Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lietajucapupava Ahoj ;-) takze sa stretneme niekde v meste?? 20.8 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, neviete mi poradiť nejakú dobrú kaderníčku v Košiciach?
Odpovedať
@deaneira no nejako hadam bude, si ho kazdopadne dam do zoznamu, este cakam na IP od Kurtici. dakujem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata boli sme mrknut na svadobne saty v Polsku. Podla mna sa tam najdu saty pre kazdu nevestu. Lacnejsie drahsie...Som spokojna, saty este nemma doma, ale mame dohodnote, kedy pre ne ideme. Tak, ak by niekto zvazoval tuto moznost...skuste...Boli sme vsak v salonoch nie na trhoch
Odpovedať
@chlpacik poslala som kontakty. Heh, no vtipalek...ale tak vies, stava sa, nevesty zvyknu neprist alebo utiect :D
Odpovedať
no my sme to s tym fotenim vyriesili tak, ze zrejme dame obrad na 16:00. Lebo aj svokra zacala vymyslat, ze ked obrad o 14tej tak co tam tak dlho budeme robit, a ze to potom maximalne do 22:00 nech je svadba...no sak ja ju tam nedrzim, moze odist hned po jedle :D takze asi to vyriesime posunutim obradu. Teda ak bude este volny termin, minuly tyzden este bol. A bude to urcite lepsie takto...este ze sme nevytlacili oznamenia :D
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica obrad o 16h. je lepsi ako o14h. podla mna. Ak by bola svadba od 14h. tak by to mohlo byt dlhe, ak nemate v plane nejaky specialny pogram, okrem klasickej zabavy...
Odpovedať
poradite nejaku super dobru a super lacnu kadernicku ;-) a make up, ani nahodou neviem kolko stoji taky make up a kt mi ho bude roobit a kadernicka kolko vezme? nech si to dam do rozpoctu, dakujem uz mi je trapne, ale stale sa pytam na peniaze, ale ked si platism celu svadbu sama, tak potrebujem cca rozpocet, a kde sa da usetrit, vdaka pekny dnik
Odpovedať
@kurtica dakujeeeem, heh to bolo dobre, ze po jedle moze ist :-D :-D :-D
Odpovedať
@angel1979 ja riesim uplne rovnaky problem, tiez zatial nemam ani kadernicku ani kozmeticku...aj ked som dostala tip na dve baby na jednom mieste, vraj velmi sikovne (tip od najlepsej kamosky, tak snad nesklame) ale tiez neviem financne ze co mam ocakavat :( tiez si vsetko platime sami
Odpovedať
no u nas to je tak, ze ja si vsetko platim, lebo ja budem mat 30 ludi a drahy 10, ale zase u nich daleko bude stovky a stovky ludi na svadbe, tak tam to bude cvakat on a vies mi dat na niekoho kontakt, ak by sa dalo? dakujem
Odpovedať
Ahojte dievcata, som z KE termin este nemame, chceli by sme august, september...len teraz sa "rozbiehame"....chceli by sme v kaplnke sv. Michala, len my mame uz aj dcerku, som preto trocha skepticka, ci to nebude problem u fararov...nemate niektora skusenost? po svadbe by sme chceli hned aj okrstit.....hladame aj dobreho fotografa, moze byt aj drahsi, chceme kvalitne foto...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lietajucapupava ... na matrike :-D . Ako tak čítam, je dosť možné že sa všetky tri aj s deaneirou stretneme pri fotení niekde v meste - tiez mame obrad o tristvrte na 4 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@deaneira jasne :)..tesim sa
Odpovedať
Profilova fotka
@luciake No my mame 16.15 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica Ahoj ja budem mat kozmeticku Blanku fleischerovu, mozem ti kuknut na nu kontakt ak chces
Odpovedať
Profilova fotka
mna tu vsetky ignorujete :-( inak o dva tyzdne idem pre saty a dovtedy musim si kupit topanky. Myslite, ze je to realne v KE? Kde hladat? Optimu som presla a nic...
Odpovedať
@petrikazuzka ahoj, skus pozriet v obchodiku na rohu Hlavnej a alžbetinej v KE, ale neviem, ako sa ten obchod presne vola. Je tam dost velky vyber :)
Odpovedať
@maryennn to isté hľadám aj ja - dobrú kaderníčku;) Chcem skúsiť tú čo má strihá (salón pri Steel Aréne) , je strašne zlatá a ukazovala mi foto svojej práce, dúfam že to bude fajn, kontakt ti dám do IP ak chceš. Som zvedavá ako dopadne skúška účesu.
Odpovedať
@angel1979 Ak by si chcela, môžem ťa nalíčiť aj ja :-) nie som síce študovaný vizážista ale sama sa učím na internete a kamoškách, líčim svoje známe na plesy, stužkové...mám nejaké foto v albume a tak by si dosť ušetrila :-) V svojom povolaní sa venujem sa výtvarnému umeniu, takže k farbám mám blízko ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@alohim no jasné, rada by som kontakt ... a kedy máš skúšku účesu? ....potom chceme foto :-D
Odpovedať
@angel1979 neviem kolko beru, ale jedna mala super uces, tak skus Nerudova 14 kaderníctvo Visal v Košiciach
Odpovedať
@petrikazuzka ahoj, chcem sa opytat v akom meste v Polsku si bola?
Odpovedať
@alohim ahoj, no super a nejaky kontakt na seba mi das, vdaka
Odpovedať
@deaneira som pisala ze tristvrte na 4-ooops omyl :-x o tristvrte na 5:-N ale sak to neva :-D ty mas obrad v kostole ci na matrike? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@luciake V dóme sv.Alžbety
Odpovedať
Profilova fotka
@mona333 krosno, plan bol, ze este pojdeme do rzezsowa, ale kedze sme vybrali saty, tak uz sme nemusreli
Odpovedať
@petrikazuzka ahoj, a ake si si vybrala? mas aj foto? a do akej ceny? ja som uz objednala z ciny ale tak musim uvazovat aj nad planom, ze ked pridu budu zle, takze tiez som uvazovala nad polskom.
Odpovedať
@slavomira.matikova ahoj, dnes sme boli pozriet na trening carnice, mala si pravdu, tie dievcata mali neskutocne hlasy :) krasne to bolo, cele to zahrali, ukazali nam a hned sme si ich aj rezervovali. boli super.
Odpovedať
@maryennn určite dám foto do albumu a zreferujem ako bolo na tej skúške...som zvedavá ;-) dúfam, že to dobre dopadne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?