Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
@petrikazuzka ahoj, vidim, ze nie len ja riesim saty na 32-34. ja som pozerala aj ich katalog, z ktoreho objednavaju, ale ani tam ma nic neohurilo a presne ako pises, tiez mi musia padnut do oka a oslovit ma, len tak hocico sa mi nepaci. skus ist pozriet ich katalog, ale tiez si myslim ze cena je prehnana a za tu cenu kupit ovela krajsie. drzim palce v hladani.
Odpovedať
@aduska11 ďakujem, určite ponacvičujeme valčík;))) aby to nebol trapas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ja sa k Vám pridávam tiež :)) my máme svadbu 11.6.2011. Zatiaľ máme len termín v kostole a jobjednanú kaderníčku, kozmetičku a nechty. Toď vsio čo máme. Mojej skoro polovičke sa nechcelo veriť, že to treba začať riešiť skôr a tak máme teraz menšie problémy. Zväčša je už všetko obsadené. Tak mi - nám držte palce aby sme to všetko čo je potrebné povybavovali. Nad sálou rozmýšľame frank, tri dubky a v košickej novej vsi magnólia. ináč poznám dobrého zlatníka robil nám obrúčky a sme nad mieru spokojný. A ešte aby som nezabudla našla som si jedno zákazkové šitie je síce trocha od ruky v smižanoch, ak by som nenašla šaty čo by mi sadli tak rozmýšľam že by som si dala ušiť. tak sa zatial majte držím vám palce ( aj sebe popritom )
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova Ahoj Slavka. Vytaj v klube, nas stastnych nevesticiek. Nicoho sa neboj, este je veeela volnych terminov. Z pratela si nelam hlavu, chlapi maju stale na vsetko cas. :-D Ja som sa tiez bola pozriet v Magnolii. Je to tam teraz cele prerobene a naozaj krasne. Je to ale na mensiu svadbu. Veeela stastia... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova ahojky. jasne chlapi maju casu habadej a potom vsetko stihaju za 1 tyzden :-D moj bol uplne prekvapeny ked som ho v novembri tahala na faru zajednat kostol a zistili sme ze nas termin - 20.8. - je mozny obrad az 16.15...lebo od rana do 16ej uz boli nahlaseni ini... inak s ami podarilo uz premysliet vsetko a zaciname to pomaly realzovat. Obrucky este nemame ale chystame sa pomaly obehavat. Mozes mi dat tip na toho zlatnika?? Dik.
Odpovedať
Profilova fotka
barbaravojcikova: mi budeme mať asi cca 60 ľudí tak by to v tej magnólii malo stačiť, ale boli sme sa tam pár krát najesť a no nic moc. Dali sme si síce obedove menu čo môže chutiť inak tak sme si povedali že si pôjdeme dať niečo normalne z ponuky mimo obedového menu. Pani prevadzkárka je tam veľmi príjemná tak sme si to rezervovali ale len tak bez záväzkov. čo sa mi páčilo lebo ja som na to "chorá" su wc, tak v tej magnólii ako v hiltone. Už aj mojmu drahému dochádza že ked som mu to vravela tak, že nie že zo srandy. Stale mi povedal ved do vtedy treba aj dožiť....:) deaneira: tak tak, oni maju myslenie pragmaticke a tieto veci im nejak nedochádzajú, tak ako som napísala barbaravojcikova stale mi povedal že to ešte do vtedy musíme dožiť, že to nie je normálne aby rok pred svadbou človek niečo riešil. Ale už pochopil že veci sa maju inak. A teraz sa snaží. Možno jeho postoj vyplýval z toho že sme už 10 rokov spolu. čo sa týka realizácie svadby viem len to že by sa mi páčila zelená kombinácia buď s krémovou alebo s ružovou. Videla som to a prekvapivo pekne. Ako som písal svadbu máme 11.6.2011 v Krásnej veľmi príjemný farár boli sme u 2 pred ním a zobrali si čas na rozmyslenie či nás zosobášia a tento bol uplne v pohode a nemal podmienky ako ty 2 pred tým. Obručky nám robil jeden pán, ale je nutné ísť za ním do Valalik tam býva a ma aj zlatnicku dielňu. Robi naozaj dobru robotu a aj poradí čo a prečo tak a tak. Ak by si chcela tak ti pošlem kontakt len neviem ako. Odfotím naše obrúčky a dám ich do albumu. My mame obaja každy inu. Ja mam kombináciu bielo-zlatu a drahý ma čisto z bieleho zlata.
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova mozes mi poslat na zuzana.dudekova@gmail.com ak sa nam totiz nezapacia originaly, dame si nejake spravit podla navrhu ak by bol ten tvoj fakt sikovny nie je problem zbehnut do Valalik
Odpovedať
Profilova fotka
poznáte niekto prácu fotografky? - vola sa RIA
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova ja poznam, super baba a krasne foti... mne sa s nou velmi dobre robilo, boli tosukromne fotky nie svadobne ale krasne...
Odpovedať
Profilova fotka
martinuska: ďakujem volala som jej ma zatial voľný termín v sobotu sa ešte ale mame stretnúť s pánom Marcelom Závodným to je kameraman a chodí s ním aj fotograf pán Madár. Tých poznáte niekto? Mne sa páči práca rie ale mojmu drahému skôr spomínaný dvaja páni. A kompromis je na svete stretneme sa s nimi a potom uvidím len dúfam že medzi tým už nebude ria obsadená ;-)
Odpovedať
Prosim nejaký dobrý tip na kameramana a za priateľnu cenu :-D
Odpovedať
@slavomira.matikova ano poznam ona nas fotila na oznamko...ale poviem ti na tej fotke sa ani nespoznaš :-) ale v dobrom slova zmysle :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, mate uz obrucky??? ja zhanam, vid album...
Odpovedať
@slavomira.matikova mozes mi poslat kontakt na toho pana z Valalik???? mozno by mi poradil, apropo aj ja chcem vidiet tie Tvoje, posli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@chlpacik mam ich v albume tak pozri pošlem ti na IP kontakt ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@chlpacik ahoj prosím ťa, kto je z Valalík??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova ahojky este raz dik za kontakt :-) este sa chcem spytat cca kolko Vas stali ak mozem vediet...my chceme biele zlato konbinacia leskleho a matneho al.drsneho...na mojom aj s kamienkom. Mame doma aj nejake nadbytocne zlato vedeli by sme doniest p.zlatnikovi
Odpovedať
Ahojte. my mame termin 21.5.2011 a tak pomaly zhaname vsetky veci na svadbu. zhaname obrucky za rozumnu cenu, mozem poprosit kontakt na pana z Valalik? pripadne aka bola cena. chceme biele zlato. dakujem.
Odpovedať
@tanicta zlatnik, len som reagovala na kocku tu,ktorá si davala vyrobit si obrucky cez neho ;)
Odpovedať
ahojte nevesty, musim sa podeil s dnesnym zazitkom. raz som bola skusat saty v Bonnet Kosice a pisala som aka mila teta. no dnes som tam bola zas a boli tam ine dve tety a to bola jedna katastrofa. Najprv ma teta milo upozornila nech si sadnem ze katalog si hadam viem prelistovat aj sama ked nieco chcem (uz vtedy som mala dost), potom pri skusani, ked mi ukazala saty a ja som sa opytala kamaratky, ci si ich mam skusit ci sa jej pacia ma teta ohucala ze naco sa jej to pytam nech si ich skusim ked mi ich ukazuje a dalej uz radsej nepisem. Len som sa chcela s Vami podelit o tuto skusenost. Viem, ze kolko ludi tolko chuti ale tento zazitok ma presvedcil ze tam viac nepojdem. Skoda, ze tam nebola ta mila teta co minule, hned by mal clovek krajsi den.
Odpovedať
Profilova fotka
@jasminka002 zial s tymto sa stretnes vsade..coraz castejsie vymiera pojem nas zakaznik nas pan, nie oni su tam pre nas, ale my laskavo pre nich, ved preco by sa k nam nespravali ako k zvieratkam ved sme to my co ich potrebujeme a chceme od nich daco.... ale su si sami proti sebe lečbo s takymto pristupom o zakaznika pridu...
Odpovedať
@deaneira svata pravda, ale to akoze nevedia pochopit ze pri tej konkurencii co v ke maju by sa mali spravat inak? bola som aj v MS a tam dve mladucke dievcata boli veeeelmi ochotne, ukazala mi kazde saty a dala vyskusat aj to co som nechcela ze uz ked skusam nech skusim mozno mi sadnu. naozaj super pristup. Ale ten Bonnet ma velmi dnes sklamal.
Odpovedať
Ahojteee, konecne sa zapajam do tejto temy aj ja. Svadba bude 15.10.2011, bude sa konat v Spolocenskom pavilone. To bola prva dolezita vec ktoru sme museli vybavit, kedze saly pre cca 120 ludi su v KE problem. Tesime sa.
Odpovedať
@deaneira ahaaa.. no my by sme chceli daky kostol na terase aby sme mali blizko do spolocenskeho.. uz sa ideme aj my rozkyvat teraz v januari.. lebo neskutocne vela roboty v robote tak clovek sa nemoze dostat ani k svojej svadbe :D ako ja by som bola tiez za mensiu svadbu ale mužík ma velku rodinu takze len z jeho strany bude mozno okolo 80
Odpovedať
@mercia jeeej tak to mate tyzden po nas svadbu.. my mame 8.10. 2011 v spolocenskom .. chceli sme na september lenze ten bol uplne plny tak sme chceli na 1.10.lenze tiez tam maju daku velku akciu .. tak nam dali este 27.8. ale to sme si potom nakoniec rozmysleli ze radsej oktober.. musi vyjst pekne babie leto tak ako minuly rok :)
Odpovedať
@deaneira jeeej ja tak isto robim v CK :) a preto som sa rozlucila so svadbou pocas sezony :/ .. tak sme to aj z toho dovodu davali na oktober.. tiez by som to chcela stihnut do maja.. tie hlavne veci bo potom si ani neskrtnem :(
Odpovedať
Profilova fotka
Musim sa s Vami podelit o moj zazitok z Ginky...Bola som velmi sklamana, ale mala som pocit, ze oni tam maju stale to iste dookola. Teda tu vyzdobu, ktoru zapoziciavaju som videla na viacerych svadbach za posledne 2-3roky...Neviem, ako to zvyknu robit, ale povedala som im svoje poziadavky na farbu atd. S tym, ze maju mi vypracovat cennik, zrejme tam bude aj poplatok navyse....len preco? ze nechcem tie zazltnute kvety, ktore uz malo aspon 30 ludi predomnou, pretoze moja vyzdoba bude biela...neviem, ale kde inde v ke a okoli vam vedia urobit svadobnu vyzdobu? normalne mam pocit, ze tu chyba jedna normalna firma, ktora ponuka za urcitu cenu aj adekvatnu kvalitu...
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzy20 ahooj, super a v kt.robis ak mozem vediet? ja v aeolusea mam na starosti cele vych.SR + provizakov a vedenie pobocky a letisko z KE. "najlepsie" je ze sa vydavam 20.8 a 19,20 a 21ho mam edlety takze este v den svadby budem robit podklady na letisko a vouchre no paraaada. A este som zvedava co sef na o ze sa vydavam v auguste, ked to k nemu dorazi :-D
Odpovedať
@jasminka002 fuuha, tak asi by som vstala a zavelila odchod, taky pristup! No hroza!
Odpovedať
@zuzy20 My sme tiez chceli september ale skor som sa k vybavovaniu nedostala, az teraz. Tiez verim ze pocasicko nam bude priat, nemusi byt uzasne, postaci mi ked nebude liat. Chcem sa zajst pozriet na to ako vyzera pripravena sala, ci bude stacit vyzdoba, ktoru spravia a ci si dam naviac aj navleky na stolicky alebo to bude vyzerat OK aj bez nich (tie kremove kozene stolicky). Svadby tam zacinaju vsak az v marci a foto co su na nete, tak niektore su vraj s vyzdobou ktoru si este priplatili, nie len zakladna vyzdoba ktora je v cene takze ci ot nie je velmi chudobne...uvidime...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?