Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jenny6 Ahojky, ja mam vybaveneho DJ Mareka kozaka, je tu na mojasvadba vkatalogu firiem.
Odpovedať
Profilova fotka
@nesa Ahojky, tak dufam, ze svadbicka bola krasna a vsetko dopadlo podla predstav, najdolezitejsie vsak je ze uz ste svoji :-D
Odpovedať
Ahojte baby, tak teraz mi seriozne zreferujte tie co mate saty alebo ste boli pozerat saty ako su na tom salony v Ke? Ja mam pocit ze mam cas ist aj v aprili(svadbu mam v auguste) ale mamka vravi ze uz tera je neskoro. Je z coho vyberat? Ktorym salonom sa mam vyhnut? A ako je to z obsadenim siat. Stalo sa vam, ze ste si nemohli vybrat satky co sa Vam pacia lebo uz bole rezervovane? A ako je to s velkostami siat? Ktore prevladaju?
Odpovedať
@nielly ahoj, ja uz mam sice svadbu za sebou, no vyberat saty na svadbu v auguste je naozaj najvyssi cas.Nie ze by sa nedalo vybrat ,no mnohe modely uz môzu byt obsadene.Ja som sa vydavala v juni a uz vo februari bol problem.No to bola Blava.A myslim ze zalezi aj od ceny,väcsina z najnovsej kolekcie este volna bola, no pozicovne bolo 17 000 .A ja salena vychodniarka mala prave take :-p .Zelam vela stastia pri vybere, krasne maju v Glamour na Hlavnej,ja som od nich brala spolocenske.
Odpovedať
Profilova fotka
caftee baby. Neverili by ste aky sok som vcera zazila, sli sme do hotela objenat alkohol a este prebrat par veci a prevadzkar cely nestastny nam oznamil, ze kym bol mimo na pnke jeho kolegyna prijal na nas zabookovany termin objednavku od inej nevesty. Ponukol nam moznost zmenit termin, ale to neprichadza do uvahy, lebo mi uz mame vsetko zabookovane, matriku, kostol, saty, pozvanky spravene, DJ, video, foto..no vsetko....kde treba hlasit terminy... al. zmenu hotela a to a nam tiez nepozdavalo,Takze sme sa nedali a dupli si ved prave preto som vybavovala hotel uz v novembri...a vyhrali sme :-) Boli sme v prave takze aj tak by inak nemohli, zrejme len skusali ci neustupime...
Odpovedať
@deaneira cozeeeee? to nemyslis vazne. kde sa to stalo???? on chcel od vas aby ste zmenili termin???? to mal okamzite povedat, ze kolega urobil chybu alebo vam nic nehovorit a tym druhym oznamit ze je muluto ale musia si vybrat iny datum. mna by namieste porazilo, taky cirkus by som spravila. nenavidim ten slovensky pristup k zakaznikovi.
Odpovedať
@nielly ahoj, ja som obla takmer v kazdom :) moje hodnotenie: Bonet: podla toho na aku tetu natrafis, prve skusanie u nich bolo super druhe uplna katastrofa. Maggie Sottero: velmi mile kocky, dali mi skusit vsetko co som chcela aj co som nechcela ma ukecali vyskusat :) Jannete na Mlynskej: najlepsi pristup a najlepsie ceny. Princess: celkom ok ale nedovolia ti fotit sa. viac si nespominam :)
Odpovedať
@nielly : moja skusenost je ze prevladaju cisla od 32 do 38-40, ale urcite sa da najst kazde cisielko, len treba chodit a skusat. Vsetky co mne sa pacili tak na maj este rezervacie nemali (ale ja som z vyssich cisiel, tak mozno preto). A inak celkovo som sa stretla s ochotnymi slecnami ci paniami co tie salony vedu. Zatial som ani nemala pocit, ze je tam natrieskane, vzdy sme sice za niekym museli cakat, ale vzdy to bola jedna dievcina s doprovodom, alebo taki co si prisli po saty na plesy. A ako somu tu uz niekde pisala, tak mna dost sklamali v Ceremoni pristupom...ale to zato ze som objemna, mozno stihlej babe by sa to nestalo. No a ja som si nakoniec vybrala satky v Elisabeth a som spokojna aj s tetou, aj so satickami aj s cenou. Akurat ze nedovolia fotit ani za nic na svete. No a velmi sa mi pacilo v Bonet a Exkluziv, co sa tyka pristupu asi tak. ale ako vravim ja som sa stretla len s pozitivnymi tetami
Odpovedať
@deaneira no, mna by teda urcite porazilo, uz rozmyslam, ze kedy najlepsie ist do nasej restiky, aby sa nam nieco podobne nestalo...nastastie my vlastne mame len termin, tak by sme asi hladali nieco ine keby bolo najhorsie...ale dufam ze nebude, bo hned dostnem infarkt :D Mne zajtra pride drahy, tak ho hned poslem vsetko porezervovat naisto, poplatit zalohy a pytat zmluvy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No dievčence asi už máme miestnosť (dosť skoro že? svadba 11.6.2011 ) pravdepodobne to bude v penzióne platz na dominikánskom námestí? Máte niekto vlastné alebo z počutia nejaké referencie? ďakujem @nielly ja som osobne bola nad mieru spokojná v salóne Janette. V salóne Elizabeth som mala divný pocit voňalo to tam starinou neviem ale ináč boli po prvých malých slovných naťahovačkách v celku príjemné. ( Vypytovali sa či si chcem šaty skúšať len tak alebo mám záujem a že ked si chcem skúšať tak si musím aj niečo objednať, tak som im vysvetlila že záujem mám ale bez skúšania to nejde a aj tak nemôžem dať záruku že si niečo objednám, lebo ked sa mi nebude páčiť? Tak sme sa troch ponaťahovali ale potom to už šlo ok.)
Odpovedať
@slavomira.matikova ahoj, citam tvoje skusenosti a suhlasim, ze salon Janette je fantasticky. tiez som tam bola. v salone Elizabeth som nebola a po tvojom prispevku asi ani nepojdem. strasne ako si nevazia zakaznikov.
Odpovedať
Profilova fotka
@jasminka002 možno mali v ten deň s niekym zlú skúsenosť a ja som prišla práve do rany. Ale potom to už bolo fajn len mne osobne tam veľmi vadil ten puch. Janett je super len ma menej šiat ale ceny su tiež super Ja pôjdem ešte popozerať aj ostatné salóny aj ked sa stále pasujem s myšlienkou že by som si dala šaty šiť Ináč dievčence boli sme vo folklórnom súbore čarnica a objednali sme si ich. Ukázali nám aj ako to bude prebiehať - čepenie a poviem vám že sme s mojím drahým mali čo robiť aby nám netiekli slzičky. Veľmi pekné juuuuuuuuuj teším sa z toho že to budeme mať.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@slavomira.matikova pises o carnici, ich by som chcela aj ja. len im este musim zavolat. ako to prebiehalo? kontaktovala si ich najprv telefonicky? a boli ste sa pozriet aj na trening?
Odpovedať
odporúčam pozrieť aj túto tému http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/r...
Odpovedať
Profilova fotka
@jasminka002 mojho draheho brat tam pozná jedného chalana a šli sme za ním. Volá sa šoltész a myslím že on má tie veci na starosti. Boli sme na tréningu v pondelok o 19:30 to už myslím končili šli sme za ním povedali čo chceme ukázal nám že ako to asi bude vyzerať. Dohodli dátum požičanie kroja. Zálohu nebru. Stojí to 100e a požičanie kroja 17e. Je to dosť ale mne sa to veľmi páčilo a čo som bola prekvapená tak moj drahý povedal že ten chlap ho tak dostal že by súhlasil aj s 200e tak to naňho urobilo dojem.
Odpovedať
@slavomira.matikova soltesz ma ucil na vysokej :) poznam ho. asi pojdem tiez za nimi, videla som Zeleziar na svadbe a nepacili sa mi velmi, tancovali pekne ale vobec ich nebolo pocut. preto som radsej chcela carnicu. tak dakujem za radu :)
Odpovedať
@kurtica asi ano, pardon :)
Odpovedať
Profilova fotka
@jasminka002 ale ten soltesz je v celku mlady človek daj potom vedieť či sa ti páčilo no tie dievčence mali riadne hlasy
Odpovedať
@slavomira.matikova ano je mlady, ja som prave toto chcela, aby tam boli vyrazne hlasy, zeleziar bol dobry, ale mala som pocit, ze ich vobec nepocut.
Odpovedať
@jasminka002 @slavomira.matikova ako tak citam tak salon Janette dost chvalite, tak sa tam skocim pozriet. Platili ste aj zalohu, kolko? Inak da sa s nimi dohodnut, ze by som si pripadne vzala ine saty ak budu volne? Lebo ja by som chcela do svadby este nieco zhodit a ak by mi neboli dobre alebo mi to tak upravia?
Odpovedať
Profilova fotka
@nielly ja som si tam zatial nič neobjednala, ale chcela by som si tam jedne kúpiť. Určite sa platí nejaká záloha, ale ved ked tam dojdeš tak sa popýtaš ta pani je naozaj milá. Nemá problém ani ked skúšaš veľa šiat.
Odpovedať
awojte, takze moja svadba by mala byt 20.8.2011, nemam este absolutne nic, nakolko chcem malu svadbicku, tak sa neponahlam, do 2tyzdnov ideme rezervovat miestnost, snad sa podari. Chcem sa opytat neviete o nejakom mensom kostoliku v meste,al.na terase s dobrym fararom? Moj ma len krst, problem? A este by mi bodol kontakt na DJa, nejakeho schopneho... dakujem za rady...
Odpovedať
Profilova fotka
@chlpacik najmensie problemy podla mna robia na fare domu sv. alzbety a kaplnka sv. michala je prenadherna na malu svadbu....moj snubenec je tiez len pokrsteny a ja nemam birmovku a v pohode nas zosobasia....moji znami boli na inej fare a nechceli ich zosobasit a na fare sv. alzbety bez problemov
Odpovedať
@saaska tiez som uvazovala nad kapl.sv,michala, asi sa tam pojdem popytat. Ja budem mat malicku svadbicku, takze by bola idealna. Uz len ostava sa ist popytat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova Ja som bola v salone Ina nasla som jedne saty ktore sa mi pacili, vyskusala som si ich a sestra ktora mala tiez odtial saty povedala nech ani neskusam dalsie ze mi sadnu perfektne.Svagrina si tam saty dala sit.....vacsinu siat ktore tam maju siju oni, takze nie je problem ani pri uprave siat.Ja som bola velmi spokojna. Bola tam aj ochota, predavacka mi vybrala esta asi dalsich sest siat ktore by mi mohli sediet ale uz som dalej neskusala.
Odpovedať
Profilova fotka
@satanica dík za info. zajdem tam. Len musím prve vyležať chorobu. Ja by som chcela šaty bez kruhovej spodničky skôr s padavou nariasenou sukňou.
Odpovedať
Profilova fotka
No len to pekne vylez...neoplati sa prechodit.salon Ina je na hlavnej ako je pizzeria Kleoptra a asi jeden podchod predtym, tiez je to tak v podchode a ides doprava a hore po schodoch.Taka mlada mila kocka tam je.Tak sa rychlo a hlavne poriadne vyliec.
Odpovedať
Ahojte. Neviete mi náhodou niektorá poradiť kde v KE kúpim ozdobné papiere na výrobu oznámení? Niekedy som ich kupovala v tom drevnom stánku s za Dominikánskym námestím pri mestskom parku, no tam už vraj nič takého nefunguje. :-( V KE teraz tak často nebývam, tak s ich hľadaním mám menší probém ;-( .
Odpovedať
@luciake v Sevte na Alzbetinej ale tam to vyjde draho alebo potom papiernictvo na postovej alebo vo vitezovom dvore, alebo raj umelcov na jesennej 2. Ja som tiez zhanala a tam maju velmi dobry vyber pripadne na juznej triede je velkosklad ale tam som nebola.
Odpovedať
@nielly jej neilly Ďakujem mooooc- si mi ušetrila minimálne dva dni behania po Košiciach ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?