Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
kzuzik: presne viem o com tocis. No ja sa zatial neobavam, na nich som fakt este nepocula ponosy. A kedze tam mal na ten rok akurat jednu dalsiu dievcinu napisanu, tak je to urcite prenho este skoro...ale tak napisal si aj cislo, aj meno aj sa popytal ci uz viem kolko a v akej farbe a tak. A keby ma chcel len odbit, tak to mohol aj po telefone mi povedat, ze je este skoro, alebo ze si ma pise na ten datum...takze zatial doverujem..ale aj tak urcite niekedy na jesen zavolame...ze ci "maju ten termin volny" a uvidime ako sa budu spravat...a ked budem nieco tusit, tak budem trvat na zmluve a zalohe :D A fotografa sme nakoniec vybrali Anymedia - to je pan Sarossy, neviem ako sa to pise...ale oni tiez ze rezervacky az koncom roka budu riesit na buduci rok, ale tak mi navrhla (asi pani manzelka, co riesi biznis) ze si ma napise a sa potom ozve. co by tiez nemusela, kludne ma mohla odbit ako ini fotografi, ze terminy riesia az v lete alebo az na jesen... ale tiez, taky neklud tu je...ale ja verim ze dobre bude...ja som celkom optimista :D
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky moje, pozrite si toto video: http://www.videacesky.cz/kratke-filmy... Sice to nema nic so svadbou, ale stoji za to, si to pozriet :-) A usmievajte sa :-D
Odpovedať
jaj, zuzik, mne to video samozrejme nejde...lebo firemna politika :) ked nezabudnem, tak si pozriem doma. Som prisla omrknut ze co nove, ale vidim ze velmi nic, ani v ostatnych temach... asi sme si vsetky rezervovali tie hlavne veci a teraz je uz casu dost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak nie len, ze casu je dost, ale tak ja sa ucim na statnice :-( A ostatne baby asi tiez nejako podobne :-|
Odpovedať
Profilova fotka
juj kocky ja mam uz o 3tyzdne svadbu az mi bude luto ked uz bude potom:)asi vam sem budem lozit aj tak a radit a citat ako sa tesite a tak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
eli sak v pohode :-) Este ta nechyta nervozita? A kde mate hostinu?
Odpovedať
:) hehe, eli, ja tiez obcas zavitam do tohtorocnych tem pozistovat co sa tam prave riesi :0) a urcite potesi, ked nas prides po svadbe ukludnit, ze vsetko supeer :D ja sa momentalne akurat tesim na dovolenku, ktora bude o dva tyzdne :D kzuzik...a ako uz si statnicovala?? mne tu akurat kolegovci odstatnicovali a ideme pit vecer :D tak ked este to nemas za sebou tak ti prajem vela stastia a ked uz mas, tak gratulujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Joj kurti, tak dakujem, este mi treba zelat vela stastia :-S Caka ma to teraz v stredu! A tiez hned na druhy den ideme s Drahym na chatu trosku podovolenkovat, lebo hned 1.6. nastupujem do roboty :-S Ale teraz sa vytesujem, ze uz iba menej ako rok a budem sa vydavat!!!! Aj ty ;-) hehe :-D
Odpovedať
zuzik, drzim drzim prsty a vela stastia zelam a malo stresov. heh, my sme sa z drahym tiez vytesovali ze o rok...akurat ze on sa na svadbu az tak netesi...teda nie ze netesi, ale ma pocit ze to samy stres bude...on sa hlavne tesi na to co nas caka potom... prestavba bytiku, ziadna praca v zahranici, spolocne byvanie...juuu, konecne.
Odpovedať
Profilova fotka
:-D Babyyyyyyy od dnes som konecne ING. Zuzka :-D :-D :-D Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D
Odpovedať
jupiiii, blahozelaaaaaaaam ;-) este promocie a mozes sa zacat venovat na plno svadbe ;-)
Odpovedať
Blahozelam, mna to caka o necely mesiac :(
Odpovedať
Článok sa načítava...
lya22: aj tebe drzim prsty ;-) neboj nic, vsetko bude v pohoooode
Odpovedať
Profilova fotka
:-) dakujeeem, no bohuzial sa najprv musim naplno venovat praci, budem dva mesiace chodit po skoleniach a az potom sa konecne zacnem venovat naplno svadbe... Ale hlavne ze uz mam skolu za sebou... :-) lya, drzim palce :-)
Odpovedať
Ahojte, chcem sa spytat kde si budete davat robit vlasy a pripadne make up?? ci mate vyhliadnutu nejaku spolahlivu kadernicku? :-)
Odpovedať
Ahojte:) pridavam sa k teme, tiez planujeme svadbu na buduci rok:)
Odpovedať
zuziq11: nemam ani tusenia, asi si dam poradit od kamosiek a pojdem k nejakej nimi overenej slecne alebo pani...ale ja zas nechcem na hlave nieco brutalne...len tak decentne. kinuskaa: vitaj medzi nami. To planujete vazne svadbu v decembri? Vacsina bab preferuje teplo, tak len preto sa pytam, ze aky dovod je? Viem ze zasnezene svadby byvaju nadherne, ale posledne roky v decembri toho vela nenasnezilo... kzuzik: drzim prsty na tych skoleniach...nech ti to ide...a co vlastne za pracu to mas, ze ta tolko skolia?
Odpovedať
kurtica: dakujem. este dobre ze spominas datum:) svadba bude v septembri, nejako sa tam priplietol december
Odpovedať
Ahojte, tak aj ja sa pridavam ;-) A chcem sa opytat, ci neviete kde vlastne Kollar sidli :-) lebo na jeho stranke adresa nie je. vdaka
Odpovedať
zuziq ja som bola na Furci, u jednej kadernicky, ktora mala predtym salon aj so sestou niekde v centr...uz nepamatam presne... ak by si chcela kontakt rada poslem...bola som velmi spokojna.... v ten den bol doma dost blazinec a u nej mi bolo tak fajn, pokecali sme upokojila som sa az tak,z e som so svadobnym ucesom sla este s chalanmi co ma viezli kupovat maso :-) :-) no stess no problem... fakt bola super...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule :-) Dlho som medzi vami nebola... nic nestiham... a prave zase odchadzam, ale od buduceho tyzdna sa vam zase venujem :-D PS: Nastupila som do banky, takze este chodim na skolenia do BA, ale uz buduci tyzden koncim so skolenim, tak sa zacnem zase venovat aj svadbicke :-) Zatiiiiiiim baby, drzte sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aj ja mam svadbu na buduci rok v septembri .......kadernicku mam istu.Je to pani Henrieta Siposova.......ak niekto chce dam cislo......robi uzasne ucesy....bola som u nej uz viackrat co sa tyka spolocenskeho ucesu a mozem iba pochvalit....aj pristup je super.....
Odpovedať
ale no ale no nebud taka mudra 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak postihla ma choroba :-( , takze som skoncila so skolenim skor ako som planovala :-) domi53: neviem kde Kollar sidli, ale ak sa s nim chces porozpravat, tak mu zavolaj a dohodni si s nim stretnutie... zuziq11: idem vyskusat na svadbu svagrinej jednu kadernicku, ktoru tu na ms uz baby spominali, je zo salonu Coccinella na KVP pani Bodiova, tak potom dam vediet ako som bola spokojna ;-) kurtica, lya, tak ako baby? Co uz mate vsetko povybavovane a co mate noveho? Mam pocit, ze som tu sto rokov nebola :-D Jaaaj uz musim zacat zase planovat :-)
Odpovedať
kzuzik: no ja som tu teda fakt nebola..no dlho... ale nove nemam absolutne nic, drahy zasa v zahranici, bez neho sa mi neoplati nieco riesit a vlastne ani nemam co...sala je, foto je...kostol bude v auguste, dj tiez...a viac ma zatial nejak netrapi. som sa dostala do stavu, ze je to este strasne daleko a este prilis skoro riesit nieco. Verim tomu ze po lete si zrazu uvedomim, ze uz niet casu a zacnem vsetko riesit a stresovat :) no co uz, taka som jaaa Teraz sa momentalne venujem chudnutiu...ale ani nie tak diete ako tomu ze si davam pozor co jem, lebo som zistila z hrozou ze to moje "trochu sladkeho raz za cas" je vlastne "viac sladkeho skoro kazdy den" a potom sa cudujem ze priberam. Tak som presla na zdravsiu stravu a vynechavam sladkosti a podobne hluposti, dodrziavam pitny rezim, chodim von cim castejsie, na bike, korcule a tak...uz sa to aj pekne pohlo ale keby som chcela mat vysnivanu postavu do svadby( resp. vahu aku som mala pred 6 rokmi - a to som ani vtedy nebola ktovieako chuda), tak mi teda ostava nejakych 18 kil ;-( No som teda riadne zvedava ako to so mnou v tomto smere dopadne. kzuzik, tak sa pekne vyliec, aby si mohla poriadne makat :) a zarabat...a tak dalej.
Odpovedať
jaj este som zabudla...baby co mate rovnaky termin...ostava nam 10 mesiacov a 2 tyzdne :)
Odpovedať
kurtica uvidis, ked bude tesne pred svadbou, vaha pojde pekne dolu...ja som si az po svadbe uvedomila, ze z toho behania a lietania a vybavovania som vyzerala v satach presne tak ako som chcela...povodne som sa bala, ci som si dobre vybrala, predsa len nie som modelka a chcelo by to nejake to kilecko dolu ale nakoniec to bolo tak akurat...teraz mam sen..12 kil....:D
Odpovedať
danuscha, no ja som tiez pocula ze pred svadbou sa chudne...lenze sa chudne z behaciek a zo stresu...a ja som strasny vegetak...ja stresy moc nemavam...a ked uz ich mam , tak sa napchavam :) a behackam sa tiez planujem vyhnut tym ze planujeme dopredu... cize radsej pekne pomalicky chudnut teraz a potom nemat komplexy zo seba...aj tak schudnut chcem uz dlhsie, ale dajak furt neboli podmienky na to. Ale zas je aj pravda, ze mnohe "plnostihle" si vedia tak krasne vybrat saty, ze ich robia opticky ovela chudsimi...lenze ja taketo triky nepoznam... mam dve tlstejsie kamaratky co sa vydavali a vyzerali uzasne, dokonca aj na fotkach (co fotky zvyknu opticky zvacsit)...proste si vedeli vybrat aj saty aj uces... no ale ved uvidime...aj keby som nebola superuzasna nevesta, je to moja svadba predsaaa :-D
Odpovedať
ale jasneeeee ja verim tomu, ze najdes paradne satky v ktorych sa budes citit tip top... moja segra chcela tiez jedne ale ja som jej vymyslela uplne ine a v nich bude ako princezna, lebo tiez nema idealnu postavu...ale no a co? a kolke su take co maju idealnu postavu a otvoria usta tak hned clovek pochopi :-D ja by som chcela tiez schudnut ale dajak to nejde...zasala som stepovat na steperi a sa i probili na stehnach strie...som nechapala co to ma znamenat...ani som nepribrala....mozno schudla dve kila....ale teraz sa chystam na bike, len ho musim vyskladat lebo je na srot :-D
Odpovedať
ahojte :) uz som pisala na ine forum 2011..my sme zacali svadbu planovat len teraz a to ju chystame asi na februar..ja osobne si neviem predstavit,ze by som ju chystala rok,dokonca dva dopredu..uz teraz nad tym stale premyslam a boli ma hlava..aj tak viem,ze budeme vsetko vybavovat na poslednu chvilu,lebo chystame len malu svadbu30 max 40 ludi..jedine co mam je asi fotografka..kamarat mi dal cislo na kamaratku,taka mlada baba,tak dufam,ze nam to vyjde..inac nic.saty by som si chcela kupit cez inzerat,videla som pekne,za dobru cenu..len dj neviem..nie sme rozhodnuti este i bude :-S .
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?