Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
A tito.... jeeeemine no teraz mi nepride to meno na rozum... ona foti a on je kameraman, manzelsky par, juj Zitnanski, oni maju podla mna kraaaasne fotky aj video... hm?
Odpovedať
Profilova fotka
kzuzik troska presahuju nas rozpocet kedze foto chceme do 700eur a ona ma foto za 1000eur a spolu su za 2000eur na cely den. Kameru uz sme poriesili z hnuste :) Ma to chudak chlapik trocha od ruky ale ma velmi prijemnu pracu :)( ku nam to ma 200km)
Odpovedať
Profilova fotka
A co tak manzelia Zitnanski? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved to bola cena manzelov zitnanskych, zail na nase pomery vela :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som sa uz asi tiez rozhodla pre Fera Kollara. Uz len ostava dohodnut si stretnutie a mat aspon v tomto pokoj. Inac ked som ho na internete hladala, tak som narazila na nejakeho fotografa Františka Kolařa. Pozrela som si fotky a mi bolo divne, ze ho tu tak vychvalujete, lebo ziadna slava, teda tie svadobne take o nicom. Potom som ale zistila, ze je to cech a pracuje niekde okolo Nitry. Ked som potom nasla stranku Fera Kollara z Kosic, tak uz mi bolo jasne, ze o kom sa tu bavite. Ma krasnu pracu.
Odpovedať
jarmila5555 neviem preco sa vobec vyjadrujes vo fore svadba 2011 v Kosiciach, ked si z BB a svadbu si uz mala, ale ok beriem, je to tvoj nazor, tak si ho prezentuj.... ale nekaz nam tu vsetkym naladu svojimi recami o velkorysosti..... nikdy som sa nevyjadrila, ze sa mi fotky od neprofesionalov nepacia, len som ich skonstatovala, ze su vsetky rovnake a to je myslim rozdiel.... a vlastne kto je to profesionalny fotograf? ten co stoji najviac? tak to si teda nemyslim.... a za dalsie myslim, ze nie sme z tych parov, co by sme na svadbe setrili, ale tak zaplatit 700€ a viac za balik, v ktorom su take veci o ktore nemam ani zaujem (napr 3 albumy s tymi istymi fotkami len v inej velkosti alebo album s komplet vsetkymi fotkymi), tak to sa mi zdaju vyhodene peniaze.... a su tu aj ini dobri fotografi ako uz spominany fero kollar, ktoreho praca si myslim je tiez na vysokej urovni a zaplatim u neho o 300€ menej a presne za to co chcem......
Odpovedať
Profilova fotka
juj sory miskamisko, mi to vcera nezobrazilo, ze si uz odpovedala, tak som dvakrat napisala, ze co hovoris na Zitnanskych :-) ty brdo, ale tak dooobru cenu maju =-) to mozme byt radi, ze sme vychodniari asi...
Odpovedať
Profilova fotka
Trocha sa mi nepaci, ze tu lietaju ceny za fotografov hore dole, ale nikto uz sa nepozastavi na tom co ta ktora cena v sebe obsahuje. Nemyslim si, ze jednotlivi fotografi maju svoje sluzby a produkty nastavene uplne presne rovnako, takze ich porovnavanie asi ani nie je mozne. A ani nie je mozne zovseobecnit, ze co je pekne a co nie. Kazdemu sa moze pacit praca niekoho ineho a rovnako tak si kazdy moze povedat, ci ta praca za to stoji alebo nie. Pre mna je ale na prvom mieste ludsky faktor. Ak by mi bol fotograf pri stretnuti nesympaticky, tak by mohol mat kto vie ake pekne fotky a aj zadarmo, tak si ho na svadbu nezavolam. Predstava, ze by ma mal niekto pocas celeho mojho svadobneho dna organizovat, pri tom sa kyslo tvarit, lebo je uz znudeny z toho, ze je kazdy tyzden na svadbe a jednal by so mnou ako s niekym podradnym, tak to urcite nie. Je to o tom ci sa mi paci praca, osobne sympatie a ci je cena tomu primerana co dostanem a co som ochotna za to zaplatit. Pri 1000€ by bola moja latka velmi vysoko vo vsetkych tychto smeroch a musela by som takpovediac padnut na zadok. Zitnanskej fotky su pekne, ale od padania na zadok maju pre mna straaasne daleko.
Odpovedať
jarkak005: nuz ked mas na svadbu nekonecny rozpocet, tak si vyberies proste toho, kto ti poskytne najviac, jeho tvorba sa ti paci a je ti sympaticky...a moze ti byt jedno ci stoji 1500 alebo viac. Bohuzial, viac ludi ma proste obmedzeny rozpocet. My sme v ramci setrenia zrusili kameramana. A aj fotograf musi vyjst okolo tych 300-400 eur, lebo viac nanho nemame. takze ak mi niekto ospieva nejake fotografa a potom zistim ze berie za zakladny set 700 eur, tak proste u mna skoncil. preto tu lietaju ceny. jasne ze kazdy ponukne nieco ine. ja som teraz nasla dalsieho super fotografa, ale zakladny set unho stoji 499 eur, co proste u mna nie je mozne, nic lacnejsie nema...a tam koncim...hladam dalsieho. takze baby, ked viete nejakych fotografov v tej mojej cene, tak mi pisnite, ze kto a ja sa na nich popozeram, ze ako ich tvorba vyzera
Odpovedať
Profilova fotka
No neviem ktora z nas tu ma nekonecny rozpocet na svadbu, ja to zial nie som. Vsetko to co zacinam planovat je samozrejme podmienene financiam a prioritam. Ja urcite nebudem zvazovat fotografa za 1000€, pretoze je to daleko nad limit, ktory som schopna a ochotna za to zaplatit.
Odpovedať
ludkovia, urobila som akysi "prieskum" svadobnych albumov popozerala fotocky aj popozerala mena fotografov k nim...hlavne teda na vychode co boli svadby...tak mi vyslo, ze najcastejsie tam zaznelo Fero Kollar :D no a potom sa tam castejsie objavovali Lukackovci (tusim z presova su) a Sarossyovci alebo tiez RK7 z presova a Jilek tusim z trebisova no a este Vargovcakovci. Problem je, ze fotky sa mi pacili vsetkych tychto menovanych. No zial prvy menovany maju najzakladnejsi balicek s 30 vyslednymi fotkami a dvoma malymi a jednou velkou knihou plus cd s tymi 30 fotkami za 450e, tak ma to totalne odradilo. 30 fotiek z celej svadby, to je skoro ako nic. Keby aspon na to cd dali vsetky co nafotia...no nevadi. aj tak su nad rozpocet moj. Skoda, lebo ich fotky sa mi dooost pacili. Sarossyovci, co bol moj dalsi vyber, este nemaju cennik na buduci rok a ani na tento mi neposlali, len orientacne, ze je to za 400 plus zalezi na poziadavkach...cize ich si este omrknem neskor Na pana Jilka som nasla len niekolko pozitivnych ohlasov (ale ziadne negativne) a unho taky balik ako si ja predstavujem vychadza okolo 350E, exterier, interier cela svadba, upravy 100 tlacenych foto a vsetky foto na dvd...svadobnu knihu si z nich spravime sami... samozrejme ma aj balicky lacnejsie, ale tie sa mi nezdali zaujimave a jeden drahsi, ktory zahrna aj fotenie pred svadbou a plus fotenie v exterieri v civile...450e. pre tych co zhanaju aj kameru a dj, tak aj tieto sluzby ponuka a mozte mat 3v jednom :D NO a RK7 som sa snazila doklikat na nejake ceny, ale neviemci to je problem pc v praci, ze ma tam nepusti, alebo maju problem na stranke...takze som oslovila mailom a zatial sa mi neozval. No a p. Vargovcakova mi napisala akurat super cenu 290 eur za kameru aj foto, ale neviem co vsetko to zahrna, plus vedia aj DJa zabezpecit za 250. eur. Musim sa akurat este opytat ako by to bolo bez kamery, ci sa to da, ci to vyjde lacnejsie...navyse z ich fotiek som teda vela nevidela, ale tie co boli sa mi pacili. tak zatial tolko z mojho vyskumu...teraz by som asi brala toho kollara, ale nepojdem predsa zavrazdit kzuzik, aby mi ho prenechala :D ale kzuzik (a aj ostatne, co uz mate kollara), ked poznas niektore tie mena, co som napisala, tak mrkni na ich tvorbu...co by si vybrala?
Odpovedať
Profilova fotka
kurtica, skus pozriet Sandrikovu... neviem ci chces nafotit celu svadbu, ale svagrina si ju objednala a za fotenie umeleckych fotiek, obradu a gratulacii po obrade berie 320EUR alebo este fotografka Ria... berie 200EUR ale priznam sa, ze neviem co je v tom...
Odpovedať
Článok sa načítava...
kzuzik, Sandrikovej fotky sa mi velmi nepacia, cena ako tak...mne sice napisala cennik a tam bolo ze exterier, obrat pus hostina uvod 390 a iba obrad bez hostiny 320 a s celou hostinou 450...ale tie fotky su take pre mna podivne...nie vsetky, ale proste velmi sa mi nepacia. inak cena je super, lebo aj dost vela tych fotiek porobi, ale radsej by som nasla niekoho ineho, co by sa mi fotky bezvyhradne pacili.
Odpovedať
Profilova fotka
hmm jasne a tu Riu si pozerala?
Odpovedať
Riu som pozrela, celkom prijemne fotky, uz som jej napisala, aby mi poslala cennik...a nasla som aj jedneho chalana Matus, tiez ma absolutne super ceny (aj ked pojde aj on hore ako skoro vsetci co som oslovila) a aj fotky sa mi strasne pacili, aj balicky zahrnali vsetko co som chcela (ja toho vlastne az tak vela nechcem :D) a navyse aj pozitivne ohlasy su nanho :D
Odpovedať
tazka otazka ma napadla, teda vlastne som si niekde precitala a ani by ma nenapadlo ze aj taku malickost treba...svadobny krizik...kde ho zohnat? da sa pozriet niekde na nete, alebo to len v tych cirkevnych predajniach?
Odpovedať
Profilova fotka
uff tak to absolutne netusim... to este bude problem, lebo som ateistka :-| a moj drahy to urcite zhanat nebude, kym ho do toho nedokopem alebo ho nezozeniem sama :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kurtica väčšinou v cirkevných predajniach alebo skus pozrieť to stranku čo som Ti poslala na IP mne sa niektore celkom pačia len to treba celé preklikať...možno pomôže ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak baby už máte cca rozpočet lebo som tu našla aj takú tému ale je lepšie to rozoberať podľa mňňa tu, keď budemem mať svadbu v Košiciach a okolí.... hmmmm prezradí niektorá??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...ja sa sice este nevydávam(hoci by som sa rada), ale občas si prečítam nejaké príspevky. A pozerám, že sa tu bavíte o fotografoch...bola som na svadobnom veľtrhu v KE a zaujal ma fotograf Súľovský - fotosulovsky Moja kamoska ho mala na svadbe a má prenádherné fotky(teda aspoň podľa mňa). Na stránke je aj cenník, základný balík 270 e, profi balík 470e. Tak pozrite...Možno sa niektorej bude páčiť.
Odpovedať
caitlin1, fotky ma celkom peknucke, teda tie ktorymi sa prezentuje. inak som o nom velmi nepocula. A ten klasik balik co ma zahrna len gratulacie, co ja by som chcela aby aj svadbu pofotil...a to uz je ten 470eurovy balik, co je na mna privela...ale mozno si niektora vyberie aj jeho
Odpovedať
ludia moji, nasi ma nahanaju, ze by sme mali alkohol teraz kupit, kym nebude nova spotrebna dan, lebo zdrazie... no povedzte mi prosimvas ako mam vypocitat kolko ho treba (teraz asi len tvrdy budeme, ak budeme, lebo ten sa "nepokazi")...ako planujete vypocitat kolko vam treba
Odpovedať
Profilova fotka
ja počítmam cca fľašu na hlavu toho čo kto bude piť, aj tak budeme mať nadruhý deň dozvuky tak určite nebude navyše môj priateľ chce aj ku výslužkám tak to je na rodinu + 1 fľaša niečoho tvrdého a ešte do autobuse.... a všade kam sa dáva
Odpovedať
Profilova fotka
fuuu netusim... ale uz tu boli take temy, tak skus ich len pohladat :-) inak to mas super, ze sa vasi o to staraju, lebo nasi sa stale tvaria ze je este na vsetko strasne skoro a mna z toho ide porazit ]-( ale asi by som to ratala nejako tak, ze ked nas bude 35 ludi, tak mozno 30 litrov cerveneho, 20 bieleho a po desat z tvrdeho.... neviem ci je to dobre rozmyslanie a ja som ho teraz vymyslela :-D
Odpovedať
jeminecky, no musim aspon u rodiny zistit co piju...u kamosiek viem, u kamosov viem lahko zistit, ale u rodiny netusiiiim...oni su vsetko bratislavaci, tak mozno su zvyknuti na iny standard pitiva :-D
Odpovedať
ja si myslim, ze je to zbytocne prehnane to halo okolo zdrazovania alkoholu.... ved svatba bude az o rok a v takom predstihu sa teraz plasit a nakupit alkohol no neviem, napriklad my este nevieme presne kto kazdy nam pride, len tak odhadom a kazdy pije nieco ine a teraz to zistovat sa mi zda trosku blbe... a co sa tyka cien, tak hore pojde iba tvrdy alkohol, lebo vina a piva sa ta dan netyka... a aj to si nemyslim, ze sa treba plasit, lebo obchodnici musia predat este zasoby... to je to iste co bolo pred rokom ci dva pri cigaretach.... no a za dalsie viem, ze keby sme my teraz nakupili, tak urcite by sa znacna cast z toho postupne vyparovala :-D a o rok neviem neviem ci by sme nemuseli ist na nakupy znova :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kzuzik z toho si nic nerob ze sa tak tvaria,ja mam svadbu o tri mesiace a nasi sa stale tvaria ze je na vsetko este skoro :-D ze to aj tyzden pred svadbou vsetko staci :-D a ja normalne infarkt chytam ked to pocujem,nechapem kde by tyzden pred svadbou zohnali salu,fotografa,kameramana a tak dalej...proste vrrr,svadbu treba dopredu pripravit aby bola krasna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
suhlas s eli, tiez mam svadbu uz o tri mesiace, a toto pocuvam obcas...od nasich ale cuduj sa svete aj od dodavatelov! Najnovsie kvetinarka mi odkazala ze tak 2 tyzde pred svadbou sa mam prist spytat ci ma take kvety ako chcem a podla toho sa uvidi...srandistka Ale s tym zdrazovanim alkoholu - uz po novom roku vraj stal tvrdy alkohol cca o 15sk na flasu viac ako v decembri, a teraz to ma zase stupnut (to mam len od rodicov, maju prehlad lebo to nakupovali na viacero daviek) Navyse otec hovoril ze alkohol treba nakupit cim skor, ze je lepsie potom odstaty...
Odpovedať
ja som tiez mala pocit ze rodicia prehanaju...inak sa tiez tvaria ze na vsetko je este casu dost, ale asi tym, ze nam chcu prispiet financne na svadbu, tak chcu aby to bolo co najlacnejsie...tak treba kupit uz teraz...ale tiez mam pocit, ze sa cast z toho vypari...a neviem si vobec predstavit, kde budeme skladovat desiatky flasiek s alkoholom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kurtica hlavne kde ich uskladnime tak, aby sa nevypili :-D eli333, radusiq, tak to by ma uz asi naozaj porazilo, keby sa takto spravali nasi aj tri mesiace pred svadbou :-S , sak na vsetko treba cas, poriadne si rozmysliet, popozerat, vybrat... sak to to sa neda len tak od buka do buka vybrat hocico, sak potom by aj tak vyzerala ta svadba... ale to tak byva s rodicmi, lebo ked sa nasi brali za sociku, tak im na to asi stacil tyzden priprav, ked mali na vyber jednu dobru restauraciu, jedno kvetinarstvo, jeden svadobny salon, a pod. :-D :-D :-D ale co my teraz? kto sa ma vyznat v tolkych ponukach?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?