Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
@chlpacik inak pozri si aj restauraciu golden royal - toskansku zahradu - je to sice do 23.00 - potom 50 € za kazdu nacatu hodinu ... ale su to krasne priestory ... :-)
Odpovedať
@chlpacik v pohode... ja som restauraciu a vyzdobu neriesila... nechala som to na tetach z herlan, iba sme vybrali menu a farby vyzdoby ... saty som kupila 2 mesiace pred svadbou, oblek mesiac a pol ... topanocky pre oboch asi mesiac pred ... taktiez ozdobky pre mna taky mesiac pred... uces som skusala tiez tak ... licila som sa sama ... hudbu som menila na poslednu chvilu (2 mesiace pred) ... kolace sme rezervovali asi pol roka predtym ... obrucky asi tiez 2-3 mesiace pred svadbou ... uz som "organizovala" svadbu sestre, takze to pre nas nebol stres ... :-) nemusis stresovat ... urob si zoznam zakladnych veci, ktore potrebujes, tie si zabezpec a drobnosti, ci uz budu alebo nie, tak to ta nebude trapit ... iba taka zaujimavost :-) - meskali sme na sobas pol hodinu :-D ... inak v pohode
Odpovedať
@denybobo no pekne, ze pol hodku ste meskali :-D :-D :-D Golden royal nebudem riesit, sa bojim ze by ma to vyslo draho :-N
Odpovedať
@chlpacik ale za opytanie nic nedas, ak vyzdoba bude v cene, tak to nebude tak vela ... skus im poslat mail ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@chlpacik poslala som ti nejaké nápady do IP
Odpovedať
Profilova fotka
@satanica ďakujem ti ta choroba sa ma drží zubami nechtami ešte raz ďakujem za info ohľadom salónu ale som rada lebo už sme poriešili ďalšiu vec máme DJ priateľov kolega robí popri práci dj, zvukára na koncertoch tak on nám to urobí teším sa lebo ďalšia fajočka v zozname čo už máme 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova Xixi take poznam......tiez si odfajkujem, mam toho uz dost ale mi este vela chyba.....ale do septembra casu etse dost......dufam ze sa nam nic nezmeni
Odpovedať
Profilova fotka
@chlpacik ahoj no my mame v jednej restavracii Rokoko sa to vola a nemal by byt problem urobit j taku malu svadbu treba sa ist opitat je to na Moldavskej ceste oproti Dopravnemu ucilistu mi tam taktiez budeme matsvadbu a robia aj z vyzdobou
Odpovedať
@majulka010 ahoj, nejako mi to unika, ROKOKO je oproti NBS, co si myslela na moldavskej??? nazov? dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@chlpacik jooj prepac nie Rokoko ale Rubicon prepac
Odpovedať
@majulka010 PRESNE RUBIKON NAM PADOL, MA OBSADENE OBE MIESTNOSTI AJ NA MOLDAVSKEJ, AJ V MESTE :(
Odpovedať
Profilova fotka
@chlpacik fuuuu tak potom nevem este skus na Lokomotive
Odpovedať
Článok sa načítava...
@majulka010 zajtra asi pobehame... tak uvidime podla cien, a ak nie tak sa presunie termin na nejaky, kde bude mat pani volnu miestnost, aj ked to by som nerada :-( ...uvidime, ako slepy povedal :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@chlpacik skus frank restauracia, platz na dominikanskom, magnolia v kosickej novej vsi, kulturny dom v krasnej...penzion chrysso,
Odpovedať
@martinuska diky Mati, skusim... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@majulka010 no akurat 20.8 je uz Rokoko zarezervovane :-)
Odpovedať
juchuu, za posledne dni mi pribudli nejake fajocky...vybavili sme DJa a konecne aj potvrdili salu a zaplatili zalohy. Chystame sa na ochutnavku kolacikov (dik baby za rady), buduci tyzden ideme poriesit matriku, hned potom zabehneme aj do kostola (lebo ked drahy v zahranici, tak si potrebujeme dohodnut tie stretka pred svadbou a uz by sme aj papiere vypisali) a cestou vyriesime aj pozvanky, lebo tie sme chceli uz vybavit, len vsade kde sme prisli otvorene do 17:00 a kedze ja robim do 16:30 tak proste nestihame. Nevadi, ked uz beriem dovolenku na vybavovacky tak poriesime. A popri tom este zbehneme dat gravirovat obrucky a plan na mesiac februar mame splneny :D S drahym sme boli pozerat obleky, ale nic sme zatial nenasli...nemate nejake typy na predajne s oblekmi ale nie velmi drahe? Chcel by svetly oblek (kremovy, sedy...farbu nema vybratu, ked sa mu zapaci nejaky tak bude). Tam kde sme boli nemali na neho velkost (vyska 174 ale je aj chuducky) alebo nemali vobec svetle obleky. Som si nemyslela ze oblek bude problem, boli sme len v centre a aj to nie vsade, lebo nebol cas. Omrkli sme tie tri ci styri predajne v dargove hore a este nejaku na hlavnej.
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica Ahoj, ja sa tiez bojim toho ako najdeme oblek, my sice chceme tmavy, ale moj priatel ma dist siroke plecia a aj ked sedi spodok, hore su mu uzke, al. naopak hore sedi adole to ma volne ... ale obehavat obleky sa chystame az v maji - svadba je v auguste.. tak dufam, ze najdeme. Mam klienta z Daniela na Alzbetinej, ta hadamdaco vymyslime
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica @deaneira skúšali ste Blažek v optime? je to pánsky obchod daju sa kúpiť aj lacnejšie aj drahšie a hlavne sa dá z niktorých druhov urobiť skladačka, ked nesedí spodok alebo vrch ta dopasujú. Vyskúšajte
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova No urcite obehame vsetko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nemáte niekto info o priemyslovke elektrotech. na Komenského ulici - myslím o miestnosti čo tam majú. Nepočuli ste nejaké referencie? Dnes s tým prišiel drahý že aj tam je miestnosť. Múti mi hlavu a už som bola skoro na 100% rozhodnutá pre penzión Platz. Však ešte máme času nie? ešte 115dní v pohode...... a z dlhého zoznamu mám vyškrtnuté asi 8 vecí. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica my sme drahému kúpili oblek v predajni na Alžbetinej. Neviem či ste tam boli pozrieť, predajní s pánskou konfekciou je tam viac. My sme tiež mali problém, aby sadol vrch s nohavicami a v tom obchode (do kelu, nepamätám ako sa volal) sadli všetky ako "ric na šerbeľ" a nebolo treba ani kombinovať:)
Odpovedať
Profilova fotka
Musim sa s Vami podelit:-) Dnes sme boli skusat s milacikom kroje na redovy. Ja kedze redovy chcem odtancovat v kroji tradicne a on sa rozhodol, ze si po mna pride tiez v kroji:-) On vyzeral chutne, taky suhajicek :-)) ale tie kroje pre zeny...Skoro som odpadne, ake len chcete...ruzove, modre, zlate...krasnucke...Uz len si mam vybrat, len to bude tazko, necham asi na mamku :-D
Odpovedať
@slavomira.matikova @deaneira dik za tipy, najblizsie pojdeme pozriet...treba obehat, len s mojou pracovnou dobou to dost tazko :( ale urcite najdeme cas a bude dobre @maryennn : no alzbetinu urcite prejdeme, lebo semtam tamad chodim z prace a vsimla som si ze tam tych oblekovych je viac. Dufam ze najdeme taky kde bude sediet. Bo moj drahy v pase chudy, ramena ma normalne,este je aj nizsi ako vacsinou chlapi byvaju, ta to tazko s nim :D
Odpovedať
@kurtica skus ist do carrefouru, tam sme kupili mojmu drahemu oblek ... biely s lesklymi pruhmi (pricom leskly som povodne nechcela), ale sekol mu perfektne :-) ... cca 250 €, ak si dobre pamatam :-| .. ale viem ze sme tam nechali 400€ ... v cene bola hodvabna kosela s dlhym rukavom, vesta a francuzska kravata a krasne manzety :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, som zistila, že už iba 86 dní a je to tu :) Teraz neviem či sa mám tešiť alebo mám stresovať, že toho zatiaľ máme vybaveného tak málo. Pomóóóc, potrebujem povzbudenie :)
Odpovedať
Profilova fotka
@maryennn Neboj, to zvladnes ;-) a na tvojom mieste sa tesiiiiiim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica podla mna, co som pocula, najlepsie obleku su v polsku, ci uz hosci aj na trhu alebo drahsie v obchodoch. Aj my sa tam chystame.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja rozmýšľam či nezájdeme pozrieť do maďarska aj tam som počula že sa dá v celku dobre nakúpiť
Odpovedať
@maryennn tes sa tes...ja mam tyzden po tebe a ked mi to vcera zahlasilo ze 93 tak ma tiez chytila mierna panika...ale uz presla a tesiiiim sa :) @petrikazuzka no do polska sa nechystame lebo na to nebude cas urcite, ked drahy robi mimo slovenska a este opacnym smerom ale tak mozno ked nic nenajdeme, tak aj tam sa pojdeme pozriet. @denybobo : v carrefoure sme boli, ale tam su veci prilis drahe...co sa tyka obleku, tak maximalne do 200e chceme ist a zvysok by sa mohol podarit do dalsej stovky maximalne...viac urcite nie. ideme prestavovat, takze setrime
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?