Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
deaneira tak to budem musiet preskumat ake su tam pomery, kurtica kde ste kupily obrucky? ked sa davas krstit atd nebude to trvat 2 roky?
Odpovedať
dudika: kupovali sme v rubine...ako vravim najviac sa pacili aj najlacnejsie vysli z tych co sa pacili. A ked sa davas krstit...tak to trva tyzden (teda jeden den, ale tyzden priprava a tak). Len ja som si povedala, ze ked uz chcem byt krestan, tak poriadny a robim si aj prve svate a birmovku...a to trva od konca septembra do maja. vobec nie dva roky. deaneira: ja som dostala dobre referencie na pro-music a na DJ michala verdodyho - light sound dj promotion (teda z tych dobrych ale lacnejsich) - vsetko ref. od znamych co ich mali na svadbach.
Odpovedať
kurtica: na aku farnost chodis ja som bola u rimokatolik. , tam maly take podmienky 2 roky alebo podpisat papier ze nebudem branit vo viere partnerovy a detom
Odpovedať
Profilova fotka
...aj my sme si objednali obrúčky v Rubíne. je to tam najlacnejšie v Košiciach, gravírovanie je v cene a urobia ho na počkanie tak sa tešíme. Tiež nám majú prísť v decembri, budú úplne jednoduché, trochu zrezané po bokoch, lesklé a z bieleho zlata. Už sa na ne veľmi tešíme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My si planujeme dat obrucky na Valentina, priatel ich navrhne a podla toho ich dame spravit, z bieleho zata. Skusime teda ist do Rubinu...
Odpovedať
Profilova fotka
maryenn: mas pravdu, o tej 16tej je urcite lepsi cas, takze ked sa bude dat aj my to este posunieme :-) a kedy zacinate chodit na predmanzelsku pripravu? uz teraz alebo az dalsi rok?
Odpovedať
Profilova fotka
...collett ... no pravdu povediac ešte neviem, keďže náš pán farár má dovolenku, dozvieme sa všetko potrebné ohľadom našej svadby až v nedeľu :) a pravdu povediac, už by som bola rada, keby bola nedeľa zajtra :)
Odpovedať
dudika: ja som tie v rimo...ale to je rozdielne v kazdom kostole...ked som prvykrat zacala chodit na pripravu, tak to som len chodila za fararom raz do tyzdna asi mesiac...a uz chcel krstit, len potom sa mu nezdali krstny rodicia a chcel odo mna aby som chodila upratovat jednemu dedkovi....no proste som to vtedy vzdala...a teraz je to tak, ze keby som chcela len krst, tak mi staci prist na pripravu 2 tyzdne pred krstom...len ako vravim, som sa rozhodla aj ostatne sviatosti si spravit tak kvoli tomu chodim od septembra do aprila... treba sa ist popytat do viacerych kostolov ako to chodi...viem ze v Dome tiez maju take ze priprava 2 roky... ale ked ti na tom krste nezalezi, tak podpis papier a mas pokoj :) maryennn: hehe, mozno sa tam stretneme, ked si po ne pojdeme :D ale fakt, podla nasho prieskumu najlacnejsie v kosiciach...a maju dobru povest, tak sa nebojime, ze nam to odbabru. Gravirovat ale davame az niekedy...cca mesiac dva pred svadbou...keby nahodou sa nieco pobabralo
Odpovedať
Profilova fotka
...kurtica... :-D , no to by bola sranda, keby že sa tam naozaj stretneme- budem pokukovať po pároch a budem sa na nich usmievať- keď uvidíš šialenú jak sa škerí na každý pár- tak to som ja :-D ...a aj ja mám dobrú skúsenosť s Rubínom, mám odtiaľ náušničky už asi sto rokov a sú aj dnes ako nové... aj to s cenou je pravda, sú najlacnejší v KE.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby a volate si aj nejaky subor na svadbu?? Folklorny? ja som tancovala skoro 20 rokov v Hornade, a chcela som od nich zacepcit, ale sklamali ma na plnej ciare ak asi zalovim u kamaratov z inych suborov...
Odpovedať
Profilova fotka
...deaneira... ja si súbor nevolám, aj keď som vždy chcela byť odčepčená, ale asi si to vymyslím nejako po svojom v rámci svadobného programu, pretože som po prvé nikdy nikde netancovala a ani neviem ako sa také odčepčenie robí- proste sa mi len páči ten akt snímania závoja a nasadenie "čepčeka", ako že sa z mladuchy stáva vydatá žena... ach jooo
Odpovedať
ahojte baby :-) konecne som sa odhodlala prispiet aj ja..mam otazku na starejsieho..na zapadnom a strednom slovensku je bezne mat starejsieho, ktory to akoby cele vedie - pytacky, prihovor, rozne sutaze, cepcenie - v idealnom pripade dokonca dj=starejsi. niektori starejsi dokonca v prestavkach hravaju napr. na akordeone aa spievaju..na vychode toto ale nie je velmi bezne..problem je, ze aj budem mat vela hosti prave mimo vychodu a bude ich cca 80-100, tazke ten starejsi by sa zisiel..nemate niaky konktakt alebo skusenost so staresjim v kosicicach?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte baby, uz som tu dlhsie nebola, ale pozeram, ze sa pripravujete ako sa patri ;-) Este aby som sa vratila k nasim obruckam... Tak nakoniec vsetko dobre dopadlo :-) Cize este raz sme ich odniesli, nech nam vsetko opravia a nakoniec sme velmi spokojni :-D Opravili tie zarezy co sme mali na obruckach (doplnali tam zlato a dokonca vazia este viac ako povodne vazili!) a dokonca aj vylestili co sme mali uz na nich poskrabane, lebo drahy si tu svoju bral do roboty a sa mu ju na spodku podarilo trochu poskrabat, takze este aj toto vylestili, co nemuseli. Takze v konecnom dosledku sme spokojni so Zlatnictvom Lux, kde sme ich dali robit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
...kzuzik... a vy už obrúčky nosíte? mamka mi síce hovorila, že niektorý ju nosia na pravej ruke a na obrade vymenia, ale to sa mi zdá nejaké divné, obrúčku budem na prste nosiť až po svadbe, či nie?
Odpovedať
ahojte, neviete mi poslat nejaky vzor na zmluvu s DJ? dakujem :-)
Odpovedať
ahojte dievčatá, chcem sa opýtať či niekto nemá skúsenosti so salónmi v PO, ja som už KE obehala a mám viacero vybraných šiat, ktoré sa mi páčili. Oplatí sa vôbec chodiť do PO?
Odpovedať
Profilova fotka
Nie, nenosíme, az po svadbe budeme :-)
Odpovedať
maryennn: no v mojom pripade pokukuj po babe co tam pride sama a bude pytat obrucky :D moj drahy bude este v tom case v zahranici, takze po ne asi pojdem sama... deaneira: no ja som bola na jednej svadbe, kde cepcili takymto sposobom, aj so suborom. to bol tusim zeleziar ak sa dobre pamatam. Nevesta bola nadsena, lebo aj zatancovali...aj jej kroj pozicali, takze ju cepcili v kroji pekne... akurat ju to celkom draho vyslo ale bolo to spestrenie programu. Mne sa to inak vobec nepaci (ale to je asi mojou averziou k ludovej hudbe a tancu). kzuzik: to som teda rada, ze vam tie obrucky napokon dobre dopadli. dufam ze my to nebudeme musiet nijak riesit a budeme spokojni hned na prvy krat :) lebo inak ma porazi
Odpovedať
Ahojte babule. Poprosim Vás komplet infosky, kde davate svad.pohare robit, a ako je to so satami. Kupujete? Ja rozmyslam aj nad usitím, lebo mam jedne vyhliadnute, len ich nikde neviem najst:(. Pozna tu niektora sikovnu a skusenu krajcirku? Pri vel.42/44 je aj tak lahsie si ich usit, lebo najkrajsie satocky su vo vel. 36-40...a este by bodla infoska na kvalitneho-nie draheho fotografa :)))
Odpovedať
chlpacik pokial viem tak svadobny salon Ina sije aj svadobne saty podla tvojich predstav a potom si ich nechavaju. Vzhodou je ye yaplatis menej ako za poyicanie ale nevyhodou ze ich nemozes potom predat,kedze si ich nechavaju a ponukaju potom na vypozicanie. Neviem ale nakolko aktualne mam info, lebo kamaratkasa vydavala pred2 rokmi a vtedz jej tuto moynost ponukli.
Odpovedať
Tak, dnes sme urobili prvy krok a boli sme na fare Sv. Alzbety. Hned ako sa dostane k dalsiemu kroku, rada s Vami vsetko prekonzultujem ;-) prajem co najmenej komplikovane pripravy nevesticky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
chlpacik, ja som velkost 44-46 a nevedela som si vybrat. len treba ist a skusit. bonnet je dobry, salon janette. ja som si vybrala v ceremoni- co som tam ani nechcela vojst. a v salone Ina siju saty podla tvojich predstav a je moznost si ich aj nechat len potom cena je vyssia. Ja som si tam dala sit saty na promocie a teraz mi visia v skrini.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte! ake mate skusenosti so satickami? ja som sa zatial dopracovala k mojim vysnivanym, ale som sklamana :-( mam pocit, ze vazia viac ako ja, kedze nosim 32. Pacia sa mi saty so sirokou sirociznou suknou...to budu vsetky take tazke? Chystam sa obehnut viac salonov, no ak by mal den 48hod. bolo by to lepsie :-D
Odpovedať
wau baby o uz fakt pozerate saty? nestresujte ma, lebo ja som to planovala niekdy v aprili almaji a teraz mam strach ze vsetky pekne mi vyfuknete :-)
Odpovedať
patrikazuzka - ja som bola pozerat saty v Bonete, tiez chcem veeeeelku suknu, lebo v uzkych stihoch som vyzerala hrozne. a moje cislo je tiez 32. V bonete mali kopec siat na nas a eset aj siroka sukna. nasla som tam jedne, ktore sa mi velmi pacia, takze nad nimi uvazujem ak si saty nedam sit. skus tam, aj velmi mila teta tam je. V maggie sottero maju pekne saty ale na mna ani jedno cislo. a ceremoni priliz drahe.
Odpovedať
Baby nemate nejake skusenostis kadernictvom symi na kvp? Su na FB a niektore ucesy su celkom pekne.
Odpovedať
Ma niekto skusenosti reštauraciou Dalia??? dočitala som sa tu že je to mala miestnosť ..my budeme mať do 80ľudi ....
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata a co hovorite na saty od Vincenza myslim ten obchod, kde predavaju prevazne panske obleky a najnovbsie aj svadobne saty? Ma niektora skusenost?
Odpovedať
uff uff...ako to tu citam, tak zacinam stresovat ze som si este nebola saty pozriet...joj dokelu, ale ked vsetky salony su otvorene zhruba do piatej a aj to cez tyzden malokedy mam cas...a v sobotu len na objednavku...a to zas sa nechcem objednavat, lebo zatial si este nechcem nic rezervovat ani nic take...uff uff...asi potrebujem dovolenku na skusanie siat :D
Odpovedať
nielly dakujem, este si to kazdopadne zistim. martinuska, ja mam 44 spodnu cast, a viem su krasne satky, ale take ake sa mne pacia maju skor v mensich velkostiach. a ja potrebujem stiahnut, nech nevyzeram ako balon :-D , a mam foto jednych, len ktovie ako by vyzerali na mne, lebo modelky su modelky :-) ... a kedy mate terminy svadieb?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?