Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
milé dievčence - nevestičky počuli ste už niečo o svadobných novinách, alebo ste sa stým už stretli? Ak áno poraďte ako to má vyzerať poprípade ak máte nejakú predlohu. Kdesi som o tom čítala že tým ušetrili čas predstavovania kto je kto. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova Ahojky, ja som sa s tym stretla, u nas to nie je velmi zauzivane, ale v cesku ano, ide o to, ze sa pripraviia akoby "noviny", kde su na zaciatku predstaveny snubenci, kde sa narodili, co vystudovali, zaluby, konicky, praca atd.. potom ide akoby ich zivotny pribeh, teda ako sa zoznamili, nejake vychytavky z ich vztahu az k zasnubam, ako kedy kde ..potom zvykne byt nejake "interview" so zenichoa nevestou kazdy odpoveda na otazky o tom druhom, al. a vnimani nejkych veci napr. manzelstva lasky, vernosti... videla so m niekde ze davali aj vtipy o manzelstvach a hadanky, krizovky...
Odpovedať
Profilova fotka
@deaneira dík za info a nasmerovanie pohrabem sa na českých portáloch
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova Vies co...bolo to aj tu, myslim v fore, ze co bolo na svadbe potrebne a co zbytocne.... poslem ti link
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/k...
Odpovedať
Profilova fotka
@deaneira Dík
Odpovedať
@deaneira ahoj, za ten link dakujem aj ja, este som o tom nepocula ale zda sa mi to ako super napad. hned idem zistovat podrobnosti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak prelustrovala som český net a je tam toho dosť o svadobných novinách a začína sa mi to čím ďalej tým viac páčiť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jasminka002 @slavomira.matikova ja som o tom tiez chvilu uvazovala, nakoniec som to vzdala, budeme mala svadba a pozvanych j len par priatelov a rodina, koho by uz zaujimal nas pohlad na svet :-)
Odpovedať
ludkovia, dneska ma skoro trafil slak... chceli sme dat robit oznamka, ale este stastie ze sme neboli...drahy sa bol dnes opytat v kostole, ze ci mu treba novy krstny list abo mu staci ten co ma a popri tom este aj overil, ci sme zapisany, ze budeme mat svadbu... no a zrazu sa termin zmenil zo 14:30 na 14:00.... tak som bola prudko rada, ze este nemame vytlacene oznamka, bo by som niekoho asi zabila :D takze pozajtra mozme objednavat :D
Odpovedať
Ahojte baby, chcem sa spýtať, aký je váš názor (nejlepšie skúsenosti ;-) ) na svadobné šaty z Ukrajiny? Ja nemám platný pas, tak rozmýšľam či do neho narýchlo zainvestovať a či sa to oplatí..
Odpovedať
Ahojte kocky, chcem sa opytat, nemate nejake tipy na dobre kadernictvo (svadobny uces), popripade spojene aj s vlastnou vizazistkou? Ak by ste vedeli, tak mi prosim napiste aj cenove relacie a co vsetko zahrna, ponukane sluzby v cene......Kludne piste do IP, dakujem velmi pekne :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
jenny6: jednoznacne sa ti oplati investovat, ja som si koli tomu bola robit pas a som velmi stastna za uplne uzastnu cenu mam komplet vybavu velmi mili ludkovia a vyber je neuveritelny na to ake male su tie butiky ja som vyskusala dost siat tu na slovensku ale take ako som videla tam tu neboli.. ale to musis ist a presvedcit sa sama ked chces mrkni moj album tam mam saty z ukrajiny a aj tie cervene popolnocne mam odtial za fantasticku cenu
Odpovedať
@petruska86 ak si na facebooku tak si chekni forever nice je to pri steel arene komplet servis poradenstvo skola licenia proste fuul servis ja som velmi spokojna mile baby a profesionalny vysledok
Odpovedať
@katie116 jednoznacne sa ti oplati investovat, ja som si koli tomu bola robit pas a som velmi stastna za uplne uzastnu cenu mam komplet vybavu velmi mili ludkovia a vyber je neuveritelny na to ake male su tie butiky ja som vyskusala dost siat tu na slovensku ale take ako som videla tam tu neboli.. ale to musis ist a presvedcit sa sama ked chces mrkni moj album tam mam saty z ukrajiny a aj tie cervene popolnocne mam odtial za fantasticku cenu
Odpovedať
@jenny6 jednoznacne sa ti oplati investovat, ja som si koli tomu bola robit pas a som velmi stastna za uplne uzastnu cenu mam komplet vybavu velmi mili ludkovia a vyber je neuveritelny na to ake male su tie butiky ja som vyskusala dost siat tu na slovensku ale take ako som videla tam tu neboli.. ale to musis ist a presvedcit sa sama ked chces mrkni moj album tam mam saty z ukrajiny a aj tie cervene popolnocne mam odtial za fantasticku cenu
Odpovedať
Profilova fotka
vacsina z Vas uz ma saty...ja este nie...Zacinam sa obavat, sice buduci tyzden ideme do Polska a videla som vela krasnych siat, ale ci ich aj budu mat v skutocnosti? Bojim sa, ze mi nic nepadne do oka...Len kroj ked som si vyberala som vyskusala 7, kym som si vybrala :-D Ideme do Rzezsowa zrejme...Mate niekto skusenosti?
Odpovedať
@jenny6 vsetky baby co tam boli su uzasne spokojne. ja som sa rozhodla naskor skusit nase salony a ked nic nenajdem tak ist najprv do polska a potom ked tak na ukrajinu...nastastie som si vybrala tu a som uplne spokojna. Ale mam dve kamosky, co su strasne narocne a na slovensku nenasli nic a to kvoli tomu isli aj do bratislavy...a na ukrajine si nevedeli vybrat, lebo tolko sa im tam pacilo...takze urcite ak si tu nevies vybrat, tak chod na tu ukrajinu, oplati sa. Kamoska za cenu co ja som kupila saty (a to boli celkom lacne), tak ona kupila saty, topanky,bolero, zavoj, kruhy, bizuteriu, ozdoby do vlasov...proste komplet vsetko
Odpovedať
Profilova fotka
@petrikazuzka Ja už šatišky mam, kúpila so ich tu cez bazar a su nadherne, dokupila som si k nim spodnicku a rukavicky a uz sa neviem dockat kedy ich vytiahnem naostro
Odpovedať
@kurtica ahoj.chcem sa opytat,ja som tiez z kosic a mohla by si mi povedat kde je ta riviera???lebo my mame hostinu v Saci v hoteli Ferum ale este keby sme nasli nieco lepsie ...inak aj ja budem mat svadbu v Dominikanskom kostoliku...
Odpovedať
@petra1221 ahoj,no riviera je na Popradskej(cislo nepamata), okolie nic moc, ale restika pekna a nie velmi draha. zalezi ale kolko budes mat ludi.
Odpovedať
juchuu, vcera sme mali plodny den, v zosite pribudli dalsie fajocky...kupila som si topanocky, poriadnu podprdu, vybavili sme matriku, skocili drahemu pre krstny list, vybavili aj kostol. Rozhodli sme sa ze si oznamenia budeme robit sami, lebo teda tie ceny boli nehorazne podla mna. ked som si davala robit promocne oznamenia tak ma stali 4.50 Sk za kus ale za svadobne za rovnako velky k us papiera mam zaplatit minimalne 15 (a to uz bolo superlacne oproti niektorym)...takze sme kupili papiere za 40 centov kus, vyjdu mi na to 4 oznamka a este vymyslame ako bude to oznamko vyzerat. Inak keby niekto chcel ist do Sagity, tak uz v tej chalupke pri stanici ich nenajdete, prestahovali sa na Mier. A mame jeden velky problem...moj drahy, chuducky, nie prilis vysoky si nevie najst oblek...a nie ze taky co by sa mu pacil a proste vobec ziadny :( este pojdeme popozerat po salonoch, ci aspon na pozicanie nemaju nieco. zatial sme boli len v jednom ale ten oblek sa nam nepacil a mali len jediny...nakoniec asi budeme musiet dat sit. detske su mu male a dospelacke zas velke....strasneeeee
Odpovedať
Ahojte, takže nakoniec z 20.8. sme to presunuli na 13.8., miestnost restauracia Tobi, a kaplnka sv.Michala su iste. ;-)
Odpovedať
@chlpacik a teraz TOBI je volny 20.8.? lebo ked som bola minuly tyzden, tak to bolo obsadene, tak sme si dali na 3.9.? kolko budes mat ludi? uz si rozmyslala aj nad menu?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak, skolila ma choroba (hnusná chrípka fuuj) a tak sa všetky moje plány na ďalšie vybavovanie svadobných vecí pozastavili na dobu neurčitú. K tomu nám vybuchli aj koláče takže musím zháňať niečo nové, ach. @kurtica ty si ale šikulka :) ... aj ja musím pošpekulovať nad topánkami, už ma tlačí čas :) čo sa týka matriky čakám na narodeniny, lebo budem musieť meniť občiansky (no hrôza a potom po svadbe, o dva mesiace, zase). Tak nás čaká stretko s farárom, obehať a pokúpiť alkohol, spodné prádlo, drahému topánky, košele a vestu, vybaviť svadobný odvoz, doriešiť menu a ešte kooopec ďalších vecí... ja mám pocit, že nám to neubúda, ale naopak pribúda :) ale už sa tešíííím :) Ako ste na tom vy dievčence?
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica skus Blažeka v hypernove tam by niečo na tvojho draheho mohli nájsť + zvyknú aj upravovať ich veci majú tam krajčírku. K oznámkam ak chceš môžem ti požičať ozdobné vyrezávatko na papier.
Odpovedať
@kurtica ako je to tam s kapacitou a s cenami co sa tyka menu a aj prenajimania miestnosti???
Odpovedať
@angel1979 ahojky, praveze som chcela 20.8., ale kvoli tomu, ze uz mala majitelka obsadenú restiku, tak sme to museli presunut na 13teho, aj ked sa mi nepaci moc termin, ale co uz. PRATEL NECHCEL POCUT O INEJ MIESTNOSTI, som spokojna s cenami a jej pristupom, takze toto je fajn, ale na druhej strane chcela som fialovu vyzdobu, avsak ponuka len zelenu al. marhulkovu. Ja by som si to aj zabezpecila, ale vraj budu malovat na trochu sytejsiu zelenu(steny), tak to nebude s fialkovou nejako ladit podla mna, ale co uz, stale ma nejako drzi :-D napokon milujem fialovu :-N Ja budem mat len okolo 20ludi, planujem DJa, bez kameramana by mala byt svadba. Menu vraj staci tak ľ-štyzdne pred svadbou. Zatial uvazujeme na klasike predjedlo,polievka,hl.chod, svedske stoly. Neviem, ci dat dve hl.chody. My by sme chceli byt tak do polnoci. A Ty by si ake menu chcela? Mas DJ?
Odpovedať
@chlpacik ahoj, no majitelka je super, my sme chceli 20.8.ale ma obsadene, tak preto, az 3.9. lebo na matrike, len kazdy druhy tyzden. Ja som jej vravela, ze chcem zelenu, tak vravela, ze vacsina tam ma marhulovu, ale to v ziadnom pripade, tak mi povedala, ze ak nedam, tak mi dokupi nejaku organzu na stoly, kedze steny su zelene tak v pohode a fialova, ze nejde dokopy so zelenou, neblazni, vies ako krasne vyzeraju kvietky vo vazach, myslim, tusim, ze mam aj v albume nejaku tu fotku a ta marhulkova, nie je az taka vyrazna. cudujem sa, ze povedala, ze v zelenom tiez, lebo ze este svadbu tam nemali v zelenom, ze som prva, co chcem, ale zaloha uz je zaplatena. my budeme mat do 50ludi, budem mat zivu hudbu 1spevak, kameru chcem, aby mi to ostalo na pamiatku. Menu: nemam sajnu, ale prehovorila nas, ze je zbytocne mat 2hlavne chody, treba to spojit 2+3 na svedske stoly abrat tiez bol na svadbe a vravel, ze to uplne staci a vy ked chcete byt do polnoci, tak ani tolko ja by som chcela mat aspon do tej 2-3hod, ekdze redovy chcem mat
Odpovedať
Ahojte baby, vedeli by ste mi poradit? Moj pristup k svadbe nie je velmi ukazkovy, uznavam :( Chceli by sme sa s priatelom zobrat tohto roku, ale este nemam nic, vobec nic, ale naozaj vobec nic naplanovane. Viete mi dat prosim aspon nejake voditka co vsetko treba zariadit, vybavit, dohodnut? Ako rychlo sa da vybavit svadba, kolko mesiacov do predu to musi byt.....uz zacinam byt trosku nervozna, lebo ani neviem kde je sever a samo od seba sa to nevybavi :) Moja predstava je - cim jednoduchsie, ziadne komplikovane veci, saty nejake velmi velmi jednoduche, moze to byt v piatok alebo v sobotu, to je jedo. A neviete nahodou este o jednej veci? Moj nastavajuci nie je Slovak, obaja zijeme v zahranici, ale svadbu budeme mat asi na 2x - tj v Kosiciach u mna doma, ale musime mat este jeden obrad aj v krajine mojho priatela, lebo tu uznavaju len sobase, ktore sa odohraju len na uzemi tejto krajiny. Mozme mat teda v KE svadbu v kostole? Ako sa riesi ta povinna priprava na svadbu v kostole, ked su buduci manzelia v zahranici? VELMI PEKNE VAM DAKUJEM ZA AKEKOLVEK RADY!!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?