Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@maryennn podla mna sa ti z toho stresu aj posunie a urcite vyskusaj ten citron s vodou ;-) a inac drzim palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@carmen86 no doteraz som dúfala, že prídu do svadby a odteraz dúfam, že prídu až po :) Ale ďakujem a citrón určite skúsim :)
Odpovedať
@maryennn tiez si myslim, ze mozno aj z unavy, stresu, kadecoho sa ti posunu...ale priroda je obcas svina :( Babyy, nemate niektora link na tu temu co sa tu rozoberalo kolko alkoholu a nealka, alebo ked to mate uz spocitane? zajtra ideme kupovat a neviem kolko vlastne nam treba...ja neviem ci mi uz sibe, ale ja tu temu co sa na tomto fore rozoberala prisam vacku neviem najst :((((
Odpovedať
ja truba...uz som to nasla...neviem ako som to mohla nenajst :D Tak mi pripadne poradte pocitam: 0.5 l vinka (este zistim ci draheho rodina su vinkovi, ked hej, tak mozno dame aj viac ale asi nie), 0.5 tvrdeho na hlavu, lebo to co sa nevypije nie je problem odlozit, onedlho ma bratranec narodky, svokra, potom hned mamka moja, den pred nou svokor...proste to sa vypije a nie je to problem skladovat. Navyse sice hostia asi velmi tvrde nebudu, ale na neskor mame pozvanych kamosov a ti zas budu asi viac len tvrde...alebo hlavne tvrde. no a nealko, vzhladom k tomu ako je teplo, tak dame asi 1-2litre na osobu ale tiez budeme pocitat len na pozvanych, lebo tolko nevypiju a kamarati sa prizivia :D Mozno by som to dala tak, ze mineralku 1 l a ochutenu 1 l na osobu... alebo to uz je privela? a este asi kupime par flias piva, lebo niektori co pridu su vylucne pivari, aj ked mne sa to na svadbu barz nehodi, ale tak nebude toho vela...mozno 2x6 flias. Este sme sa nerozhodli ci dame aj do vysluzky a ani to ake druhy tvrdeho budeme brat...musim porozmyslat
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/v... snad je to to co si hladala
Odpovedať
Chcela by som vás poprosiť, či by mi niekto nevedel poradiť nejakú hudobnú skupinu. Potrebujem na september. Mala som rezervovanú, ale nemôžu prísť. :-( :-( :-( Vopred ďakujem
Odpovedať
@barbaravojcikova ano, dakujem, ako som uz pisala predtym, nasla som nakoniec, ale aj tak vdaka
Odpovedať
baby, vcera sme boli v kostole s mojim drahym a on po omsi, ze sa ideme spytat kto nas vlastne sobasit bude...ta sme zasli za kaplanom a ze mame povedat koho chceme a zisti ci moze...ta mi hned ze jeho, len nevieme ci bude moct, bo on ma na starosti deticky co maju prijimanie den po nasej svadbe a ma toho dost...tak ze chvilu mame pockat a urobime nacvik...som skoro odpadla :D no tak sme nacvicili, do soboty to aj zabudnem ale aspon som kludna, lebo viem co a ako. Akurat take siahodlhe texty citat budem...ked ma chyti panika neviem ci vydam vobec nejaky hlasok zo seba :D a uz som si bola aj svadobny uces vyskusat, jedna parada, tesim sa :)
Odpovedať
vcera som si precitala ze 21.5. je Den rodiny...no ako lepsie oslavit den rodiny ako zalozenim jednej? :d joooj, baby, hneva ma moj drahy...zasa sme sa naniecom dohodli ale prisla jeho mamicka a uz zrazu je iba jej nazor spravny... takto fungovat nezvladnem cely zivot :(((
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica hlavu hore :-D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@kurtica Nic si z toho nerob, ja mam to iste doma. To su svokry :) Co robis to robis mamicka bude vzdy mat pravdu :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@kurtica Gratulujem. Tak a svoj veeelky den mas za sebou. Ake to bolo??? Daj neake fotecky nech sa mozeme tesis s tebou.
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica Akoooo? moja kamoska mala tiez v sobotu a mala v piatok volno....
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova Slavka a kde ste kupili, nas to caka uz nejak som sa nevedela rozhybat ale uz musime kupit obek, koselu kravatu a vsetko pre zenicha...
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica s tym mam aj ja problem, lebo moj drahy velmi nerad protireci mamke aj ked mne doma potom ponadava ale jej nepovie ani ň .. no treba si zvyknut, inak sa budes nervovat cely zivot..jedno som sa naucila, proti svokre netreba ist nakoniec aj tak z toho vylezies zle ty
Odpovedať
Profilova fotka
@deaneira vieš čo nakoniec sme kúpili oblek na hlavne j obchode MODEV to je myslím bývala ozeta. Komplet oblek s košeľou, kravatou a vestou to vyšlo na 300e. Ale som veľmi spokojná, boli tam veľmi milé predavačky. V blažekovi sme nekúpili lebo tam na ňom nejak divne stálo sako. Aj som naňho v obchode popľula taký bol fešák keď a komplet obliekol, :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova No super, tak vytiahnem draheho..ja robim na alzbetinej tak to mam kusok. A aku mas kravatu, teda zenich, my sme rozmyslali o francuzkej, ale takej decentnej a svokra hned zahlasila ze by chcela taku nariasenu, no ma skoro poskladalo na mieste... :-D
Odpovedať
@slavomira.matikova Súhlasím aj ja- perfektnááááá obsluha, my sme tam tiež nakúpili:)
Odpovedať
Profilova fotka
@deaneira mali tak vestu a k tomu aj kravatu ale to nie nie taká klasická má taký väčší uzol ale nie je to také francúzske žabó. Je to veľmi pekné mám len foto v mobile ak mi to drahý stiahne do počítača tak to dám do fotoblogu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jenny6 áno bola som veľmi spokojná
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova super uz sme sa dohodli ze ideme v sobotu
Odpovedať
baby caute, tak ja uz to mam za sebou, na moje prekvapenie vsetko bolo uplne super, absolutne vsetko (az na to ze som zle nastavila budik a zobudila som sa pat minut pred siedmou aj ked som o siedmej mala byt u kadernicky uz :D ). Ale inak to bol uplne perfektny den. Akurat fotenie som si neuzivala, lebo ja sa nerada fotim a aj to na mne bolo vidiet, fotografi zo mna boli zufali :D Ale nevadiiiii, hlavne ze drahy si to uzival :) Ked sa podari, tak hodim par fotiek, ale zatial len take od kamaratiek, lebo tie "vazne" este nemame. Inak baby, ten stres a panika, co tu citam ze baby chyta...no este na mna neprisli :D tak uz snad ani nepridu ked uz mame po tom :) Drzim vam vsetkym palce, aby vam svadbicky vysli tak v pohode a tak super ako ta nasa
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, mate niekto skusenosti s kadernickym salonom Tigi v Obchodnom centre Tip-Top v KE? Premyslam nad svadobnym ucesom v tom salone. Poradte prosim, lebo ich vobec nepoznam. Dakujem. :)
Odpovedať
ahojte baby, som zufala, poradte mi prosiiiiiiiiiiiiiiiiiim dobru vizazistku v KE, viem, ze tych tem je tu dost, ale vsetky som presla a nic som nenasla. ake mate skusenosti vy? kam sa idete dat nalicit na svadbu? chcem sikovnu vizazistku, ktora mi urobi krasne oci a nie len jednu linku a spiralu. dakujeeeeem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivkablska Ahoj, kolegyňa si dávala tam robiť vlasy na promócie a vyzeralo to super, ale všetko je vec vkusu. Pozerala si ich stránku? salontigi - majú tam aj fotogalériu, pozri sa :-) Držím palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cattleya22 jeeej, super, dakujem ti krasne. fotky na stranke sa mi pacia. len som chcela vediet realnu skusenost so salonom. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivkablska dúfam, že budeš spokojná, kolegynke dávali aj živé kvety do vlasov, mala to fakt pekné, tak dúfam, že bo bude ok :-) Dokonca máme svadbu v ten istý deň:) jeeeeeej :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cattleya22 Vazne mame rovnaky datum. :) A kde budete mat svadbu? Myslim kostol a potom hostinu?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivkablska :-) Svadba na úrade na Furči a hostina v takej malej zastrčenej reštike oproti Galérke, volá sa to Fantázia... môj drahý je rozvedený a nemáme ani rozpočet a pravdu povediac ani chuť robiť veľkú svadbu :-) Ty sa pochvál :) aaaaa gratulujem k Mgr. :) Čo si študovala? :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?