Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
no artvideo si mozes pozriet aj na jeho webe a pride mi to take, nijake... klasicka reportaz, aj farebne je to take mdle... zitnanskeho videa su pekne, teda take ake by mali byt asi vsetky, co sa tyka standardu. Je dobry to nik nepoprie, ale vodu tiez neobjavil.
Odpovedať
a este robocop, padlo tu nieco o lacnej technike... vies co je umenie? natocit zaujimavo aj s lacnou, teda lacnejsou technikou... ostatni zacali vodu mutit az ked vrazili do techniky "oblicky" :-)
Odpovedať
robocop chytas za slovicka... nik nepise, ze mobilom... podla mna ty zavidis, ze niekto natocil aj lacnejsou technikou nieco co zaujmave...
Odpovedať
robocop, kedy sa uz prestane rozoberat co je netradicne a kto prvy skocil do vody... zvysok sa nepotrebuje predvadzat tak ako niektori ini... nie kazdy ma na to zaludok... a inak debaty o kameramanoch atd nemaju vobec zmysel, ludom to nikdy nic nedalo ani neda, takze bojuj dalej za prava a slavu svojich favoritov, papa
Odpovedať
robocop nepis a bude o 50% menej hluposti
Odpovedať
seremona: preboha, uz prestan ]-( Co ti ZZ prebrali zakaznika, ked ich v kazdom prispevku ohovaras ;-) Ak sa cez tu traumu nemozes preniest, tak skus odbornu lekarsku pomoc !
Odpovedať
Článok sa načítava...
fanklub ZZ TOP sa zaktivoval
Odpovedať
robocop, ale su aj o fotografoch .. staci ti pozriet prispevky seremony v inych diskusiach, tu trapia aj fotografi :D
Odpovedať
diagnoza menom slovenska zavist :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Upsss, nieco som zmeskala. Presne, kazdy ma tu svoju pravdu a v podstate kazdej ide o to mat za svoje peniaze najkrajsiu pamiatku. Na fotografii je hned vidno, kto aky fotograf je, presne ako robocop napisal len dvihaju ceny. Tie iste miesta pozy, uz len do kopy hnoja. Ak bujne napady miest nemaju suvis zo svadbou tak je to umelina. Pretakame sa kto pride s odkukanym napadom. Sme na Sovensku. Seremona ma pravdu aj lacnejsou technikou sa da urobit pekna spomienka a ma pravdu ze niektorí dotknuti to robia akoby len za peniaze. Nedaju tomu cit. Vid artvideo, AT, ktorých tu chvali a davaju za ZZ a R 65. U nich je to suche a preferuju sa tu. Stale je to o tom istom, kritika ale nie z dotknutej strany ak je nejaka, no zo strany odbornicok /odbornikov/na video. Ak nietko napise chvalu na niekoho ineho. Tak hned sa tu spustia ody na techniku a nedokonalost. Seremona ma pravdu "a inak debaty o kameramanoch atd nemaju vobec zmysel, ludom to nikdy nic nedalo ani neda" Ak pan Brabec dokaze urobit nieco podobne ako ZZ s lacnejsou technikou tak je dobry. A urcite ak by niekto zaplatil cestovne naklady a ine vydavky prisiel by aj do Sniny. A urcite by ho nikto tu neohovaral ani nepozeral ako na zjavenie. A ze nevesty vymyslaju vedia dotknute strany. Urcite si to nevymyslia ani ZZ ani dalsi. Su to len vykonavaci nasich :-) napadov. Vsetkym pekny den
Odpovedať
Profilova fotka
nehadajte sa mi tu! :-(
Odpovedať
Profilova fotka
My sa nehadame aspon nie s robocopom Myslim, ze ano co nazor to odbornik :-) Mala som namysli Art a AT neoslovila ma ich tvorba. To ta musi dostat a zamysliet no nie hladat chybu ci sa trasie ci nezblnka :-) A to som napisala, ze to my vymyslame a je na nich ako sa postavia k tomu.
Odpovedať
nieco zaujimave ste tu povedali, ale fakt neviem, ako mi pomozu k mojes svadbe posledne dve strany tohto fora :(
Odpovedať
Profilova fotka
A mylsim si ze to citaju a potom si to my odskaceme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a preto by sa nemali hadzat do jedneho kosa vsetci. majkarado ver na svoj cit a svoj nazor pozri porovnaj a vyber si sama teba sa to musi pacit.
Odpovedať
ivetkas, aby sme ta tu uz mohli brat aj vazne, prosim ta holka, daj nam link na tvoje fotky a svad. video prosim ta. svadbu mas za sebou, cize fotecky aj videjko mas. My si to radi pozrieme...ked uz tam mudrujes ako lavicovy politik:-)
Odpovedať
naozaj posledne dve strany aspiruju na zmazanie adminom za porusenie pravidla - neodbocuj od temy :D
Odpovedať
No dievčatá, žienky :) vidím, že je tu toho dosť, o 2 strany viac a ani to celé asi neprečítam, len tak zbežne..proste sa to tocí okolo kameramana a fotiek atd. Moj názor je .. že je to ťazký výber, aj ja by som samozrejme chcela to najlepšie :) Mne sa veľmi páči práca Žitňanských, ale tí su už obsadení a aj po finančnej stránke, by som nad nimi veľmi uvažovala. Čiže musím hľadať ďalej. Inak na podobný spôsob robí M. Demjančík, myslím, čo sa techniky týka..ale u ňho sa mi až tak nepáči výber hudby, efekty a podobné veci. Ale viac ľudí mi povedalo, koľkokrát za život si pozrieš to video??? Tak nerobne okolo toho až takú vedu :) Na fotky som si vybrala zatiaľ Petra Suľovského. Snáď neoľutujem. :)
Odpovedať
Profilova fotka
kzuzik: ja viem, ale mozno ked len nejaka mensia uprava, tak by to vela nestalo...alebo sa musite s nimi zmierit a neskor sa Vam este aj zapacia :-) a inac chodite na nakupy do Metra? lebo som rozmyslala, ze kde budeme kupovat alko a vychadza mi to ako najlepsia alternativa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?