a ma vela prace...to ma ale nebavi cakat stale:)tak som napisala tomu panovi do Ziliny a uvidime ci ma nas termin este volny...diky za info:)
Odpovedať
@lili19 presne toto sa aj mne stalo pár krát, keď som písala nejakým ľuďom, či už foto, kamera alebo pod. tak doteraz! (a to som začala s vybavovaním už v septembri) mi niekt. neodpísali! 8-( ja to nedokážem pochopiť, veď toto je strašne zlá reklama, keď nedokážu ani odpísať že bohužiaľ majú veľa roboty..strašne ma to rozčuluje 8-( A kedy máš termín? :-)
Odpovedať
@veronika90 ja chapem ze maju toho vela, ale tak mna to tiez zaujima, a chcem vediet ci ponukaju sluzby podla mojich predstav a ak nie, hladam dalej, ved dnes je trh taky plny ze si mozeme vyberat:) a ich praca zahrna aj komunikaciu s potencionalnym klientom, tak nerozumiem, no ja som taka ze nemam na to trpezlivost a som v zahranici, tak to mam o to zlozitejsie...no mam problem len s videom, ostatne islo ako po masle:) mame termin 13.7:) a ty mas kedy termin:))))))?
Odpovedať
@lili19 Ja som veľmi netrpezlivá a všetko chcem hneď takže ťa úplne chápem :-D :-D Vravím takto si odraďujú klientov, lebo nikdy nevieš kedy budeš ešte potrebovať napr. video a nie len čo sa svadby týka..alebo keď bude kamoška chcieť poradiť..chápeš čo tým myslím..škoda reči niekedy ]-( ja mám termín 8.6 :-) teraz mi to tak nepríde ale po novom roku to pôjde strašne rýchlo podľa mňa =-)
Odpovedať
@veronika90 tak tak aj odporucaniami sa ziskavaju klienti:) aha tak ty mas skor:) ja uz trosku stresujem, bo na SVK prideme az koncom aprila, takze budem mat co robit aby som vsetko stihala:) ale stihnem, snad:)hej po novom roku to zbehne tak rychlo ze ani nenazdame a bude jun, jul:) a kde mate svadbu? asi v TN..
Odpovedať
@lili19 priznám sa že keby mám ja riešiť svadbu zo zahraničia tak ma to vážne stresuje asi dvojnásobne :-D ale jasné, všetko stíhaš určite, veď my ženy sme predsalen šikovné, nie? ;-) :-D vieš čo svadbu máme v Trenčíne v PanoramaClube..obrad máme v hotely Elizabeth, dnes som sa tam bola pozrieť na priestory no a pani mi dala chrobáka do hlavy že: "A prečo ste nerozmýšlali nad celou svadbou u nás, ja vám pošlem cenovú ponuku..?" No tak som zvedavá :-D Priznám, sa že som svadbu tam moc neriešila lebo si myslím, že si vypýtajú dosť veľkú sumičku ale tak možno ma prekvapia a ja nakoniec ešte svadbu aj zmením bože :-D :-D
Odpovedať
@veronika90 aha tak:) ja som povodne chcela svadbu v TN, som z okolia:) chcela som obrad na hrade a hostinu v Elizabeth:) alebo celu svadbu v Elizabeth:) zaslali mi ale cenovu ponuku a bola som dost sklamana....finansne dost vela....ale nie az tak ze by som padla na zadok, cakala som nieco podobne..no mna sklamalo to, ze som sa chcela dohodnut na tom, ze si ptinesieme vlastny alkohol a to len z dovodu ze mame tradiciu rodinnu a nedalo sa dohodnut:) mame si vraj alko odkupit od nich a napisala mi cenu za flasu napr, Absolut vodky = 30 E...a k tomu koment ze za dobru cenu:) a aj nealko muselo byt od nich proste vsetko:) a chceli sme tam hosti aj ubytovat, a cenu si uz ani nepamatamale bola to palka, nedalo sa s nimi jednat o cenach...ten hotel je krasny strasne som to chcela tam a preto som bola sklamana, mala som tam kedysi stuzkovu-v Tatre a to prostredie je fakt pekne.no neda sa mat vsetko a tolko penazi nie sme ochotni investovat:) ale mozno tebe posle inu cenovu ponuku ale nemyslim..no neviem kolko chcete investovat.pa
Odpovedať
@lili19 vieš čo ja som si tak vravela že keby mi pošlú ponuku ktorá bude veľmi cenovo prehnaná tak som ok lebo som veľmi spokojná s panoramou, ale keby bola ponuka dobrá tak ma prekvapia a potešia, no fakt si nemyslím a potom čo si mi napísala si vôbec nemyslím :-D :-D ja mám v cene v panorame komplet jedlo (prípitok, polievka, predjedlo, hl.jedlo, dezert) neskorý raut (prasiatko, zeleninové šunkové syrové misy, rezne..) približný predpokladaný počet nealka aj alka a cena je keď sme si to ešte aj zaokrúhlili tak cca 2700/2800 eur!!!čo je podľa mňa SUPER, takže ja som maximálne spokojná, aj prístup majú dobrý, sú ochotný takže tak :-D :-D je pravda že elizabeth je nádherná, ale obrad vonku u nich na terase mi stačí ;-)
Odpovedať
@veronika90 aha, a kolko mate ludi? my planujeme vratane kameramana, fotografa a DJ 50 teda nasich hosti bude 46, bo aj im treba jedlo zabezpecit. my sme zatial len tak priblizne vybrali menu a studene misy, nejake masko a prilohy a chceme kapustnicu. plus alko si donesieme svoje ale nealko mame teda od nich na hlavu liter a ostatne v malych flaskach.mozeme mat aj svoje ovocie a slane blbosticky, pagaciky atd.takze cca ked sme to pocitali len jedlo plus nealko, ratame 2L na hlavu cca nas tam vyjde 1600 E...plus samozrejme nase alko, ovocie, slane a kolace...bude plus..neviem kolko:) ale z tych rieseni kt. sme mali sme vybrali tento penzionik:) pozri si ich stranku, ci sa ti to paci:) www.penzionzlataryba.sk
Odpovedať
@lili19 My máme zatiaľ 53 ľudí vrátane kameramana atď..Ale nikdy nevieš čo sa môže zmeniť a pod. takže určite si dávam rezervu :-D A cena super inak!! A celkovo ten priestor, to jazierko!!Super, veľmi sa mi to páči, určite tam budeš mať nádhernú svadbu! ;-) Krásne :-) A inak posielala mi už pani z Elizabeth cenovú ponuku a pre 55ľudí to bolo 3600eur..a to ešte nerátam všetok alkohol, lebo tam bola len ukážka atď..ako je to super priestor a na to že je to krásne prerobený hotel v centre mesta tá cena nie je až taká privysoká, no keď si to porovnám s panoramou, ktorú máme rezervovanú tak sa mi to neoplatí, lebo tam máme už všetko a priestor je KRÁSNY! a výhľad na hrad a celkovo tá atmosféra tam bude určite na nezaplatenie :-) :-)
Odpovedať
@veronika90 dufam ze tam budeme mat peknu svadbu:)dakujem:) aha takze celkova suma je 3600 E...mne osobne sa to zda dost...jasne je to nove a krasne to urcite a treba na tom zarabat, no aj tak...a na tom alkohole sa ta cena moze vsplhat pekneeee vysoko:)my budeme hosti aj ubytovavat a to uz bola nenormalna palka pre nas, takze Elizabeth uz nehrozil:) ale myslim ze aj tak je dolezitejsie aby boli hostia spokojni, aby sa dobre napapali a zabavili:) a myslim ze to sa budu ci uz v Panorame alebo v nasom penzione:)
Odpovedať
@lili19 vážne, vyzerá to veľmi dobre ;-) no presne tak, tá suma by ešte určite rástla a ak by som to mala mať za takúto cenu tak to už radšej chateau mignone v dca..tam je to nádherné podľa mňa..my tiež budeme ubytovávať nejakých ľudí oproti panorame do Grand Hotelu a to sú ďalšie peniažky takže by sa to ešte vážne vyšplhalo :-)
Odpovedať
baby, mozno taka od veci otazka, ale uz mate vybrate saty? ak hej, v akom salone ste si ich vybrali? a aka suma je taka primerana? ja nemam vobec predstavu... teraz som pozerala ze v OneDay maju dajaku akciu saty od 190Eur ale neviem ci to nebudu iba dajake vyradene.... neviete o tom nic viac?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte trencianske nevesty, kedy mate vlastne terminy ?
Odpovedať
Profilova fotka
@alenkachristian Ahoj, my tyzden po Vas, 27.4. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@pivonka 87 uz sa nam to blizi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bude mat niekto obrad v piaristickom kostole v TN ?
Odpovedať
@zuzka65 ja som bola vo svadobke na vajanskeho ulici tam kde je vodnik sa ma pytala ze do kolko penazi chcem saty tak som povedala 250 no lenze som si vybrala nrahsie ale ona mi urobila cenu tych 250 takze som spokojna prijemna pani ochotna velmi odporucam
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?