Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
@deaneira all I need od within temptation...taka rockovejsia ale uz sme skusali a aj valcik sa na nu da :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica Ano tu poznam.... no my to musime risknut s obycajnym sladakom, ymslim, co sa tancu tyka, lebo moj drahy je tanecne nemehlo :-D
Odpovedať
Presne tak aj my si musime niečo vybrať take sladakove...a ked si vyberate nejaku anglicku pesničku tak aj prihliadate na to o čom je??? či len taka aka sa vam pači a je jedno o čom spievaju :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@aduska11 No mne sa paci Stay, Bonny Bianco poznas??
Odpovedať
@deaneira heej poznam pekna pesnička, ale už sme našli je to take predčasne ale zaiaľ vedie: http://www.youtube.com/watch?v=ZGoWtY... tak uvidime čo bude do septembra :-) ale diky za typ :-)
Odpovedať
ahojte nevesty, ked to tu tak citam tak zacinam stresovat. kazdy vsetko vybavuje, polovica z vas ma uz aj obrucky doma, my sme este ani neuvazovali ake by sme chceli. naozaj uz mate vsetko nachystane a hotove? musim sa prebrat po novom roku a zacat aj ja s pripravou.
Odpovedať
Profilova fotka
@jasminka002 ahooj, pokoj klud, ja mam svadbu v auguste a zatial mame vybavenu faru matriku a restiku, inak vsetk planjeme v teoetickej rovine, ja mam od maja fofry v praci a nebudem mat cas vybavovat tak vymyslam co sa da teraz
Odpovedať
@aduska11 veľmi pekná pieseň...my chceme risknúť toto, je to naša srdcovka z nášho naj filmu: http://www.youtube.com/watch?v=MaFDhi... no musíme natrénovať valčík, lebo nie sme nejakí extra tanečníci :-)
Odpovedať
@jasminka002 vobec nestresuuuuj. my sme napr obrucky kupovali len kvoli tomu teraz, aby sme rozlozili vydavky...aby nebolo vsetko naraz ked my spolu so svadbou aj prerabku bytu chystame :) a kedze obrucky su prakticky okrem jedla, foto, dj a siat taka najvacsia polozka, tak sme sa vybrali do mesta este dakedy v septembri...nechali sme si to ulezat v hlave a ked sme dosli k zaveru ze krajsie nanajdeme, tak sme ich isli objednat. Navyse za salu,foto a dj sa plati az po svadbe..jedine saty pred...tak obrucky su odlahcenie penazenky :) A tiez to bolo kvoli tomu, ze moj drahy pracuje v zahranici, tak take veci co musime spolu riesit sa daju len ked je tu. Teraz tu je na sviatky, ale to sa velmi nic riesit neda...takze ked pride vo februari niekedy domov, tak musime dohodnut stretka s majitelom restiky,fotografom,dj-om, aby sme zalohy vyplatili a podrobnosti prebrali, lebo vsetci si chceli najprv stary rok uzavriet, tak ani zalohu od nas nebrali. No a potom pride az v aprili, to uz bude pomaly svadba :) ja napriklad zasnem ze baby tu uz maju saty rezervovane...ja napr este ani netusim ake chcem :) Este chceme kolace sa popytat ist, lebo vacsina tych "pekarov" berie len par objednavok na tyzden a mame jednych vyhliadnutych... ale ci to stihneme vobec. No a potom kupujeme take blbosti, co vieme ze nie su miliony roznych moznosti, ze by sme si nevedeli vybrat a proste ked sa nam paci, tak to berieme...vcera sme isli okolo obchodu s cirkevnymi vecami, tak sme si hned kupili krizik na obrad... proste sa nam velmi pacil.
Odpovedať
@deaneira hehe my sme tiez take nemehla...hlavne moj drahy, ktory absolutne nema rytmus a to chodil rok na tanecnu na rozdiel odo mna :) ale toto je pesnicka na ktoru sa da tancovat sladakovito aj valcikovito, tak by to nemal byt problem, daco vymyslime.
Odpovedať
@deaneira dakujem za povzbudenie, hned sa mi kludnejsie dycha :) lebo ked tu vidim v niektorych prispevkoch ze maju uz vsetko a to rok do svadby tak som sa zlakla, ale vidim ze niesom jedina :)
Odpovedať
@kurtica ahoj, aj tebe dakujem za upokojenie :-) ja som uz bola skusat saty ale tie co som chcela vobec nesadli a teda ani neviem ake chcem. chcela by som si objednat cez internet tak uvidim ci nieco najdem. krizik tiez asi objednam, este musim zistit kolko stoji a obrucky sme rozmyslali ze pojdeme na vystavu svadba co bude v KE a objedname tam. ale este netusim ake chcem :-) joj hned lepsi pocit ked viem ze niesom sama jedina co nemam doma vsetko nachytane rok vopred :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@alohim tak my tiež niesme extra tanečníci tak preto sme si radšej (pre istotu) zvolili takýto žáner hudby :-) Držím palčeky, aby vam to vyšlo a čo najskôr nacvičili, aby to bolo pekne ;-)
Odpovedať
Ahojte, neviete, kde v Košiciach by sa dali zohnať svadobné pierka,ale nie tie klasické zelené, ani stuhové,ale chcem tam mať umelé kaly..nikde to neviem nájsť a do svadby ostáva už len mesiac a niečo :(
Odpovedať
ahojte nevesticky... ja sa tiez pripajam do vasej kosickej diskusie. Tiez ma caka buduci rok svadbicka v spolocenskom pavilone. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzy20 Gratulujem :-) uz mate presny termin?
Odpovedať
@deaneira dakujeeem :) uz mame stanoveny termin na 8.10. v tom spolocenskom .. chceli sme v septembri ale uz to bolo vsetko plne :-| a na 1.10.2011 tam maju zas nejaku akciu velku.. tak dufam ze vyjde krasne babie leto .. ako to bolo toho roku :)
Odpovedať
Profilova fotka
hi lady´s ..pripajam sa k nevestickam, ktore to caka v 2011. Mam vsak problem, nikde neviem zohnat fotografa..svadba je "az" v septembri, no to uz kollar, mackova a lukackovci maju obsadene. neviete este o nikom co stoji za to? dakujem za kazdy kontakt.
Odpovedať
Ahoj @gabussik a vitaj medzi este skus vencurika, niketorym sapaci aj liptaka potom uz asi len "cezpolnych" :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzy20 ale myslim, ze oktober bude este fajn, kamarat mal toho roku az okolo 20.10 a mali nadherne pocko, pricom uz listie chytalo farebne odtiene a tie fotky z lesa su nadherne jesenne, uzaaaaas. my sme vcera boli na matrike, teta kukala ze co tam robime tak skoro, som nevedela ze to mozeme nechat kludne az na leto..ja mam termin 20.8. :-D inak uz mame vybaveny hotel aj kostol, fotografa..ja uz mam saty...to je asi tak vsetko zatim
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dlho som tu nebola... riesila som vsetko mozne, len nie svadbu... :-) Viacmenej mame: miestnost, kostol, hudbu, kameramana, fotografa (vaham medzi 2), teraz zaciatkom roka, chceme kupit obrucky a potom pojdem hladat saty... Mam uz aj jasnu predstavu o vyzdobe, zrejme mi to budu robit z Ginky...Chcem sa vsak s vami poradit? ake sviecky sa hodia? skor vysoke alebo tie gule? s tym, ze budeme mat rovne dlhe stoly za 1stolom cca 10ludi. Sviecky planujeme mat tie diodove blikajuce...Plus vaham, kam ich dat? aky svietnik pouzit?
Odpovedať
@deaneira no my sme to boli zajednavat dako v polovici oktobra a bolo este velmi pekne a prijemne.. rozmyslali sme aj nad majom.. ale vraj majove manzelstva nezvyknu vydrzat.. ako povera povera ale naco riskovat. :D .. a kde budete mat hostinu??.. inak citam tu furt s tou matrikou daco, ale netusim ze co tam treba riesit?.. to kvoli zmene mena??.. jeeej tak super ze uz mas aj saticky.. ja sa uz tiez tesim kedy padnu mne do ocka tie prave.. ale ked je uz take neskutocne mnozstvo peknych siat ze clovek si nevie ani vybrat =-)
Odpovedať
@petrikazuzka ja by som skor povedala ze gulate sviecky sa hodia na ovalny stol a vysoke na tie rovne sviecky.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzy20 na matrike musis podat ziadost o uzavretie manzelstva...predtym je dobre si vybavit kostol na prislusnom farskom urade, alebo ak chcete mat na urade ta to staci len nahlasit asi na matrike ze na ktorom... my sme boli na fare na hlavnej, bude svadba v dome sv.alzbety, tam am dal kaplan a ziadost na matriku, to sme vypisali a odniesli na matriku... my budeme mat svadbu v Rokoku, mame len 50 ludi
Odpovedať
Profilova fotka
Baaabyy dajte mi tip na nejaku dobru kozmeticku, ja ziadnu nemam :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Videli ste saty v Optime, tam kde predavaju obleky pri Pantarei myslim sa to vola Vincenzo...co hovorite na tie saty?
Odpovedať
@petrikazuzka ahoj, ja som sa na ne bola pozriet, stoja cca 800-1000eur a vsetky su z materialu taft. viem ze je to drahy material ale mne pripada velmi lacno a pokrcene. a su priliz precackane. ale neskusala som ich takze neviem ako sedia, mozno oblecene vyzeraju uplne inak.
Odpovedať
Profilova fotka
vsimla som si ich ale nepozerala som na ne blizsie...
Odpovedať
Profilova fotka
@nielly Ahojte baby. Tak ja som tu novacik. No svoju svadbu uz mam celkom naplanovanu. Bude v Auguste 2011 v spolocenskom pavilone. Nam sa ta sala velmi paci, uz len preto ze nam povedali jednu cenu a co je v tom zahrnute. Ziadne skryte poplatky, ako napr, prenajom stolov, poplatky za kazdu hodinu po 2am, za prestieranie, za dj. Mate niektora neake foto ako to moze byt vyzdobene??? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Nielly: kde budes mat svadbu??? Mas taky isty datum ako ja. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?