Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
:-D tak ale ako som videla máte obručky pekne su ja tiež chcem kombináciu zlato a biele zlato a budeme mať cca tiež tak do 70 ľudi :-) zatiaľ :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Halooo dievcata...Nikto nic 2dni? Ako sa mame? Ako idu pripravy...U mna na bode mrazu blizi sa polrok a kedze ucim, tak neviem, co skor...Ale v piatok mame stretnutie uz asi so 4.fotografom, mame 2favoritov a v piatok sa rozhodneme...Ked niektora budete chciet viac vediet, cez IP, ale tak sa tesim Vam poviem na tu svadbu, najradsej by som kazdy den odfajkla nejaku povinnost, aby to bolo uz cim skor tu...Premyslene mame vsetko...Uz len finalne realizacie...
Odpovedať
Profilova fotka
@petrikazuzka Noo ja som si vcera kupila uz servitky....svietniky hladam nadalej ale nasla som v jednom super obchodiku vo Vitezovom dvore ale jeden stoji 1 euro, co s ami zda byt troska drahe ale uvidme. Vcera som aj pisala s Dj,a potvrdila termin takze to je iste.V nedelu boli na navsteve buduci svokrovci, prezili sme to vsetci bez ujmy na zdravy a v sobotu sa mi ozval karikaturista, ktory nam kresli karikaturu na oznamko, takze ten tyzden by zu nieco mohlo.Dnes by mal drahy kupit aj palenku na vysluzky.Objavili sme vodku na 3 eura, pol litra.To bude myslim stacit.A inac zatial nic nove. Tiez by som chcela aby uz bol aspon august.Ale nevadi....pomalicky dalej zajdeme.Ale uz sa nevieme dockat.Drahy keby mohol tak by sa hned prestahoval, ale to by hundrali aj moji aj jeho rodica.Fotografku mame Ludku Meszarosovu.Fotila aj sestre svadbu a velmi pekne fotky.
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova Hmhm my sme chceli tiez co najmenej ale ked som spocitala najblizsiu rodinu a to nevolam niektorych maminych surodencov kvoli vztahom ake su tak mi aj tak vyslo 52 ludi....a drahemu tiez tak.....takze sme na 100
Odpovedať
Profilova fotka
@satanica svietniky my mame vyspekulovali sme to z poharov, pozri album...Svietniky su inak neskutocne drahe...A akeho mate Dja? My mame kapelu, ale kvoli osvetleniu, chceme asi aj DJ resp. niekoho kto nam nasvieti priestory, aby nemuseli byt klasicke neony v sale zasvietene. No netusim koho este. Vas kameraman ma nejake svetla?
Odpovedať
Profilova fotka
@angel14 no mi mame oslavu v restavracii Rubikon na Moldavskej ceste oproti strednej skole je to hore na poschodi a tam vychadza menu aj s pripitkom kavou a jednou flasou nealko na 21€ az 25€ ale to je fakt ze maximum...skuste sa ist tam opitat
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky pridavam sa do skupiny ale nejak som si vsimla ze tu nema nikto svadbu v aprili????
Odpovedať
Profilova fotka
mi to mame o to jednoduchsie pretoze aj DJ aj kameramansu znami
Odpovedať
Profilova fotka
@satanica prosím ťa pekne poslala by si mi kontakt na IP na dj, my zatial nemáme ďakujem no vieš čo už to pomaličky prekračuje číslo 70 a z toho dôvodu nám už sála nevyhovuje čo sme chceli tak to stále riešime,( hlavne že sme chceli malú svadbu) máme do konca januára nezáväzne rezervované tak sa musíme rozhodnúť že čo a ako. Čas sa kráti čo by dub a je tu jún. Ale ináč sa vytešujem, pozháňala som svadobne poháre za super cenu takže male plus keby sa tak vo všetkom darilo
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova ahooj, pls. kde si zohnala pohare?? Dik
Odpovedať
ahoj majulka my mame svadbu 30.4.2011:) a vy kedy v aprili?
Odpovedať
Profilova fotka
@deaneira tu som sa skontaktovala s jednym pánom pozri v mojom fotoblogu tak tie som si objednala vyšli ma na 25eur a tie iste som pozerala cez jeden svadob. salón a tam stali 49 eur Ak chceš pošlem ti potom do IP kontakt
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte baby, peknu debatu ste tu rozbehli.... ja by som vam len chcela povedat ze ja som zohnala profi foto a video za super cenu 500E vsetko a fakt super a v cene mam uz aj zasnubne video ktore som strasne chcela takze som uplpne spokojna takze ak by niekto nemal kameru a foto velmi rada dam kontakt :)
Odpovedať
@aduska11 > si sa pytala na tiptop a referencie...kamaratka tam mala svadbu pred 2 rokmi a celkovo s vyzdobou, cenou, pristupom, jedlom bola spokojna. Akurat mali nejake nezrovnalosti s pitim, lebo si doniesli vlastne nealko a mala pocit ze im prilis ubudlo. Ale inak celkovo bola spokojna. Ja som na tej svadbe bola a bolo to super, ale tak vtedy som este neriesila detaily
Odpovedať
Profilova fotka
@janqua86 ahoj no mi mame tiez 30.4. svadbu v Dome sv. Alzbety
Odpovedať
baby, tak ja sa uz neviem dockat piatka...idem este poskusat dajake saticky po salonoch a ked nie v piatok, tak v sobotu si urcite vyberiem, lebo mna to nahananie za vecami nejak nebavi, ja uz chcem odfajknut, ze toto uz mam :) hlavne aby som si mohla topanocky pozerat a bizu k tomu doladit a tak. A aby som nemenila kazdy den nazor na to ake saty vlastne chcem. Ked uz budu objednane, tak uz to riesit nebudem. Kamoska mi zohnala kozmeticku a kadernicku, tak aj toto som predbezne odfajkla, este musim dohodnut termin s nimi. Inak baby, ja sa absolutne nevyznam v cenach...kolko tak vychadza svadobne licenie a svadobny uces? nech viem na co sa mam pripravit, alebo co odmietnut ked mi zavalasi nejaku prehnanu sumu.
Odpovedať
Profilova fotka
Došli nám oznamkáááááááááá a drahý ich išiel vyzdvihnúť na poštu, už sa neviem dočkať. V sobotu idem skúšať šatočky, tak snáď budem o niečo múdrejšia. Hurá, konečne sa to hýbe v pred :) a čo vy žienky? ako ste na tom? čo nové?
Odpovedať
Profilova fotka
NO dievčence dnes som si šla na poštu pre svadobne poháre, taká celá natešená som sa tam hnala. A potom sklamanie - poháre došli rozbité. A kedže ak si chcete prezrieť balík musíte ho prve vyplatiť a až tak ho môžte prekontrolovať. Ešte že som ho hned tam na pošte otvorila a s kontrolovala. Takže peniažky doručiteľ dostane a ja mám rozbité poháre. Písala som mu ako chce riešiť vzniknutú situáciu. Na pošte som s nimi spísala zápisnicu a oni balík so mnou odkontrolovali nestala sa chyba na ich strane pretože ten pán balík neoznačil pozor sklo - krehké. Som smutná. Uvidím ako to poriešim :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova fuuu to je neprijmne..no dufam, ze odosielatel to nejak vezme v uvahu....nechapem ako moze posielat sklo a neoznacit to!!
Odpovedať
@kurtica Ďakujem za info a to si už druha na čo ma upozornila :-S takže budem si davať na to pozor aj ked ja určite budem mať iné starosti ale poverím niekoho. ešte raz dik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@deaneira no už sme sa skontaktovali a povedal že pošle nám nové na vlastné náklady. Takže dúfam že to už bude ok
Odpovedať
AHojte poradite niejakeho dobreho kameramana a fotografa z Kosic
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova Tak to som rada..este ze si to hned skontrolovala, ja sa priznam, ze to nerobim, baliky otvaram az doma, tak budem na to mysliet
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeej baby, drzte palce dneska ideme obzriet obrucky..neviem co vravite na Rubin na hlavnej?? Videla som co maju vo vyklade a jedna krajsia ako druha..na nete sa mi zas pacili obrucky z Luxu, tiez na hlavnej, ale vo vyklade nemali nic..tak uvidime
Odpovedať
Profilova fotka
@deaneira dnes mi posiela nove poháre, tiež je mu to ľúto, že ich zabudol označiť ako krehké. Všetké náklady už nesie on. Tak som rada že je seriózny a že sme to vyriešili. Mňa by to tiež asi nenapadlo ale v noci ked som zaspávala tak mi hlavou preletela myšlienka, že rozbaľ ich už rovno na pošte a skontroluj si to aby ak by niečo bolo môžeš to hned riešiť. Takže to nespanie a premýšľanie v posteli ma niekedy svoje výhody okrem nevýhody že si ráno nevyspatá. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata ja zhanam tu vyzdobu v Ginke mi nechcu urobit novu, len pozicaju, co maju urobene (mam vsak pocit, ze to bolo 100x pozicane, aspon to tak vyzera)...Bola som aj v rozpravke...Tak som zvedava, co z toho vyjde...
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, vcera sme boli obzriet obrucky a nic so mnou neurobilo ze Waau toto chcem :-( asi nieco navrhneme sami, skonbinujeme co sme videli a uvidime ako to bude vyzerat. Na 2ej strane mi vcera potvrdili vsetky baby, kt.so mnou kedysi tancovali, ze ma pridu zacepcit, takze budem mat aj nejaky program na svadbe, lebo samozrejme aj zatancujeme a budu to moje drahe kamaratky a nie mlade zaby, ake su v subore teraz, kt. ani nepoznam. Juchuuhuuu
Odpovedať
@deaneira : my sme brali obrucky z Rubinu, maju tam jednoznacne najlacnejsie zlato ake sme nasli (ale my sme sa presli len po hlavnej a blizkom okoli, tak mozno niekde inde su aj lacnejse) a navyse tam sme nasli take obrucky, ktore sa nam obidvom najviac pacili....takze kombinacia najkrajsie a najlacnejsie a neriesili sme nic. Akurat nemali nasu velkost v bielom zlate, ale hned nam ich objednali a o tri tyzdne boli doma. Ale tak ked s tebou tam nic nezamavalo, tak asi to je aj tak jedno, lebo neviem ci tam robia podla vlastneho navrhu...asi skor nie :(
Odpovedať
baby s datumom 21.5.2011....od dnes presne za 4 mesiace ;-) ja si dufam dnes vyberiem saty, lebo ked nie, tak sa obesim :) no a potom zacnem dalej riesit...citam tu , ze uz niektore oznamka mate...my uz asi tiez budeme musiet..hlavne ked cela rodina je z blavy, aby im to stihlo prist a vsetko :) ale inak pravdu povediac, ja ani neviem co ine mam riesit... akurat vo februari musime popotvrdzovat a pozalohovat vsetko, ale inak? iba 4 mesiace mi ostavaju a ja neviem co mam vlastne dalej riesit :D
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica No boli sme tam, mne sa tam aj 1 pacili, nie nejak ze Wauu ale pacili, ale rastovi nie... ale asi tam este raz zbehnem, leboo 1 predavacka riesila jeden par a 2. ukazala nam, ale sa mi zda ze neukazala vsetko co maju a bola taka ze jooj neotravujte..to uz bolo pred 18ou, tak asi uz chceli zatvarat.... dnes este pojdeme do optimy a do ostat.na hlavej a uvidime
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?