Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
uvazujeme Slovenske technicke muzeum
Odpovedať
Profilova fotka
dievčence tak už som sem dala fotky z našej svadby, tak pokukajte a tešte sa s nami. Tie čo len svadbu budete mať tak vám prajem aby ste si to užili tak ako my a aby ten deň bol pre vás naozaj ten NAJ :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, nemate niekto kontakt na nejaku sikovnu kocku, ktora by bola ochotna prist namalovat moju mamku a sestry ku nam domov? dakujem
Odpovedať
tak a je to uspesne za nami :-)
Odpovedať
@zooye no boli tu uz nejake prispevky ohladom fontany, ale vravia, ze je to zbytocnost, kedze su aj zakusky a malo kto poje tie, ale skus este popozerat ine prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
@jasminka002 tiez som povodne chcela ze pojdeme len po meste, lenze uvazujem ze co ak bude prsat...cele leto je take na figu tak co mam cakat od zaciatku septembra....pocula som ze sa chodia fotit aj do kastiela do Sace ale neviem kde to tam je a koho treba kontaktovat.....viem ze to ma nejaky pan v sukromnom vlastnictve....
Odpovedať
Profilova fotka
@martinuska Ahoj ja mam mesiac do svadby a chcela som ist uz pozyvat teraz a mama ze kdeze ze to staci dva tyzdne co su mimo....a tyzden tych co su od nas z dediny.....ale aj tak neviem ci nepojdeme uz teraz v nedleu nejakych popozyvat.....bojim sa ze to nestihneme obehnut lebo z nasej starny idem ja s mamkou lebo ona tam musi byt sa vyjadrila a s priatelovej strany idem ja s nim pretoze jeho mamka bude v tom case v rakusku.....takze sa nejak musim roztrhnut asi....
Odpovedať
@satanica ahoj, my ked sme mali svadbu, tak sme sa tam tiez boli pozriet..mozem ti dat na nich telefonne cislo ked chces a dohodnes si stretnutie..su to mili ludia. my sme sa nakoniec rozhodli pre kastiel v budimiri, lebo v saci ponukali tak max. 2-3 miestnosti, ktore mali ako-tak spravene a chceli tusim az 25eur. tak nam to prislo dost vela na to, ze ten kastiel bol v rekonstrukcii..ale to uz rok presiel, ktovie ake to tam je teraz..ja by som skusila..
Odpovedať
@satanica ten kastiel tu uz bol spominany a tusim tu bol aj kontakt. skus pohladat. my sme chceli muzeum letectva, boli sme tam teraz v nedelu, celkom ok, ale nakoniecm sme to nechali tak a kked bude v sobotu prsat tak sa pojdeme fotit v nedelu alebo v pondelok. necham sa prekvapit
Odpovedať
Profilova fotka
@satanica v Saci je pán Homa, kontakt je na nete, za fotenie pyta 50 eur, lebo je to jeho vlastnictvo. a vo vnutri sa mozes fotit kolko chces a kde chces, kludne so vsetkymi rekvizitami co tam ma.aj my sa tam ideme v piatok pred svadbou fotit. my dnes koncime s pozvaniami a myslim ze tak akurat sme to stihli. 80 ludi nam trvalo 10 dni pozyvat. to vsade musis posediet, a chodili sme len my s priatelom. ale my mame vsetkych hosti z okruhu cca 20-30km. takze ziadne dialky.aj to urcite rozhodne.
Odpovedať
@angel1979 no my nad nou rozmyslame, cokoladu milujem...len neviem ci fontanu kupit alebo prenajat. nasla som prenajom fontany za celkom super cenu, tak sa este rozhodneme..a mne to nepride ako zbytocnost. ved to nie je na svadbe pre to, aby sa hostia najedli. to je tam preto aby si pochutnali .. a pride mi to ako zdravy dezert, ked si kupim belgicku cokoladu plus ovocie
Odpovedať
@zooye ahoj, ked chces, ja mam super kontakt na jednych ludi co prenajimaju fontanu za 10 eur..my sme mali od nich prenajatu na svadbu a teraz v auguste budeme mat krstiny tak ich chceme zas oslovit ;)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zooye teda neviem odkial si a kde budes mat svadbu, ale oni su z Kosic a okolia
Odpovedať
Profilova fotka
@makarion ahoj, poslala by si mi prosim ta kontakt na tu fontanu a po pripade aj www stranku ak maju..diky ;-)
Odpovedať
@luisinkax jasne, uz som ti poslala v IP kontakt..hadam pomoze :)
Odpovedať
Profilova fotka
@makarion dakovalaaaa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak, dnes si idem po saty na redovy, nafarbit vlasy, dokupit este jednu koselu s kravatou. upravit popolnocky...pomaly mi to odsýpa...kedy pride stres?
Odpovedať
@martinuska ešte stále neprišiel?:-o
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 este furt nic...ale ja vseobecne neprezivam stres...aj na statnice som isla s kludom anglicana...
Odpovedať
@martinuska tiško zavidim :-) ja sice zatial tiez nestresujem, ale určite sa to čoskoro zmení... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@martinuska No ja mam svadbu v septembri a nie ze stresujem ale obcas ma chyti taka nervozita......kdezto moj nastavajuci svokor stresuje asi aj za mna......
Odpovedať
Profilova fotka
@martinuska A saty na redovy ti nahodou nesili v svadobnom salone Ina?
Odpovedať
Profilova fotka
@martinuska No my pozyvame uz teraz lebo svokor zacal stresovat aby stihli potom dat vediet ci prid a neviem co.....takze idem dnes s nimi lebo ma poprisli a nasi maju cas.....mama povedala ze staci 2 tyzdne pred svadbou.....my mame stastie.....u nas v dedine je takmer tri strvtina ludi ktorych ideme pozvat a zvysok je v kosiciach co vieme obehnut za jedno nedelne popoludnie.....
Odpovedať
dievcata, neviete kde v KE kupim podprsenku, taku silikonovu bez zapinania a bez ramienok...mam holy chrbat a to sa mi zda ako jedina moznost. vdaka :-) http://www.mojepradlo.sk/eshop/index.... chcela by som si to vyskusat, nie ze to bude dajaka haluz
Odpovedať
ja predavam silikonovu podprsenku...nemala som ju,pretoze som mala ine saty...
Odpovedať
napis mi do IP velkost, cenu, odkial si..a tak
Odpovedať
Profilova fotka
@satanica ahoj, hej saty na redovy mi sili v salone Ina. Teta je moja dvorna krajcirka... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaaaj aj mne sije.Zajtra idem na skusku.....
Odpovedať
@satanica držíme palčeky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 Jaaaj dakujem....teraz som bola......tak uz poriesila aj svadobne.....lebo ich taham po zemi, a musi ich trosku aj rozsirit lebo by mi musela dat dozadu velku vlozku za snurovacku.....a na redovy vyzeraju super a na buduci tyzden by teoreticky aj mohli byt hotove.....jupiii
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?