Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
nielly uz sme sa nato vykaslali nakoniec sme boli v krasnej nad hornadom a rezervovali to tam
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, tak pozeram ze mam co dohanat ako zakladatelka skupiny :-D Ale aj ja mam novinku! Mame uz objednane obrucky :-D :-D :-D Juchuuuuu, objednali sme ich v zlatnictve LUX, je tam jedna veeelmi zlata predavacka a nikde sme take obrucky nevideli, takze dufam, ze neolutujeme ;-) Uz sa tesim, ked mi poslu sms, ze nam dosli :-D Inak som si absolvovala svadbu mojej buducej svagrinej v nasej tiez buducej miestnosti a vsetko bolo uplne v poriadkum, co sa tyka organizacie, jedla a vsetkeho, takze sa uz tesime na nasu svadbu :-) na jesen sa chystam, ze zacnem skusat saty a asi by som uz mala konecne zacat riesit aj DJa, ale vobec na to nemam teraz casu ked chodim do roboty :-( Asi som mala planovat kym som este chodila do skoly, ale to na mna aj tak kazdy pozeral ako na blbca, ze co tak skoro planujem :-D A vy ako???
Odpovedať
kzuzik- waw ty si taka zorganizovana, uz obrucky zriesene :-o obdivujem ta ;-) ako dlho ti povedali ze budes na ne cakat ? aj ja musim nahanat DJa a aj vsetko ostatne :-D ale ja na to budem mat len mesiac v septembri, ked budem v kosiciach :(
Odpovedať
ahojte chcem sa opýtať či ste už riešili také veci ako pierka pre ženícha a pre svadobčanov,či si ich budete sami robiť alebo sa dajú niekde v KE zohnať x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ajka, obrucky by mali byt tak za 5-6 tyzdnov ked dobre pamätam... ale tak mame este casu dost, cize neriesim... niekedy v septembri cakam ze sa ozvu, lebo uz je to par tyzdnov odkedy sme ich objednali :-) nesa na pierka je este casu dost a vlastne som este ani nerozmyslala ci ich vobec budeme mat... ale asi ich potom kupime... na Mäsiarskej v galanterke mas pekne a lacne, alebo v kazdej jednej svadobke, na Furci mas tiez svadobne centrum s takymi srandickami :-)
Odpovedať
Nesa ja si budem robit pierka sama a pre zenicha mi urobia v kvetinarstve odkialbudem mat kyticu aby tam mal kvietky ake budem mat v kytici. Kzuzik ak si dobre spominam vy ste si rezervovaliFera kollara na fotenie.Uz ste sa s nim stretli?Leboja som hotiez objednala Niekdey v maji, ale zatial sme spolu komunikovalilen cez mail alebo telefon a to len v om zmysle ze si ma poznaci apotom samiozve a dohodneme osobne stretnutie, ze co si ako predstavujeme atd. A tak neviem ci sa mam ozvat alebo nechat tak ze sa ozve, ale som myslela zeaspon nejaku zmluvu urobime.
Odpovedať
uff baby, caute. No ja som po fajnej 2tyzdnovej dovolenke...ale iba tu na slovensku, no taky relax to bol, ze som normalne nevedela dnes vstat do prace :) no ja nemam nic nove. Musim draheho dokopat, aby zistil v kostole ako sa vola ten sympaticky farar a ci vobec robi svadby a dohodnut kedy za nim prideme. Lebo ja na to cas nemam a on ked je teraz doma, tak ma...nech prilozi ruku k dielu. Akurat som si asi vybrala pesnicku na prvy tanec mladomanzelov...laska na prve pocutie to bola... ked som ju pustila drahemu, on mi na to jasneee, co vyberies to bude... :)) jemu je to fuk. Jemu je vela veci fuk...resp. su prenho nedolezite. Obrucky sme popozerali uz minule, vlastne mame vybrate, len ja stale dufam ze schudnem, tak este sme neobjednavali, bo ked mi prsty schudnu, aby sme nemuseli riesit :)) Este krizik do kostola sme boli pozriet...no z toho co maju v ponuke tie obchodiky kde sme boli (3) sa nam pacil iba jeden, takze asi ten vezmeme a nebudeme to riesit nejak. Kyticu uz asi mam tiez vybratu...biele lalie a vo fialovom "papieri", aby ladili s celkovou vyzdobou nasou fialovou. taka jednoducha ale pekna...ale este si pojdem pozriet ponuku nasho kvetinarstva a mozno sa inspirujem dacim...neviem a uz by asi bolo nacim zacat skusat saty, nech viem co mi sedi, len mne sa do toho vazne nechce :(( no a pierka si asi budeme tiez sami robit...resp. este planujem skocit do galanterky na dominikanskom, tam su ochotni ludia, aj kopu veci maju...a mozno kupime hotove a nebudem sa s tym babrat.
Odpovedať
Profilova fotka
nielly, hej my mame Fera Kollara, ale my sme sa s nim stretli este na jar a tak sme si ho objednali. Ale tiez len tak nezaväzne a dohodli sme sa, ze sa mu ozvem niekedy v septembri. Ale dobre ze ho spominas, aspon mu zavolam :-) Myslim ze mu mozes v pohode zavolat aj ty, nic sa nestane :-) Ale mozem ta upokojit, ze na osobnom stretku bol uuuuplne v pohode. Bola som aj s mojim drahym a dokonca aj on povedal, ze sa mu Fero pozdaval :-) velmi zlaty pohodovy chalan, myslim ze urcite sme dobre vybrali a teda aj vy ;-) A ja tiez chcem zmluvu a Fero vtedy vravel, ze ich standardne nerobi, ale ze nie je problem ak chceme. papik :-)
Odpovedať
len aby sa vam nestalo, ze nezavazne budete na 1 termin 4 pary... slovo nazavazne v obchodnom styku nepoznam
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte pridavam sa k vam baby.....ja nemam dokopy nic.....akurat viem o sale kde to chcem, len ju nemam este ani rezervovanu, viem v ktorom kostole tu bude, ale este som nehovorila s fararkou....je to u nas v dedine takze tu nie su svadby tak nahusto, mam cas.......ale mame uz pohare.......saty ani netusim ake chcem......chcela som ist pozriet, ale mama zacala hucat, tak som to prelozila, pojdem v septembri....ved len pozriet......a potom niekedy na jar zase a uz nejake aj dam an milion percent......a konecne aj viem aku chcem vyzdobu......slnecnicovu....kedze svadba bude v septembri......co sa tyka hudby pocula som o nejakych 3 chalanoch , z ktorych jeden robi aj Dj......cize su aj ziva hudba aj Dj.....to by bolo super.....uvidime...budeme volat ale vsetko zacneme rieist az od septembra.....
Odpovedať
kzuzik + nielly - my tiez mame dohodnuteho Fera na 25. jun :-) tiezsme mali stretko este v maji a uz malskoro plny diar! fakt je velmi profesionalny a seriozny, hned som z neho mala velmi prijemny dojem . beriete od neho tu knihu v kozi - velku a malu? ja som rozmyslala ze vezmem len tu s papierovymi stranami, lebo sa do nej vojde viac fotiek... ale nie som este na 100 %. inak nasla som jednu super stranku tu v uk, so second hand svadobnymi satami, sama som tam nasla plno, ktore sa mi pacili, len sa musite trochu pohrabat, maju strasne vela roznych dizajnerov a svetove znacky... tu je link ked si cete pozriet : http://www.preloved.co.uk/fuseaction-...
Odpovedať
Profilova fotka
No baby, ja som tááák pozadu a pravdu povediac už asi aj ostanem, lebo som práve nastúpila do roboty. Musím sa pochváliť :) od septembra budem pani učiteľka 24 tretiačikom :) Ináč čo sa svadby týka stagnujeme, akurát to, že sme sa s drahým dohodli, že obrúčky nám prinesie Ježiško :). Pierka si budem robiť sama, teda aj so ženským osadenstvom mojej rodiny (u nás sa to tak robí, štvrtok pred svadbou). S kapelou je problém, lebo drahý sa hneď tak s niečím neuspokojí a chceme živú hudbu. Jediné čo máme je sála a kopec ešte nezrealizovaných plánov. Neviem síce kedy na to budem mať čas, ale na jeseň by som už chcela ísť popozerať nejaké tie šaty, aj keď sa toho pravdu povediac dosť bojím- som náročná :) No a to je asi tak všetko zatiaľ čo mám. Ozaj a poradte nejakého dobrého fotografa ak viete :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
nevie niekto o neakom dobrom kameramanovi z košíc alebo okolia košíc ???lebo tych co sme chceli uz su rezervovaní a moja polovička ma podmienku aby tocili HD a aby s nami isiel aj na fotenie co niektori kameramani nechodia :(
Odpovedať
tak som teraz normalne v strese z toho Kolara, lebo ja som predpokladala ze sa nam ozve.Ked som mu volala,kazal mi napisat mail o comame zaujem a na kedy. Potom mi odpisal zesi ma poznaci do nasho osobneho stretnutia. A to som predpokladala, zesa ozve on ohladom stretka, ked to bude aktualne par mesiacovpred svadbou, alekedtak citam vas baby tak neviem.No asi mu budem musiet zavolat. Dufam, ze si tam nedal nikoho, lebo neviem koho normalneho uz teraz zozeniem. V oktobri sa mame stretnut s nasou kapeloubudu hrat v Ke tak som zvedava ako budu hrat nazivo. Obrucky budeme riesit asi az na buduci rok na vystave svadby a saty az na jar.Treba do vtedy este co to schudnut:)
Odpovedať
Ahojte, neviete ako to vyzerá na svadbe na sídl. Ťahanovce, v restauracii U Katky? neviem, ako je tam urobená vyzdoba na svadbu a oni foto nemaju..
Odpovedať
Ikpp a bola si sa tam aj osobne pozriet? lebo nam na vela miestach ukazali fotky az priamo ked sme tam boli a nemali ich na strankach. nielly: kollar je vraj spicka a vsetci ho chvalia, predpokladam ze by vas neodbabral takto. Ale vzdy je lepsie ked si na to davas sama pozor...mozno ma tolko roboty, ze nestiha... maryennn: blahozelam k robotke. Neries ze si pozadu, ved vsetko sa da stihnut aj tak. este je dost casuuu.
Odpovedať
kurtica: bola som tam pozriet a prave majitelka mi sama povedala, ze vyzdobu urobia oni, ze s tym problemy nebudeme mat, ale ze fotky nemaju ziadne
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, uprimne vam zavidim, ze este nemate po svadbe.,Citam ze niektore maju svadbu az v roku 2011..Wau.To ste si riadne svihli.Ked si predstavim, ze my sme sa zasnubili 4.6 a svadbu sme mali 19.9 a vsetko sme v pohode vybavili a to som dost narocna. Inak ak este niektora nemate salu, tak vrelo odporucam jedalen Snezienka.Maju neskutocne zlatu pani prevadzkarku,dobre ceny a vyborne varia.A vo vsetkom vam vyjdu v ustrety naozaj.My tam dokonca na buduci rok planujeme aj krstiny aj promocie.. Ak niekto bude chciet nejake rady, tak kludne napiste, kedze to este mam v cerstvej pamati..zelam vam vsetkym, nech je pre vas vas den D ten najuzasnejsi a nech si ho uzijete tak ako my.. Stres odchodte a hlavne sa na vlastnej svadbe zabavte...
Odpovedať
uff baby...ked som vcera kukla do zrkadla a videla moj uchvatny dekolt...tak mam pocit, ze asi buduci rok budem musiet chodit do solarka, kedze chcem saty bez ramienok...nech to nejak aj vyzera...ruky mam hnede a dekolt cisto biely :D Ako casto sa chodi do solarka a kolko tam treba chodit aby clovek nabral dajaku farbu? ja to nechem barz prehanat, lebo to nie je velmi zdrave, ale aspon nadych hnedej nech mam do tych bieluckych siat :) a take ze kozmeticka a kadernicka? kedy ich treba zahovorit, ako to chodi? ja k nim nechodim tak neviem, ale na svadbu sa urcite necham skraslit :)
Odpovedať
kurtica zalezi od toho aky mas typ pleti, ja som taky svetlejsi a ked chcem chytit peknu farbu potrebujem cca 50 minut v solarku, ale tiez zalezi od solarka, lebo raz som bola v jednom na KVP kde som dostala permanentku na 100 minut a nebolo vidiet skoro nic. Alebo mozes tiez vyskusat opalenie v spreji co robia v niektorych salonoch vydrzi to par dni a nie je to take skodlive.
Odpovedať
jupí tak šatičky sme poskúšali aj zarezervovali..síce som kvôli nim cestovala dve hodiny,ale ja myslím,že sa oplatilo a cena bola až veľmi rozumná..len škoda,že nemáme foto..sme nestihli, ale možno ich ešte vymením, keď sa mi niektoré budú páčiť viac.Február je ešte ďaleko a aj ja si myslím,že sa netreba stresovať z času..ja som zavrhovala myšlienku na svadbu tento september a nakoniec si myslím,že by sme to stihli s kľudom cez leto všetko vybaviť :)
Odpovedať
nielly: no prave ze ja mam tiez svetlu plet. Sice opalenie chyti celkom pekne (aj ked nie nejak prudko do hneda, ale mne to staci) ale vzdy to po mesiaci dvoch vybledne :( asi by som mala ist dakde k moru :)) ale to uz teda do svadby nestiham. Takze to budem riesit solarkom a uvidime. A v najhorsom bude bleda nevesta...sak to prezijem :)) nesa: super super, ja som sa este nedostala ani k tomu ze ist pokukat saticky...ale mam viac casu ako ty...no rozhodne zavidim :))
Odpovedať
poraďte mi prosím nejakého DJ nie drahého na svadbu pre cca 60 Ľudí..kamarát mi teraz odriekol,že nám nebude robiť hudbu :( kludne aj IP
Odpovedať
kurtica ja ti odporucam tak mesiac pred sbadbou zacat chodi do solarka a na svadbu budes pekne hneducka. Ja mam svetlu plet takmitrva dlhsie nez ma chyti, ale ked uz naberiem trochu farby tak to ide potom velmi rychlo.Osobne sa mi najviac osvedcilo solarko na Kovacskej. A treba sa stalekremovat po sprche potom to dlhsie vydrzi. Ja som bola vlete na dovolenke a teraz chcem v zime udrziavat. Inak baby vy uz skusate saty? Ja to planujem tak na jar buduceho roku. Najprv sa musim do nich strepat :-)
Odpovedať
Baby, nepozná niektorá z vás DJ Fera Vargovčáka?Či ho niektorá z vás nebude mať alebo nemala na svadbe..Aký je a kolko stoji aj cez IP dakujeeem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte holky ako vas tak citam tak mam pocit ze si to s tou svadbou rozmyslime... No ja som s milacikom zasnubena od augusta 2009, ale nejako sa nam do svadby nechcelo..... No pred mesiacom som bohuzial potratila.....A po tomto nie peknom zazitku sa moj drahy rozhodol ze by sme sa mali na buduci rok vziat.....Najprv sme rozmyslali o maji, ale asi to skor vyzera na september.... Holky mam este sancu vsetko vybavit dovtedy???Ma to byt svadba len asi pre 30 ludi.... Cim mam vlastne zacat, poradite mi.....Tie co chcete svadbu v kostole, tak budete chodit aj na nejaku pripravu, alebo take nieco?? Dakujem za kazdu radu.....
Odpovedať
nielly:dik za radu aj odporucanie ohladne solarka. Ja tiez este sa nechystam skusat saty...nejak este skoro sa mi zda. Len aby potom uz nebolo neskoro :D nesa: Ferka Vargovcaka mali nasi znami na svadbe, bol celkom fajn, okrem toho ze hral vela ludoviek (ale to na zelanie hosti), tak mne sa pacil. Ale kolko stoji to netusim. Ked zozeniem niekde tu moju znamu (lebo su dakde v kanade teraz), tak sa opytam. swiete: neboj nic holka, vsetko este do maja v pohode stihas. Najlepsie je zacat tymi hlavnymi vecami, ktore su vacsinou vopred rezervovane...takze najst si nejake vhodne restiky, popytat sa ako to tam je, zistit ceny. 30 ludi by sa malo zmestit do kazdej normalnej restiky si myslim. Skor je problem ked ma byt velka svadba. Takze pozistujte a rezervujte salu. Potom su dost vytazeni fotografi. Ked si tu prejdes temy a svadobne albumy, tak urcite najdes take co ta oslovia. Kludne sa aj pytaj. Najviac tu asi leti Fero Kollar, ale pokial nevystihnes nejaky termin co nema rezervovany, tak uz je asi vytazeny. Ale skusit treba. Rovnako je to s kameramanmi a DJ. Zalezi na tom co si predstavujes. My napr kameru nechceme vobec, resp. staci to co nam natocia nasi hostia. No a netreba zabudnut ani na kostol. V KE vacsinou chcu aby si prisla najneskor 3 mesiace pred svadbou. Takze tiez este cas. Vyberte si nejaky pekny a chodte sa opytat...alebo na urad, ak planujete uradnu svadbu. Takze zhrniem: sala, urad alebo kostol, fotograf, kamera, dj... toto sa rezervuje dost dopredu, tak treba zacat cim skor ak si chces vyberat. No a to ostatne uz ma cas...a da sa riesit aj neskor. Na pripravu v kostole sa vraj musi chodit...ale to je az nejak tesne pred svadbou, takze tiez je cas :)
Odpovedať
kurtica: dakujem,uz som mu volala ale asi sa nakoniec rozhodneme pre druhého swiete: my sme sa pre svadbu rozhodli v juli,aj sme sa zasnubili a moj drahý chcel mať svadbu teraz v septembri :-D tak sme to uhrali na februar ako kompromis, čo je necelých 5 mesiacov, mám vybavený penzión a šaty, teraz rezervujeme DJ aj foto už máme a farára a ostatné veci sa zmáknu do februára ľavou zadnou 8-) tak nestresujte a nestašte prosím,hlavne sa tešte a vyberajte pomaly a s rozumom. A ak by som mala poradiť, veľa vecí sa dá kúpiť a vybaviť cez net, čo šetrí tiež dosť času, takisto referencie od známych, čo kde oni zohnali x-) my budeme mať cca 80 ľudí a som si istá, že všetko stíhame,aj keď väčšinu vecí zháňam sama a treba nám ešte vyriešiť svadobné menu, vvytlačiť oznámenia, nakúpiť alko, nealko, pierka, výzdobu, oblečenie a topánky pre môjho dahého a veci na prezlečenie pre mňa a koláče a kozmetiku a vlasy a torty a veľa iných vecí a začína mi škola onedlho :((
Odpovedať
swiete: pripajam sa ku dievcatam netreba stresovat mas kopu casu. Vzhladom na to ze mas malo ludi by si nemala mat problem najst miestnost, ale pre istotu s uz po nejakej popozeraj, lebo maj a september su celkovo oblubene mesiace na svadbu. S fotografom to uz bude mozno trochu zlozitejsie ale aj tu zalezi ako velmi si potrpite na kvalite. My sme poriesili to najdolezitejsie ako hudba, miestnost a fotograf a ostatne zacnem niekedy na jar. Zakladom je aby si vedela co chces na svadbe a ist rovno za tym. :-)
Odpovedať
swiete: ja tiez vravim ze casu dost, ale ked uz vies a planujes, tak nie je odveci zacat sa obzerat po konkretnych veciach. Proste, netreba ani stresovat, ale ani nechavat vsetko na poslednu chvilku ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?