Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby kto ma svadbu v dome s. alzbety?? neviete ako to tam je s vyzdobou robia ju oni al si ju mame sami nejak??ako to je potom ked po nas ide dalsia svadba?? Akoze nam frar o tom nic nepovedal, ani co sa samotnho obradu tyka, ako sa vchadza aka hudba a podobne.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata, poradte mi nejaku fakt zaujimavu miestnost na civilny sobas... uz som zufala,lebo termin sa blizi a ja nemam miesto obradu. nechcem ziadnu komunisticku obradnu sien. miest na sobas vonku je plno az si neviem vybrat len co ked bude zle pocasie?
Odpovedať
Profilova fotka
@martinuska - neviem, odkial presne si, ale my napriklad budeme mat civilny sobas na Furci a ta miestnost je fakt pekna, vynovena. Ja som sa tiez snazila vyhnut komunistickym, drevom vykladanym miestnostiam. Povodne sme chceli sobas v botanickej zahrade, kedze tam studujem, ale odradilo nas to, co pises - co ak bude zle pocasie. Pekne siene su vraj aj v mestskej casti Juh a samozrejme Historicka radnica :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mne sa historicka radnica praveze vobec nepaci a na furci maju aj nejaku stranku s fotkami alebo nieco take? a je uplne jedno kde v kosiciacj to bude...my nie sme z kosic a na dedine mat civilny sobas...nemozne skoro
Odpovedať
Profilova fotka
@martinuska, skús pozrieť http://www.kosice-dh.sk/index.php?id=..., je tam strašne milá pani, ktorá to má na starosti, treba ísť kuk :) akurát odporúčam, nielen na Furči, ale hocikde, informovať sa o tom, či vám tam nepostavia nejakú pani - akože speváčku. My sme toto hneď zrušili, ani recitovať básničky tam nikto nebude, lebo tá pani (nechcem nikoho uraziť) vraj spieva otrasne. A vonku kde si rozmýšlala?
Odpovedať
Profilova fotka
@cattleya22 kastiel v Saci- nadherne prostredie ale nie je sa kde schovat v pripade dazda. a dnes sme boli pozriet v barci v parku- tak tam je take mensie podium a cez ulicku su take drevene lavicky, ako v amfiteatri to tam vyzera, len...co ked bude prsat?
Odpovedať
Profilova fotka
@martinuska v Saci je pekne, v Barci som to nevidela... mas pravdu, ked prsi, tak je to potom blbe, vsetci zmoknuti, ty nervozna zbytocne...
Odpovedať
Profilova fotka
@deaneira no ja mam info z pred dvoch rokov ked sme my zhanali kostol a po prve v Dome by som nikdy nechcela mat svadbu lebo je tam dost chladno, viem ze vyzdobu asi robia oni kedze je tam sobasov jak na beziacom pase a poplatok za sobas sa vtedy platil 1500sk, fotografa davali oni cize fotky od nich len, aj to ked nejaky kamos kamoska fotili ked sa kamaratka vydavala tak vsetko take tmave boli, vchadza sa hlavnym vchodom, po sobasi sa odchadza bocnym vchodom aby spredu isli dasli a hudbu neviem aka tam je,ale oni tam tusim maju svojho organistu, takze tolko viem ja co sa dialo pred takmer 2 rokmi, teraz je to urcite ine ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@helsey máš to v IP
Odpovedať
Profilova fotka
@carmen86 dakujem ... ja som chcela kaplnku, ale nezmestime sa a nakoniec sme vzali Dom... viem ze foto aj kamera uz moze byt vlastna aj v kostole..poplatok bol 50eur, takze to ostava, takze predpokladam aj vyzdoba bude cez nich..no skusime tam este zajst, na faru, ale nejak sa i uz ani dovoat neda asi maju daco s linkou
Odpovedať
Ahojte, má niekto svadbu v kostole na Furči?
Odpovedať
@eli55 jaaaaa, ja mam svadbu v ke na Furci, v rimokatolickom
Odpovedať
Článok sa načítava...
@helsey ja som kupovala v JohnC na rohu alzbetinej a hlavnej. cena 25e, su aj lacnejsie aj drahsie...len to ze vyzeraju sice dobre...ale take typu made in china, takze som zvedava ci uz v polke obradu nebudem lutovat...zatial v nich chodim len po byte, niekedy aj par hodin ich mam na nohach a zatial v pohode...no uvidime
Odpovedať
@martinuska ja som z Juhu a tam je ta sien velmi pekna podla mna. bola som aj na svadbe v tej budove, jeminecky ako sa to vola... tam kde su tie velke hodiny pri infiniti arene. A tiez sa mi to zdalo velmi pekne. @carmen86 a @deaneira : co sa tyka toho poplatku, tak s tym si velmi hlavu nelamte, myslim ze v meste je to vsade tak, my sme na furci platili 50e tiez a to je len za sobas, vyzdobu este osobitne, ale my budeme mat speci vyzdobu :D
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica poplatok neriesim, mna skor trapilo ze ako to vlastne bude prebiehat s vyzdobou, ci dodaju oni, alebop ci sa vvobec zdobi nejak kostol ... lebo ako vravim nam na naukach dal kaplan do ruky papier s cca popisom obradu, ale inak nic, ze ako sa vchadza do kostola, ci idu spolocne snubenci al. najprv chlap ... na aku hudbu.. a podobne...
Odpovedať
@carmen86 aj minuly rok to tak bolo... a pokial je malo ludi v kostole je tam hrozna ozvena a skoro nic nie je rozumiet...
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica my sme mali sobas v Myslave v kostole a neplatili sme nic, len sme dali nieco kantorovi ze nam prisiel zahrat a platili sme aj vyzdobu este s jednou nevestou na polovicu lebo oni mali sobas po nas a ziadny poplatok fixny sa neplatil ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@deaneira moja ked zistis s tou vyzdobou a tak ta daj vediet na ip...prosim ta ;-)
Odpovedať
@deaneira tak to mas celkom dobre, nam nepovedali vlastne takmer nic...ked sme sa pytali ze ako to vlastne prebieha, tak akurat k tomu ze vyzdobu mame dohodnut s kostolnickou a ze obrad zalezi od toho kto nas bude sobasit a ze s nim sa treba dohodnut, lenze to sa este nevie ze kto to bude a ze nacvik den alebo dva pred. Inak netusime absolutne nic. Dufam,ze ked budeme mat nauky splnene, tak uz to bude vsetko jasne a ze mi konecne povedia daco blizsie...ale tak to je v inom kostole, takze to ti aj tak nepomoze :( @carmen86 no ved ano, to je tym ze to bolo v myslave, v barci mala kamaratka a tiez kostol dohadovali mesiac pred svadbou, terminy si mohli vyberat, bo boli volne kopu a neplatili taktiez nic, iba potom odniesli akoze prispevok na kostol... ale v meste sa plati takmer vsade (asi nie vsade, ale aspon co poznam tak vsade)
Odpovedať
baby, tak ako sa u nas nic nedialo, tak sa za jeden den toho udialo veeelmi vela... vybrali sme si konecne pierka, dohodli si v kvetinarstve kyticku a kvietkove pierka, kupili sme svadobne pohare, dokonca handmade, co ma velmi tesi, pokecali sme s fotografmi, dohodli sme si v restike menu (juchuuu), zacali chodit na nauky (jeminecky, podla mna je to strata casu), vybrala som si popolnocne saty, kupila som si podprdu, popozerala topanky a skonstatovala, ze po polnoci asi tancujem bosa, lebo chcem cierne topanky a na nizkom opatku asi neexistuju :D som zasa o trochu stastnejsia a spokojnejsia s vyvojom situacie...dokonca ani predsvadobny stres zatial neprisiel (asi v tom zhone v praci a pri prestavbe bytu nema kedy)
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica tak to sa teším s tebou že vám to tak pekne ide x-) My sme si dnes konečne dali spraviť oznámenia, odovzdali poháre na gravírovanie V sobotu sa ideme pozrieť do miestnosti ako to pripravujú na svadbu a pojdeme aj kupiť oblek Teším sa že to tak pomaličky jedno za druhým odškrtávame :-D
Odpovedať
Baby, čo poviete na pieseň Když muž se ženou snída na pr manželský tanec ;-) Inak neviete poradiť nejakú peknú nahrávku na redový tanec (niečo dlhšie ako10 min ;-) ) Budeme nám hrať iba DJ, tak stála rozmýšľam, ako to poriešiť..
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica no my sme na nauke dostal jedine priebeh obradz, teda texty, tot vse... jaaaj lenze v Dome je to zrejme vsetko take komercne, proste vsetky obrady rovnako, len ak si presadis svoje, teda hudba aku oni davaju stale a podobne...no snad sa mi podari bud. tyzden uz tam zbehnut a popytat sa
Odpovedať
@jenny6 ta pesnicka, pokial sa vam obom paci a v pohode sa na nu tancuje, tak preco nie? Ja som sa dozvedela ze nasa pesnicka na prvy tanec je "metalova" ale pritom sa na nu tak super tancuje... A co sa tyka redoveho, no nam tiez iba DJ bude hrat, ani ma nenapadlo ze aj na to treba pesnicku vyberat :D musim sa ho opytat, ci ma nieco, sak nejde prvykrat hrat. Uz potom len ci sa mi to bude pozdavat. @slavomira.matikova my sme sa rozhodli, ze pohare nedavame gravirovat. Su krasne aj bez toho a aj tak ich nikde uz nevyuzjime, tak zbytocne minat peniazky. Ale tak to sme my :) Drzim palce, aby sa vam dobre odskrtavalo :) @deaneira joj, ja sa budem musiet opytat este na hudbu, lebo tam na furci spieva omse taka slecna alebo pani a mne sa absolutne nepaci ako spieva, toto teda nechcem. Ale teda netusim kde vsade este pri obrade sa vyskytuje hudba. Akurat vo vyzdobe uz mame jasno co sa kostola tyka. Inak netusime vobec nic :((
Odpovedať
@kurtica Ahoj, vy budete mať svadbu na Furči? Ak ano tak kedy? My budeme mať v septembri :)
Odpovedať
@kurtica Ozaj ma napadlo v kostole na Furči je aj mladežnícky zbor. Počula si už ako spievajú? Mne sa to páčilo :)
Odpovedať
@eli55 ano, my budeme mat na furci, o tri tyzdne 21.5 :) a ano, mladeznicky som pocula, zvykla som chodit na mladeznicke omse v utorok. Podla mna su velmi dobry
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica a čo je to za pesničku na ten prvý tanec? My ak nezvládneme nejaký "taneček" tak som povedala že dáme slaďák a bude pokoj a žiaden stres či dobre tancuje alebo nie. Máme 20% zľavu tak by to nemalo veľa stáť to gravírovanie, respektíve pieskovanie Ja sedím na you tube a pozerám pesničky čo by sa nám páčilo aby som dala nejaké typy dj-ovi 80´-90´ roky to istia 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova mozem ti oslat 1 link mam ho od mojho dj je tam top 200 piesni manzelskych a rodicovskych..
Odpovedať
Profilova fotka
@deaneira budem ti povďačná za túto láskavosť
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?