Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica No mne ostava este 7 mes. a tiez uz mam vybavene skoro vsetko, len podotahovat drobnosti a drahemu oblek, kupit obrucky, navrhujeme oznamka...co viac? konecny vyber menu a hosti staci az v juli, foto + kamera mam, kostol a matrika mam..este budeme chodit na nauky, to som zvedava
Odpovedať
@deaneira : no treba obehat, vravim ze nam sa tam najviac pacili...ked som ukazovala tete a mamke, tak tie ostali ze waaau tiez :) ale zas to zalezi od vkusu samozrejme. Nam ukazovala dva take "podnosy" takze bolo z coho vyberat ale pacili sa nam len tie jedny. no vidis, pekne si to napisala...aj nam treba drahemu oblek, ale to az pride, dodohadovat foto,salu,dja ale to tiez az februar. kostol mame, matriku pojdeme ked pride a potom zvysok co treba v kostole...hehe no tie nauky som aj ja zvedava...ja momentalne chodim na nauky na krst a ten nas novy kaplan je absolutne super chlapik, tak verim ze aj predmanzelske nauky budu v pohode s nim. Ja mam teraz taky pocit z celej svadby, ze dokopy nic nemam, ale velmi nic viac netreba :D idem si precitat dajaky bedeker, ze na co vsetko som zabudla :D
Odpovedať
Profilova fotka
do rubinu sa chystame aj my, len este neviem kedy...Ja zase neplanujem mat take obrucky, ze vau...skor take jemne a mix zlte a jemne, no sama neviem, mozno najdem aj nieco ine ako klasiku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@petrikazuzka no ja tiez take jednoduche hladam, tym wauu so nemyslela ze vykladane neviem cim a hrube ze mi prst zakryje :-D skor to ze ziadny na mna nespravil dojem ze ano tento chcem..moj snubak ked som videla, hned som sa do neho zamilovala a na iny uz nemyslela..teraz proste nic
Odpovedať
Profilova fotka
Nooooo boli sme v Optime v Luxe a tam s ami z nejake pacili, lepsie povedane a skombinujeme 2-3prstene mozeme dostat tie ake si predstavujeme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kde si kupujete svadobne pohare?
Odpovedať
Profilova fotka
@petrikazuzka objednala som si cez net
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova Tvoje som videla, su krasne, zvazujeme, ze si kupime presne taketo. Plus ma napadlo, ze by sa to dalo troska vyzdobit. napr. takto http://www.svatebni-doplnky.cz/store/... Na jednej strane nechceme nic velmi premalovane so srdieckami a tak a na druhej strane, co som nasla boli az moc jednoduche
Odpovedať
Profilova fotka
@petrikazuzka my máme úplne jednoduché stopkáčiky (ešte z čias výšky, keď sme spolu začali bývať- kúpili sme si len dva v hypermarkete za 40 Sk, aby sme kultúrnejšie pili vínko :-D ) a premýšľam, že ich pekne ozdobím a budú aj svadobnými. Budú to také poháre opradené dlhou históriou začiatkov nášho vzťahu s drahým :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ooo baby mám takú otázku: riešili ste už koláče? Neviete kde je najlacnejšia cena a kde robia dobré? Za akýkoľvek tip budem vďačná:
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte moje zlate Kosicanky:) Neviete mi poradit fakt dobreho profesionalneho fotografa,ktory nataca vo full HD kvalite:) Uz mi asi piati odmietli lebo maju obsadeny termiin:( Je to suuuuurne. Dakujeeeem:)
Odpovedať
Profilova fotka
@kamcatko25 hmm, s tým bude asi trošku problém, my sme tiež zohnali len tak tak, skoro na poslednú chvíľu a to som sa informovala skoro rok dopredu. Napíšem ti do IP kontakt na niektorých, tak skús.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@petrikazuzka tak to zdobenie je ozaj pekné ak nevadí, zároveň ďakujem za nápad ja som tie poháre videla za 49eur pár ale mňa vyšli aj s poštovným 27,50 lebo som ich našla na stránke jedneho pána a on ich predáva teraz v akcii za 25e ináč ich má za 29e. Každá ušetrená korunka sa zíde
Odpovedať
Profilova fotka
@maryennn mám dostať kontakt na jednu pani z Ludvikovho dvoru že pečie koláče za 22centov kus v košiciach čo som obvolala tak všetko sa hýbalo okolo 30centov za kus ak tak ti dám potom vedieť či je taka pravda že za tolko pečie
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova inak uz ti ich poslal, kedze tie prve sa rozbili? Kebyze nahodou nie, mohol by nam poslat uz rovno dve :-) Prosim Ta poli mi do IP link. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova pls. nevies ci pecie a torty?? Ak ano mohla by si mi poslat kontakt? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@maryennn dakujem moja za radu tak idem skusit hladat papy zarial:)))
Odpovedať
Profilova fotka
@petrikazuzka hej už mi poslal nove na vlastne náklady, ospravedlnil sa že zabudol označiť tovar ako krehké a poslal ďalšie pošlem ti kontakt do IP
Odpovedať
Profilova fotka
@deaneira neviem zatial či pečie aj torty ale ked dostanem kontakt tak sa popýtam všetko a dám vedieť
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova super dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova juuj ďakujem, to by bolo super. Aj ja čo som volala sa to pohybovalo okolo 30 centov. Ešte skúsim na jazero volať a tiež ti potom dám vedieť aká je cena, lebo tam boli ceny za kus dobré, ale počula som, že sa chystajú zdražovať.
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova prosim ta nic mi nedoslo v IP. Prosim posli mi kontakt resp. link na tu stranku, odkial mate pohare, srdecna vdaka
Odpovedať
@slavomira.matikova : aj ta poprosim link na toho pana s poharmi, dakujem krasne
Odpovedať
baby, tak som bola urobit Tour de Salony....no poviem vam ze som prudko sklamana...vsade ked mali jeden-dva kusy na mna (proste velkost), tak to bolo vela. Vacsinou som ale nebola sklamana pristupom, lebo skoro vsetky tety boli velmi velmi mile. Niektore viac niektore menej, ale vseobecne ma ziadna neprekvapila tym, ze by nebola mila. Akurat v Ceremoni som bola dost v soku, lebo najprv mi povedala ze moje cislo vobec nema, ze take velke nemaju (a to zas az taka "velka" nie som) a potom nasla predsa len jedny, ale tak nehnevajte sa, ponuknut tlstejsej holke saty co su od prs az po kolena uplne uzke a potom sa rozsiruju??? sak to aj so sedliackym rozumom viem, ze by vyzerali hrozne, kazdu faldu by bolo vidiet...no ale uz neriesim. Mozem odporucat Exklussiv, tam maju dvojdielne saticky, ze zvlast suknu a zvlast korzet...fantasticky to vyzeralo, len to bolo nad moj cenovy limit :( No a ja si na 99% vyberam Elizabeth :D Este v piatok idem poskusat, lebo mi pani donesie aj zo skladu, co nemala tam priamo ale urcite tam si vyberam. Samozrejme chuducke baby si vyberu aj inde...to len ja mam problem s velkostou 44
Odpovedať
baby, ak mate problem zohnat svadobne saty take ake potrebujete a neponahla vam to, skuste zajst na Ukrajinu...ja viem mozno sa to niekomu zda lacna a smiesna moznost ale poviem vam maju tam taky velky vyber ze nebudete vediet ktore si zobrat domov...a cena je o polovicu mensia ako v salonoch...a su vase !! Ja len radim...ja mam saty z ukrajiny a nemenila by som zanic na svete :) vela stastia v hladani tych pravych pre vas :))
Odpovedať
Profilova fotka
@iivvkkaa pozdravujem, posllala by si mi foto tvojich siat...
Odpovedať
nech sa paci :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?