Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
@kzuzik mohla by si mi dať nejaké bližšie info o sobáši v kaplnke sv. michala? celkom ma tie priestory zaujali
Odpovedať
@marika_22 svadby v kaplne sa riesia na farskom urade domu sv. alzbety, takze treba zajst tam aby si sa mohla opytat na termin a tak.
Odpovedať
Profilova fotka
@maryennn mám ten kontakt na koláče ale neviem prečo ked ti chcem poslať IP mi píše že nikto s týmto menom neexistuje budem ešte skúšať ak tak mi na IP napíš mail a pošlem ti tak pa
Odpovedať
už len 3 dni...a mám pocit,že mi tolko vecí chýba ešte..už nech sobota,alebo rovno nedeľa :(
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata, co hovorite na tu show 4svadby? nabrali by ste odvahu sa tam prihlasit?
Odpovedať
Profilova fotka
@petrikazuzka Ahojky. No ja som tu show pozerala asi 100 krat. Su tam super napady co robit a comu sa ako nevesta vyvarovat. No ale ci by som isla do takej suuutaze??? Hmmm to by sme si museli spisat pre a proti s mojim drahym... no ale tak mi sme za kazdu srandu...
Odpovedať
@nesa ahoj, drzim palce nech vsetko dobre dopadne. ja ked budem mat pred svadbou tri dni asi odpadnem :) tak sa drz a hlavne nech to dopadne rozpravkovo :)
Odpovedať
Ahojte dievcata, tak v maji mame termin, a este stale nemam kameramana. Ak Vas mozem poprosit kontakt na kameramana z Kosic s ktorym mate skusenosti budem vdacna.
Odpovedať
Profilova fotka
@montrela Ahojky mne tu 1 slecna odporucila p. Javornickeho, najdes ho na googli
Odpovedať
Deaneira dakujem krasne! Ty si ho Objednavas???Ano kuknem na google :-)
Odpovedať
Tak som mu napisala email,som zvedava ci ma volne este.Chcela som artvideo,ale su beznadejne obsadeni na rok dopredu.
Odpovedať
jasminka002 ďakujem veľmi pekne,tak na mňa to aj prišlo aj nejako ma to prechádza a potom očakávam stresy v sobotu hlavne,ale už mám ten pocit,že všetko mám a asi aj preto som celkom pokojná :))
Odpovedať
Článok sa načítava...
@nesa drzim palce, ani som si neuvedomila, ze su tu aj baby co tak skoro maju svadbu...v mojej hlave akosi su svadby az od aprila 8-) ale to je tym, ze ja by som urcite skor mat nechcela...teda akoze v zime...ale tebe prajem nech je ta vasa svadba tou najkrajsou na akej si kedy bola, alebo este budes ;-) a krasne nasniezikovalo, tak to mozu byt rozpravkove fotky Inak baby, ja som sa teraz dostala do takeho stavu ze "co tu vsetci stresujete s tou svadbou, sak to je len vacsi vecierok", proste svet gombicka teraz... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som bola pozrieť kulturák v Kokšov Bakši no poviem vám baby že veľmi pekné a vážne zvažujeme lebo sálu ešte stále na 100% nemáme ( však 11.6. je ešte daleko ne?) aj cena je super 23 - 25e na osobu a ak špeciálna výzdoba tak ešte asi 130e a to je všetko čo platíte ani za personál navyše po nejakej hodine a podobne tak uvidíme
Odpovedať
@slavomira.matikova ta cena 23 -25 eur na osobu je aj s menu alebo je to cena za prenajom? a co obsahuje specialna vyzdoba?
Odpovedať
Profilova fotka
@mona333 to je cena za jedlo, miestnosť, personál je to všetko v tom myslím v tej cene špeciálna výzdoba je že si zapožičia taku ozdobnu bránu, taký stojan so srdcom a viacej organzy a tak
Odpovedať
Profilova fotka
@montrela ahoj ano, nie sme narocni, cena je fajn, 240e, a videii sme jeho pracu a celkom fajn...uz mame s nim dohodu
Odpovedať
@deaneira Tak uz mi rezervoval termin a v pondelok mu skocim odniest zalohu. Vies co ani ja nie son narocna co sa videa tyka,mam vybornu fotografku,ktora mi urobi naozaj krasne zabery a to video je uz len taky bonus.....aj tak malokoho bavi pozerat celu svadbu,navsteva len kukne bud seba na videu alebo aj neboli,tak len take zaujimave pasaze. Rada by som si dala urobit okrem klasickeho "celovecerneho" :-) videa aj taky 10 minutovy zostrih,co mozem pustat znamym.
Odpovedať
@kurtica Ďakujem veľmi pekne za milé prianie, no sme tu aj takí,čo sme sa na zimu rozhodli svadbovať :))) ale dúfam,že všetko bude super, dnes máme de D a veľmi sa teším a pravdupovediac momentálne ani nemám ten pocit,že sa vlastne už dnes vydávam Ja myslim,že nie je dôvod stresovať, ale tešiť sa na to a uvedomiť si prečo a pre koho je svadba najmä:)) Samozrejme pripojím aj foto tak držte prsty
Odpovedať
Profilova fotka
@montrela presne tak aj ja. mam super fotaka strasne sa tesim na fotenie a video je taky bonus pre nas
Odpovedať
Profilova fotka
Čawko dievčence, ja sa musím rýchlo pochváliť, lebo asi puknem od šťastia. Konečne som si vybrala tie najkrajšie šaty na svete (teda pre mňa :D), už je vyplatená záloha a už teraz sa ich neviem dočkať. Huráááááá ! A vy ako? Ako pokračujú prípravy? Máte niečo nové?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! co viete o tom, ze je zakazane pustanie lampiionov v ke a okoli?je to zakazane vo vzdialenosti 50 km od medzinarodneho letiska a 25 km od vnutrostatneho. To snad nie
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby. Ako idu pripravy??? Viete mi niektora poradit ohladom balonovej vyzdoby??? Kto to v ke robi??? A ake su ceny? Ja som mimo mesta takze nemam ziadne infosky. Dakujem krasne.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@seremona tak celkovo na viacero veci pocas svadobneho dna sa da pozerat ako na gyc (darceky pre hosti na stoloch mandle, cukriky s menami, konfety, balony, atd.), no ked bolo hromadne vypustanie lampionov v KE, tak si myslim, ze to bolo krasne...rovnako to moze skraslit aj svadobnu hostinu...
Odpovedať
@petrikazuzka vela ludi ani nevie o com to je, ja tiez mimochodom nie... ale vypustaju to, lebo to niekde videli... svadobne pohare aspon viem na co sluzia a nespadnu niekomu na auto, nezhori z nich ele. vedenie a podobne...
Odpovedať
Ahojte, ja sice uz vydata som...pomaly 6 rokov,ale od vtedy sa toho kopa zmenila ..... Zaujimaju ma vase skusenosti...tie ktore ste boli skusat svadobne saty....mohli ste sa v nich vyfotit??? Ked som si ja vyberala saty, bolo to zakazane a neviem co este,ako to je teraz? Brat sa mi zeni a ja s buducou svagrinkou ideme v sobotu skusat saty.
Odpovedať
Profilova fotka
@kamilecka ako v ktorom salóne mne v jednom dovolili a druhom nie, takže záleží naozaj od toho ako si salón rozhodne
Odpovedať
@slavomira.matikova dik ...no asi sa musim opytat dopredu ci mozem fotit alebo nie..aj ked neviem preco im to vadi, ked saty su aj to zo zahranicia :-) dik
Odpovedať
Ahojte baby, tak pridávam sa k vám :-) Svadbu máme v júny tohto roku a okrem kostola a sály zatiaľ nemáme vybavené nič. No myslím že ešte v pohode stíhame, zatiaľ ma predsvadobné stresy nechytili :-D Chcem vás poprosiť, isto to už bolo nikde rozoberané, no nemáte niekto kontakt na DJ a fotografa z Košíc za rozumné ceny;) ďakujem krásne už dopredu za odpovede x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?