Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pohoda, ved ani my nebudeme mat velku svadbu. Dakujem, studovala som zurnalistiku. :) Obrad bude v Kaplnke sv. Michala a hostina v Ges-klube (mozno to poznas). Satky si kupovala alebo poziciavala? A cesat sa pojdes tiez do toho salonu Tigi? @cattleya22
Odpovedať
Profilova fotka
@ivkablska Jasné, Ges-ko poznám, bývala som neďaleko, kým som ešte študovala. Šatky som požičiavala, zo salónu Aphrodite, na poštovej :) Česať ma bude kamoška, takže našťastie toto neriešim :-) A kde sa budete fotiť? My sme chceli v Botanickej záhrade, keďže tam robím, ale nakoniec nás fotograf ukecal na mesto.
Odpovedať
Profilova fotka
@jasminka002 ahoj ja idem k Blanke Fleisherovej
Odpovedať
Profilova fotka
@ivkablska výborný výber ten Ges club. My sme tam mali svadbu pred dvoma týždňami a musím povedať, že od výzdoby, jedla až po čašníkov v rukavičkách to tam bolo geniálne, hostia chválili, všetci chválili a ja som bola od šťastia celá hotová, že sme boli práve tam :)
Odpovedať
Profilova fotka
@maryennn Naozaj? Waaaau, tak to sa velmi tesim. A ktoreho ste mali DJ? Alebo ste mali zivu hudbu? Aku farbu vyzdoby si zvolila? Prosim ta, nemohla by si pridat nejaku fotocku z Geska (z vyzdobenej saly) do albumu? Bola by som zvedava. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cattleya22 Budeme sa fotit tiez v meste, v parkoch, v ulickach a tak. Len dufam, ze nebude prsat. Kedy sa idete fotit? Pred odobierkou, po nej alebo odbehnete z hostiny? Mozno sa stretneme na foteni v meste. :) Ktoreho mate fotografa?
Odpovedať
@deaneira a mas na nu nejaky kontakt alebo web stranku?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivkablska Budeme sa fotiť pred obradom, odobierku sme vynechali, vlastne skoro všetko :D Fotiť nás bude Tomáš Mačej, mladý chalan, ale brutálne talentovaný :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cattleya22 My sa nevieme rozhodnut, ze kedy je lepsie sa ist fotit. Najprv sme chceli pred odobierkou, ale priatel tvrdi, ze ma chce videt az tesne pred odobierkou. :) Tak teraz premyslame, ze pojdeme medzi odobierkou a obradom. Uvidime. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivkablska Ak chcete dodržiavať tradície, je to najlepšie takto. Sesternica sa fotila až po obrade a prišlo mi to kus blbé, lebo aj so ženíchom odišli a hostia tam sedeli a čumeli do blba.
Odpovedať
Profilova fotka
@cattleya22 No ved toto, ja tiez nechcem, aby hostia hladali hodinu a pol nevestu zo zenichom. Nejako to hadam vymyslime. A ked bude aj unos, tak zase nebudeme na svadbe.
Odpovedať
Profilova fotka
@ivkablska A budeš mať únos? Plánuješ si ho sama, alebo sa necháš prekvapiť?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@ivkablska no my sme mali živú hudbu (ESPRIT) tiež veľmi odporúčam, urobili skvelú zábavu. Farbu výzdoby sme mali zlatú, bolo to úžasné- také elegantné a slávnostné. Fotky by som rada dala, ale ešte žiadne nemáme. Hneď ako budú ich sem s radosťou pridám :) ...mimochodom my sme sa fotili po odobierke ešte pred obradom. Môj mužíček po mňa prišiel o dvanástej a obrad bol až o štvrtej, takže sme to krásne stíhali a dokonca sme si stihli dať v meste v kaviarni aj kávu :) bola to sranda ako všetci čumeli :) Potom bol obrad... tak len toľko :)
Odpovedať
Profilova fotka
@maryennn Tak s tym fotenim to asi bude dobry napad. Ze je fajn sa fotit po odobierke. My budeme mat sobas tiez o 16,00 h. Premyslali sme tiez nad zlatou vyzdobou. Snubencovi sa paci aj zelena. V lete maju v Gesku nieco rekonstruovat, takze este cakame, ze ake farby budu v sale po rekonstrukcii a potom sa rozhodneme. Kolko ste mali ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
@cattleya22 Asi budem mat unos. Nechcem, aby ma unasali daleko a aby sme boli dlho prec od hosti.
Odpovedať
Profilova fotka
@ivkablska Múdro, aby sa hostia nenudili bez vás :-) Taká sprostá otázka... baby, ktorým sa to blíži... nemáte nočné mory? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@ivkablska no my sme mali 55 ľudí- ani veľa ani málo :)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes nám došiel krížik od pána mušinského no nádhera, chcela som sa s vami o to podeliť vo fotoblogu, ale ako si mi nechce komunikovať počítač s kartou z foťáka 8-( jeeeeeeeeeee už sa mi to kráti:)))))))))))))))))))))))))))))))) a viete čo ja sa veľmi teším dnes mi povedal lekár ked som išla cez oddelenie že slávka ty si vysmiata jak lečo :-D a ja že ved hej ved sa vydávam 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cattleya22 no ja mám nočné mory už asi rok...a stále to isté...je deň sobáša- nikto nie je oblečený, každý kašle na všetko, ja sedím pred zrkadlom, kulmujem si vlasy, líčim sa a plačem pri tom,že som si môj sobáš takto nepredstavovala, že ma nelíči kozmetička a vlasy mi nerobí kaderníčka :-D to je asi samozrejmé, bojím sa ako to dopadne...aj ty máš nočné mory???
Odpovedať
Profilova fotka
@maryennn My budeme mat tiez tak 55-60 ludi. Tak som zvedava, ze ako to dopadne. Ale verim, ze dobre, lebo Gesko funguje uz dlho a vsetky ohlasy, ktore som na neho zatila pocula, boli pozitivne. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cattleya22 hej mala som zopár divných snov typu že nič sa nestihá a že nie som nalíčená že sme úplne inde kde sme mali byť a podobne...... skôr bol ale problém že som nevedela spať ľahla som si a nič a potom mi po hlave behali samé blbosti :-D ale teraz je to už ok tak nech to tak do už 11.6. ostane 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jucuska ahoj, presne na tento štýl, ako ty... že všetci majú všetko na saláme, nikto sa neoblieka, nikto mi nepomáha a ja plačem, že to nestihnem... a potom som celý deň podráždená... nemám to rada :-( @slavomira.matikova tak tebe sa to už blíži :-) Som rada, že nie som sama, aj keď ma neteší, že trpíte aj vy :-( Ešte otázka : Akurát mi volala mama, že tam, kde sme si chceli dať robiť poháre, to už nerobia... takže: aké máte poháre, prípadne máte ich vôbec? A kde ste si ich dali robiť? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cattleya22 ahoj, no pozerám, že sme sa našli, sme z vedľajších dedín :) Ty si Julová setra, že?
Odpovedať
Profilova fotka
@jucuska no to som :) Som pôvodne z Moldavy, teraz už v KE :) Ty? :-) Aký je svet malý :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jucuska Jaj no mne sa zatial nic take nesniva a dufam ze ani nebude.Asi preo lebo aj to cele beriem tak nejak, nie ze na lahku vahu ale nerobim si z toho hlavu.....sobas je o mne a o mojom snubencovi....a ludi, ktorych pozyvam na hostinu, tak pozyvam preto aby sa tesili s nami a oslavili s nami spolocny start a nie preto aby komentovali to je ako obelceny, ake mam vlasy, aka je vyzdoba, ake su kolace.....komu sa nepaci bude moct odist......predpokladm ze draheho 3 tetusky budu take veci rieisit ale asi im poviem na rovinu, ze ka tam chcu prist s umyslom ohovarat tak mozu rovno ostat doma a ak tam chcu prist s umyslom zabavit sa a tesit sa s nami tak su tam vitane.....mame som povedala to iste,a svokre tiez.Nech sa nestresuju ze co a ako doapdne a co jak bude a ked sa nieco nepodari......no a co....ved aj doma ked grilujeme a su u nas napr.susedia tak nam niekedy prihori masko..........tak uz aj mama to berie nejak s kludom, kdezto pri bratovej a sestrinej svadbe neskutocne vyvadzala a zostresovala kazdeho okolo seba.......ale ja som zatial uplne v pohodicke....a to mame nejakych 100 dni...jupiii
Odpovedať
Profilova fotka
@cattleya22 Jeeeej ja v Moldave pracujem
Odpovedať
Profilova fotka
@satanica heheeee, tak toto snáď nie :) A máš svadbu týždeň po mne... Baby, nebude to tou blízkosťou Moldavy, že máme tie nočné mory :D ?
Odpovedať
Profilova fotka
Hehehehehehe............nie lebo aj nocne mory nemam...ja to beriem vsetko v pohode....no boooooze ked sa daco nepodari......ved to bude nasa oslava, nasa svadba a nie mojich rodicov,babiek, susediek a neviem koho.......ked chcu ohovarat nech si ostanu doma......baby ved si to uzivajte a nestresujte......ved sa vydavame iba raz.....mozno...dufam teda........a ked mi daktora tetka povie ze mam napr.velky zadok.....tak jej poviem rovno ze ona ma velke usta ked sa jej do nich moj velky zadok vojde.......takze piaaaanko, pohodicka.....uzivat si pripravy, nestresovat, lebo budete mat vrasky a nie vsetky make-up zakryje.....ked sa nieco nepodari pohodicka, nic sa nedeje.....pokial nejde o zivot nejde o nic...
Odpovedať
Profilova fotka
@cattleya22 Hehe a jak tak pozeram tak tiez si svojho draheho nasla na pokeci........dobraaaa zhoda nahod......my sme tiez pokecovy....
Odpovedať
Profilova fotka
@satanica No žiaľ, ja nie som diskotékový typ, poriadne nikam nechodím, čiže to bola jediná šanca :-) Ale našli sme sa :-) A ako dlho sa poznáte? Asi by sme mali zmeniť tému na pôvodnú, lebo nám ju uzavrú :( Čiže - kde budete mať svadbu? @satanica a @jucuska
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?