Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kde najdem taketo lampiony, ale viac ako 25cm priemer a v bielej farbe?
Odpovedať
Ahojte baby....chcem sa opytat tych, co planuju svadbu v piatok, na matrikach, ci mali nejaky problem s neochotou pracovnikov uradu, alebo to brali ako normalnu vec, ze si prajete svadbu v piatok...a tiez ak mozem, tak v ktorej mestskej casti DAKUJEM :-N
Odpovedať
@petruska86 moja suseda mala na matrike Kosice Juh asi pred rokom, oni dokonca mali vo stvrtok a nebol ziadny problem, normalna vec. A moja teta sa druhykrat vydavala pred asi 2 rokmi, takze mali len obrad na matrike a v piatok a tiez nebol problem to bolo na Furci. na tej matrike sme boli aj my ale iba ziadost podat ale ta pani je velmi mila...
Odpovedať
čavte kočky :-) tak som konečne našla túto skupinu..nebudem mať síce svadbu v KE ale som z ke tak všetko budem vybavovať tu :-D
Odpovedať
baby, boli sme vcera na zakusky v tej cukrarni na grunte KVP (v tom komplexe ako je billa, na poschodi vzadu)... ochutnali sme teda iba tie co mali v cukrarni ale pani vravela ze pecu take iste, len su mensie ako svadobne, takze chutovo by to malo byt rovnake...a boli perfektne. Urobia nam mix 15-20 druhov z kazdeho asi tak narovnako, aby nebolo niecoho viac. Aj tortu sme hned zajednali. Akurat som bola v soku, lebo chcela po nas cisla a ako chceme aby torty vyzerali a ja som to brala skor ze ochutname a uvidime, takze som nevedela co jej odpovedat...ale ked videla ako sa tvarim tak hned povedala, ze to len predbezne, ze sa to moze do tyzdna pred svadbou pomenit, ze to neni problem...takze sme jej povedali predstavu. A ze si mam popozerat torty na nete co by sa mi pacili a nie je problem ked poslem abo donesiem obrazok, ze oni pecu aj takto, maju rozne formy (srdieckove slzickove...) a cena bola 25 centov kus (za vsetky druhy, lebo pecu aj lacnejsie aj drahsie ale kedze su vsetky v rovnakom pomere, tak sa to vyrovna) a na tortu 7.80 tusim alebo 7.60 na kilo plus ked dajaka speci vyzdoba, tak sa to moze trochu navysit. Krabicky na vysluzky zabezpecia oni pokial nechcete specialne a aj stojan na tortu ak chcete stojanovu. A navyse zadarmo dovezu na miesto hostiny a ak vam restika dovoli aj den skor, ze maju chladnickove priestory, tak aj to su schopny zabezpecit. Takze takto to tam asi bolo, tesim sa ze si mozem vyskrtnut dalsiu polozku v zozname na tento mesiac...uz len oblek pre draheho a mozem si zasa kus oddychnut :D
Odpovedať
@kurtica ahoj, dakujem pekne za odpoved.....no dufala som, ze mi odpovie niektora z vas, co chystate svadbu teraz....totiz vcera sme boli na matrike, na furci, a ked sme jej povedali, ze chceme mat svadbu v piatok 17.6., tak jej usmev skamenel, hned mi vratila ziadost, ze sice este sobotu 18. nikto nema nahlaseny datum, ale ze to je cas dovoleniek, aj ona sama bude mat dovolenku...potom sice navrhla, ze moze obvolat ludi, ktori zabezpecuju obrad, ci budu moct, no hned potom, ani nie ze sa spytala, skor oznamila, ze ci nam bude stacit dat vediet, ci je mozne urobit svadbu v ten piatok az okolo 15.maja.....no odchadzala som z tamadial dost sklamana a znechutena - fakt som si nemyslela, ze to bude taky problem - som ochotna pockat do konca mesiaca, ci sa nam ozve, ak nie tak to vidim na inu matriku - sice za priplatok, ale v datum ktory sme si vybrali.......takze tak.....tak ak nahodou nejake cerstve infosky mate baby, tak mi dajte vediet, ako je to s ochotou na inych matrikach.... vdaka
Odpovedať
ahojte baby, citam ze tu riesite kadernicky. Chcem sa preto opytat idete na viac skusok ku kadernickam alebo len k jednej tesne pred svadbou?
Odpovedať
Profilova fotka
@lkpp dakujem pekne, presne tam este chcem ist, aj este 2obuvi na Hlavnej, len nic nestiham...Velku nadej vsak davam, ze na Vystave Svadba v nedelu, si nieco vyberiem, kedze tam maju mat vystavu topanok zn. Menbur, ak som dobre pochopila...
Odpovedať
Ahojte...neviem ci ste to uz preberali.....co kytice? teda skor, mate vybrate nejake kvetinarstvo, najlepsie s dobrymi ohlasmi, spolahlive, kde by nebol problem objednat hocijake kvietky...? :-)
Odpovedať
@petrikazuzka ja som bola asi v dvoch obuvach a tam sa mi najviac pacilo...mali tam dost velky vyber a kazde topanky boli aj vo viacerych farbach, takze tam si mozes najst topanky na redovy
Odpovedať
Profilova fotka
@jasminka002 som rada že sa ti páčilo. Nás to úplne dojalo.
Odpovedať
Profilova fotka
Ináč ja mám kaderníčku na terase pri novej nemocnici ona je aj vizážistka, kozmetička takže všetko mi spraví ona. Len som sa ešte neopýtala že za koľko. Budem jej volať tak dúfam že cena bude primeraná. Poznáme sa už nejaký čas tak dúfam že prižmúri očko pri cene.
Odpovedať
Článok sa načítava...
neviete mi poradit, kde v kosiciach sa daju vygravirovat pohare?
Odpovedať
Profilova fotka
@nata_ Ahojky. No ako viem tak by to vobec nemal byt problem. Ja som sa rozpravala s mojim fararom a on mi povedal ze uz mal aj take ze naraz robili krst babatka, maminky a hned mali aj svadbu. No ale nechcem strasit ale datum by ste si mali sup sup vybrat lebo vela miestnosti v auguste a aj v septembri su uz obsadene. Drzim palceky s pripravami a hlavne si to uzivaj.
Odpovedať
Profilova fotka
Čavte baby, tak ako čo máme nové? Boli ste dnes na výstave? aké mate dojmy? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@maryennn ano boli sme, jednoducho, hroza, hroza, hroza...
Odpovedať
Profilova fotka
@petrikazuzka nooo, som si myslela, že som jediná, čo čakala viac :-( a prečo hroza?
Odpovedať
Profilova fotka
@maryennn bol tam chaos, chceli sme hladne obrucky a oznamenia plus topanky...o obruckach nam nevedeli pri jednom ani poriadne povedat o nich nic...oznamenia, mame zlavu 20%, to je jedina vyhoda, topanky som nemala ani chut skusat...
Odpovedať
Profilova fotka
@petrikazuzka no ja sa teším akurát z toho, že som si kúpila svad. bižutériu a zohnala kontakt na cukráreň. Ja som tiež chcela topánky, ale nemali tam skoro nič čo by sa mi páčilo, myslela som si, že toho vybavíme viac...
Odpovedať
@barbaravojcikova Ahoj, si zlata, zi si reagovala...no uz mame rezervovany termin v kaplne sv.Michala, lebo mi len malicku svadbu mame a s tym, ze mame babo chceme aj krst, nie je vobec problem...chvalabohuuu...ty mas vidim, ze tiez v auguste, mame tyzden pred vami ;-)
Odpovedať
baby ako dopadla tombola na vystave?kde najdem vysledky?
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to by aj mňa celkom zaujímalo :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mionag tombola bude na stranke ceremoni o par dni, mozno uz zajtra, treba sledovat( aspon tak bolo minuly rok)
Odpovedať
ja som trošku tiež sklamaná z výstavy..... čakala som viac predajcov, ktorí by ponúkali možnosť vyskúšať si svadobné šaty......... Najviac ma zaujal Salón ANNIE z Michaloviec. Jedine s čím som spokojná sú sandále, ktoré som si kúpila (za 69,90 €) - sú fakt ako na mňa uliatéééé :)
Odpovedať
ja som si kupila krasny kvet z tylu do vlasov.najprv som chcela iny,ale potom ma tak zaujal,ze som sa donho zalubila.bol sice trosku drahsi ako som planovala(23,50)ale myslim ze to bude stat zato. tiez mam 20% zlavu na oznamenia ale inac nic. aspon ze mejake kontakty na foto a video som nasla
Odpovedať
@martinuska a minule si aj nieco vyhrala?
Odpovedať
Profilova fotka
@lkpp na mieri - študentská ulica 1 je tam firma napíšem názov do IP
Odpovedať
@slavomira.matikova dakujem :) a kolko stoji gravirovanie?
Odpovedať
@mionag ahoj, a kde si kupila ten kvet do vlasov? ja som nasla len jednu pani ktora ich mala za 90eur.
Odpovedať
ahojte baby, tiez ma vystava nezaujala. rezervovali sme si akurat kyticu v Zoya kvetinarstve so zlavou 15% ale inak nic. chceli sme popozerat obrucky ale pri kazdom stole bolo tolko ludi, ze sme to vzdali, pytali sme sa len pri dvoch aj to nam povedali cenu 1200eur takze.. a ako pisala petrikazuzka tiez sme sa pytali pri jedom stole kde bola taka neochotna pani a ked som chcela vediet cenu, trvalo jej cca 8min kym nam to povedala. takze.. naozaj ma vysvana nicim nezaujala.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?