Svadba 2011 Detva, Zvolen a okolie. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto kto planuje svadbu v tomto okolli v roku 2011?
Odpovedať
1
7
8
@sjaresova tak tomu verim ze stresy budu a riadne.....zbehne to ako nic.....ja sa zaoberam vyzdobou tychto drobnosti lebo si to chcem sama spravit......kedze moja rodina je na vychode tak na dialku to neriesim toho vela lebo sa to ani poriadne neda......a nech to mam podla nasho gusta :-) ......len nech sa to krati a krati......na jednej strane by som uz aj brala keby to bolo tyzden pred a na druhej zas nie lebo bude zhon a stres......ale dockame sa :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
ahojte baby obraciam sa s prosbou odriekla ma kadernicka tak som v panike nemate niektora skusenosti s dakou dobrou diky Sona
Odpovedať
Profilova fotka
@persseffona Ahoj, vidim, ze si z Hrinovej. Ktora kadernicka ti do odriekla? Mna bude asi cesat pani, co robi na futbalovom stadione, len nedavno si tam otvorila kadernictvo ale je vraj velmi dobra (zabudla som ako sa vola ale je tam iba jedna)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som zvolencanka ale teraz vlastne hrinovcanka ja mam kadernicku vo zv ale je na materskej a ma toho vela takze teraz stresujem
Odpovedať
@persseffona v detve sú tri dobré kaderníčky, čo sa týka česania (možno sú dobré aj na strihanie, no na to nemám referencie).. viem poskytnúť kontakty na ne..
Odpovedať
@mojito3 Fotenie je o tom, aby to bolo to vase - specificke. Viglasky zamok je uz otrepany (a aj zavrety). Amfiteater nie je zly - ale mate radi ludove umenie, alebo tancujete? Vtedy by top bolo take-pekne. Ale ak chcete mat fotky len pre fotky, tak zvolte neutralnu prirodu - a tej je v okoli Detvy dostatok, alebo aj priamo v Detve sa najdu miesta, kde sa da fotit - hoci aj priamo na ulici. Vsetko to zavisi od fotografa, co dokaze. Hlavne aby ste sa pri tom citili dobre a v pohode. A ked budete potom obzerat fotky znamych, aby ste si nepoovedali - ved je to presne take iste ako mame my - len osadenstvo je ine. Drzim palce pri hladani miesta.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby obraciam sa na Vás opäť s prosbou o kontakty na nejaké dobré kaderníčky v Detve, resp. vôbec neviem či v Hriňovej je niečo normálne. Potrebovala by som prvo ostrihať nafarbiť a potom skúsiť nejaký svadobný účes. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@persseffona A do Zvolena nestihneš ísť???
Odpovedať
Profilova fotka
@miska_zv moja vo Zv nemá vôbec termín a kôli inej sa do zv v svadobný deň nemienim trieskať a už začínam byť dosť nervózna lebo jednak vôbec nepoznám kaderníčky v detve a nechcela by som aby svadobný účes skončil tak ako nechcem
Odpovedať
Profilova fotka
@persseffona Veď ti najprv spravia skúšku.. neboj ... Ja sa skúsim spýtať Slávky, že či ona nevie..
Odpovedať
Profilova fotka
@miska_zv ved hej a kto je Slávka?
Odpovedať
Profilova fotka
@persseffona Tá kamoška z DT čo má Šimona
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@miska_zv no tak sa opýtaj prosím ťa lebo už fakt neviem
Odpovedať
Profilova fotka
@persseffona Ok moja :) spýtam sa jej
Odpovedať
Profilova fotka
@persseffona No už som s ňou volala, tak že ona má nejakú dobrú, a akurát ide k nej v pondelok, tak že sa jej spýta či by mala na váš termín voľno. Že češe veľmi pekne a že aj ju ide teraz 28.8. česať tuším tiež na svadbu. A že by si k nej potom mohla skočiť na skúšku
Odpovedať
Profilova fotka
super nech mi zistí či sa jej bude dať a za aké má ceny za svad. účes a farbenie so strihaním ...
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Baby prosím vás ak tu ešte chodíte kontakt na kameramana Kamasa a Dj Souca... :-) :-) :-) :-) :-) obrovská vďaka ak by ste mi odpísali
Odpovedať
@nika19918 ak ešte potrebuješ tie kontakty, posielam cez ip :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujeeem
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
7
8
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?