Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
@deaneira ja robim v juventoure teraz som na predaji s dalsimi troma kockami ale cez leto robim pokyny, voucheri a trasovanie k vsetkym zajazdom.. takze je toho pozehnane.. minule leto som robila sama tie pokyny takze ma ani len nenapadlo si davat svadbu v priebehu leta.. ale sefovci uz vedia.. tak isto su radi ze to mam az po sezone :D .. no tak to si uzijes este tej roboty aj svadbicku.. ale drzim palceky nech to vseeetko dopadne na jednotku.. :) a svadobna cesta ?? chystate sa?
Odpovedať
@mercia no my sme sa tam boli pytat tak dajak v prvej polke oktobra a uz vtedy bol september uuplne plny :( no my sme to vtedy hned porovnavali ze tak o rok budeme mat svadbu a pocasie bolo velmi pekne.. lenze na pocasie sa spolahnut nikdy neda.. :-| no ako ja co som zatial videla len na fotkach tie kozene sedacky tak praveze su take kremovo hnede.. co sa mi kus bije s tymi bielymi obrusmi na stol.. lenze teraz som si nie ista kolko stoji ten potah.. ked tam bol priatel tak vravel ze 2 € za kus a tu som citala ze pisali 3,4 € .. no my sme sa tiez prv namotali ze to bude tak ako na fotkach.. ale povedali ze je tam len zakladna vyzdoba ze to si potom uz spravili podla seba svadobcania ten zvysok... farba je tam podla vlastneho vyberu asi ze? .. lebo my by sme to chceli ladit do takej fialovej.. dneska sme sa konecne rozkyvali a objednali si menovky a pohare pre nas :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mercia a zuzy 20 Ahojte baby. Tak to som rada,ze je tu niekto kto bude mat svadbu v Spolocenskom pavilone. My mame svadbu 13teho augusta. Mozem Vas poprosit, ak pojdete sa pozriet na vyzdobu tak mi napisat co si o tom myslite??? :-) Ja som v UK, a tak celu svadbu vybavujem cez net a velkou pomocou nasich mamiek. Oni sa tam tiez pojdu pozriet ked zacne svadobna sezona. Aj fotky skusia porobit. No rada by som vedela co si o tom myslite aj vy. Dakujem krasne...
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzy20 Aj nam povedali,ze 2e na stolicku a tuna niekto pisal ze ze 3-4e. Uz 2e je vela, a tak sme sa rozhodli ze ich nedame. Znami mali take iste stolicky a okruhle stoly, a vobec som si nevsimnla, ze nie su potahy. Za tie peniazky, pozes mat neaku prekrasnu kvetinovu alebo balonovu vyzdobu.
Odpovedať
@zuzy20 tetuska tam vravela ze potahy stoja 3-4 €/ks...uvidim fakt podla toho ako to bude vyzerat...ja este zvazujem nie okruhle stoly...uvidime snad dovolia prist sa mrknut na viacero vyzdob...na farbu sme sa nepytali ale tento tyzden pojdem zaplatit zalohu tak sa spytam...
Odpovedať
@barbaravojcikova urcite sa podelime o nas nazor...tesim sa ze si vieme podat info...juchu...
Odpovedať
@mercia a barbara vojcikova - jasne ze vam dam vediet ako sa nam to pozdavalo ked to pojdeme omrknut.. ;) .. no my tiez este nie sme 100% rozhodnuti ze ci si ich dame alebo nie... uvidime ze ako to bude asi celkovo vyzerat ked to uz bude nachystane na nejaku inu svadbicku... :) .. aj nam ponukala 13.august lenze to sme nechceli lebo ja cez letnu sezonu sa nepohnem ani z roboty... od nas uz pytali zalohu hned jak sme zajednavali termin 200 € ..
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzy20 este uvidime co a ako... lebo ak ano, tak vsadim a nejaku ponuku od sefa, ale chceli by sme ist letecky z KE a kedze mam na starosti letisko v KE mozem ist az poslednym odletom, to je koniec oktobra..to by nevadilo, ale je to turecko a tam ma to velmi nelaka..uvidime... ja by som radsej na nejaku poznavacku po Taliaksu napr. almozno pojdeme na predlzeny vikend do Pariza, al. aj Praha ma laka strasne tuzim ta ist ale nejak sa nedari... vies co sa doviek tyka, ja som total grekofyl :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte "spolupútničky", tak v piatok sme absolvovali sedenie s fotografkou pani Šafranekovou bola príjemná a j cena bola fajn. Dnes sme sa stretli s kameramanom Marcelom Závodným a fotografom p. Madárom. Pán kameraman nám ukázal jeho prácu povedal že ako čo robí celkom slušná robotka a za rozumnú cenu. Pan Madár je tiež príjemný mladý pán-chalan. Tak dnes zasadne naša rodinná rada ja a môj milý a budeme debatovať pre a proti. Ale dnešný deň sa neniesol len v pozitívnom duchu. Boli sme ešte pozerať miestnosti pretože sme rátali max 60 ľudí s tým že niekto aj nepríde a ono ich máme zrazu skoro 70. Boli sme pozrieť u Leva juuuuuuuuj veľmi sa mi páčili ale smola preveliká náš termín 11.6.2011 obsadený. Sobota pred a sobota po voľno. No uvidíme ako ďalej budeme riešiť veci. Prajem Vám zdarenie vo všetkom na čo ohľadom svadby šahnete .
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova ahoooj pls vies mi povedat ako ca vyhadza cena na kameru?? my sa nevieme rozhodnut ci hej al. nie kameraman, rsp.ci to nenechat na niekoho z rodiny
Odpovedať
@deaneira no tak my ked mame svadbu az v oktobri tak mozme ist na svadobku tiez az od polovice oktobra :D .. my by sme chceli daku exotiku ale uvidime ako nam vydu korunky potom vsetkom :) .. do pariza urcite chodte.. my sme tam boli teraz na silvestra + poznavacka.. neskutocne krasne bolo.. a spravili sme si tam aj zasnuby 8-) .. v grecku som este nebola ale vraj je tam velmi pekne..
Odpovedať
Profilova fotka
@deaneira Tak ten pán Závodný povedal 300e a je k dispozícií od rána do rána. Čo si myslím že je prijateľná cena. A ten fotograf kedže sme zredukovali nejaké veci lebo nám tie balíčky čo majú porobené nevyhovovali tak po redukcii povedal tak 230e čo je tiež prijateľné. My sme tiež rozmýšľali že či kameramana ano alebo nie ale sme sa rozhodli že áno lebo oni už vedia že čo majú zachytiť ake kedy potrebujú svetlo a podobne
Odpovedať
Článok sa načítava...
@slavomira.matikova tak tj uzasna cena, super
Odpovedať
Profilova fotka
@angel1979 to určite my sme rátali že nám bude treba cca 800e na kameramana a fotografa. My si platíme svadbu a dali sme si limit 5000e ale budeme radi ak ta suma bude omnoho nižšia to je maximálny strop
Odpovedať
ja si platim svadbu tiez, snubenec cudzinec plati u nho v krajine, lebo na Sk bude mat do 10ludi a ako pocitam, tak ma vyjde len mna na nieco okolo cca 5tis
Odpovedať
Profilova fotka
@angel1979 My tam kde budeme vedieť škrtiť ale zase nie na ukor veci tak škrtiť budeme. Preto rozmýšľam že si dám ušiť šaty našla som jedno krajčírstvo kde za šitie pýta 130e zvyšok ceny je už len látka. Len keby sme už tu miestnosť mali na 100%...
Odpovedať
Profilova fotka
Ale ste sa rozbehli v diskusii:-) My sme chceli najprv spol. pavilon, ale na nas pocet ludi je ta mensia cast mala a ta vacsia uz zase velka...tak budeme mat v sale KD, ktora je prerobena, plus zainvestujeme do peknej vyzdoby a myslim, ze efekt bude rovnaky...uz sa na to velmi tesim...i ked troska sa obavam vyzdoby, nakolko som bola velmi nemilo prekvapena z Ginky (a to som povazovala za to najlepsie, i ked cenovo drahsie). Uvidime, mozno sa to este vyvinie spravnym smerom...Zaklad mame cateringovu firmu, hudbu, kameraman, fotograf...Viac info cez IP, ak by ste chceli...Lebo mam skusenost, ze ak tu nieco napisete o konkretnych ludoch nieco, to je jedno, ci v dobrom alebo v zlom donesie sa to k nim (firmy tu casto chodia, po roznymi menami) a nepaci sa im to. Niektori nemaju radi ani chvaly na takychto forach, tak, aby spolupraca vysla na 100%, nebudem zverejnovat. Prekvapena som z toho, ze ziadna z KE nema svadbu 25.6 :-) Snad nie som jedina? Najviac si lamem hlavu so satami...Dokonca sa uz priklanam k nazoru, ze pojdem najst vysnivane saty na Ukrajinu...prip. do Polska...Myslim, ze ak budem hladat najdem saty, krasne...len sa bojim, ze pojdem a nic...
Odpovedať
Profilova fotka
@petrikazuzka v sale KD znamená čo? Kultúrny dom? a ak tak mi daj na IP ja ešte stále hľadám miestnosť predbežne mame rezervovanu magnoliu na začiatku košickej novej vsi ale keďže počet ľudi sa nám navyšuje tak asi bude malá. Ľudia su všelijaký a závisť momentálne asi vládne svetom a nie je pekné ak tu firmy šmírujú
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, moja sestra ide sa vydávať v juni tohto roku, takmer všetko už máme vybavené, len starejšieho nie nemáte nejaký kontakt z Ke alebo okolie ? dakujem
Odpovedať
@kurtica danielsivulic - foti ako hobby, aj svadby :)
Odpovedať
Profilova fotka
petrikazuzka ja mam svadbu 25.6.2011...som rada ze sa tu nasiel niekto s rovnakym terminom :-) :-) :-)
Odpovedať
@nika.knv hmmm, netusim preco si to mne pisala, my uz fotografa mame, mozno to patrilo nejakej inej babe
Odpovedať
@deaneira juuuj, no si ma trochu vystrasila s matrikou a fararom, tak sme sa boli sa opytat ze co a ako...tak ten kaplan co nas zapisoval nam zabudol podat dostatok informacii...ten co tam je teraz len rukami zalomil. Ze dobre ze sme sa prisli spytat, aby nebolo neskoro. Ale na matriku musime ist najprv, tam vyplnit papiere a potom doniest daco do kostola. Akurat uz sme mohli mat aj po nauke, ale nemame, lebo ten predtym sa nam poriadne nevenoval...no nic to. Co to vlastne vsetko treba na matriku? iba udaje o nas, obcianske preukazy a rodne listy? alebo treba aj udaje svedkov? No drahy mi dnes opat odcestoval, takze v sobotu sa pustam do pochodu mestom s cielom najst si dajake saty :) Tak mi drzte prsty :)
Odpovedať
@barbaravojcikova a podla coho si si vybrala teda ten spolocensky pavilon, co zavazilo?
Odpovedať
@petrikazuzka je tu tema saty z ukrajiny, nevesticky pisu, ze urcite sa tam nieco najde
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica Stacia vam len OP na matriku a rodne listy, pozor ale tie si tam nechavaju a vracaju az po svadbe, ak by ti ho trebalo musela by si ist poptyta a zase odniest.... najprv musis dohodnut s fararom miesto a datum a cas svadby, lebo to sa pise na zapisnicu na matrike..na matrike spises tu zapisnicu, spytaj sa matrikarky co vsetko, lebo nam to vratila s tym ze nemame vsetko vypisane (nas farar povedal ze len 1 stranu a mali sme aj 2hu vypisovat)... po svadbe cca 2 tyzdne si potom pridete po sobasny list rod.listy a nevie m co vam este daju... na faru treba odniest krstne listy udaje svedkov z OP a licenciu ak sa nevydavas vo vasom kostole a spise sa farska zapisnica..to nas este caka lebo drahy ma koooopec casu vyziadat udaje o svedkovi :-| ja uz tiez hucim do draheho nech uz ide za svedkom, lebo by som chcela na nauky skor chodit, od maja budem v 1 kole a nebude casu na to
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica hmm a teraz nespominam mas draheho Slovaka?? lebo ak cudzinca je tam este nejaky formular...ja som pisala panej na matriku a mi pekne napisala vsetko co treba doniest
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka1985 jeeej no konecne:-))) a kde bude svadba?
Odpovedať
Profilova fotka
Haloooo kočky, pridávam sa k Vám :-) a hlásim že dnes som bola so snúbencom omrknúť hotel Bankov. Príjemná a ochotná pani oznámila že dátum našej svadby je zatiaľ voľný čo nás neskutočne potešilo. Jedlo bolo úchvatné ale ešte nič nie je rozhodnuté.
Odpovedať
Profilova fotka
petrikazuzka @ obrad mame na urade na terase a hostina je v restauracii Cassovia...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?