Svadba 2011 Detva, Zvolen a okolie. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto kto planuje svadbu v tomto okolli v roku 2011?
Odpovedať
Baby, neviete mi poradiť pekné miesto na fotenie v okolí Detvy????My sme sa chceli fotiť na vígľašskom zámku, ale je v rekonštrukcii....takže teraz máme dilemu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa páčili fotky z amfiteátru v Detve a potom aj nad kúpaliskom pri potoku...majú to tak nádherne porobené...skúste tam pozrieť
Odpovedať
Máme rovnakú dilemu ako lolinka3... Vígľašský zámok sa nám páčil, ale teraz je nepoužiteľný... Zvolenský zámok priateľ nechce... žeby sme skúsili ten amfík? Vie ešte niekto o niečom? Ďakujem :-)
Odpovedať
no v okoli Detvi je to trosku problem....my budeme mat sobas vo Zvolene a hostinu na Viglasi....tiez sme najprv uvazovali nad viglaskym zamkom ale kedze je nefunkcny tak eee......a preto sme sa rozhodli ze s apojdeme fotit na Bzovik - hrad.....aj ked to nieje blizko ale pojdeme tam kedze mojho nastavajuceho cast rodiny je odtial.....len si budemem musiet casovo pohnut aby sa to stihalo....ale hadam to zvadneme :-)
Odpovedať
včera dorazili naše obručky.....su krasne presne ako sme chceli.....užasne....veľká vďaka pratrí pánovi Machovčákovi z Čadce......určite si nechám kontakt a ak niečo budem chcieť zo zlata tak sa obrátim na neho.....:-)
Odpovedať
@kacennnka pripájam sa aj ja k debate. Baby a prečo sa vám nepáči vo Vegase. Ja som tam bola na svadbe a bola som milo prekvapená. Najskôr nás ohúrila výzdoba úplne šitá na mieru nevesty, potom jedlo a ten servis, krásne taniere a poháre. A nakoniec atmosféra, ktorá tam bola. Tie svetlá a hudba, že sa nám ráno ani domov nechcelo. Podľa mna ideálne na veľkú svadbu. Môžte reagovať budem rada.Ak budem môcť v niečom rada pomôžem...aspom názorom a radou...Mám s tadial aj pár fotiek ak by ste chceli...
Odpovedať
Profilova fotka
@1710 Ahoj, vitaj medzi nami. Mne osobne sa vo Vegase nepaci. Je to tam take diskotekove a nie na taku vynimocnu udalost akou je svadba. je pravda, ze to tam vyzdobia , videla som z tade uz par svadieb ale nezaprie sa to aj tak, ze je to disko bar. Je to fajn na stuzkovu, mozno nejaku oslavu ale na svadbu moc nie. Je to moj nazor vec vkusu.
Odpovedať
Asi tak. Je to vec vkusu. Je to výhodné pre 150 a viac ľudí...nie, ale aj tak ďakujem za názor.
Odpovedať
Profilova fotka
@1710 Akoze ak sa ti to tam paci, tak si tam zarezervuj termin. Hlavne aby bola nevesta spokojna, no nie? Kazdej z nas sa paci nieco ine. Mne by to uplne vyhovovalo, pretoze som z Hrinovej, budem mat okolo 100 ludi ale radsej som zvolila Viglas.
Odpovedať
@kacennnka Ahoj, ja si len robím prieskum. Ak budeš môcť tak ma informuj ako to tam funguje. A koľko sa tam zmestí ľudí. Počula som na to tiež dobre ohlasy. Ďakujem .
Odpovedať
@lolinka3 ahoj ja sa rada pripojím tiež. Pekné fotky som videla na amfiteátri a v okolí... ale aj na Raticovom Vrchu, podľa toho kde máte sobáš a svadbu.
Odpovedať
Profilova fotka
@1710 tak zmesti sa tam tak do 100 ludi, cena na osobu je cca 22 eur, varia uzastne, foto kukni na rudhan.sk len je to zase dalej.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@mojito3 ahoj možno Raticov Vrch, alebo ten amfík...podľa toho kde je sobáš, ale fotky boli pekné aj aj...
Odpovedať
@kacennnka a to je cena s výzdobou, alebo len za menú. Akú výzdobu si si vybrala, alebo akú robia... fotky sú pekné ale ešte som tam nebola...
Odpovedať
Profilova fotka
@bubu18 a nechceš hudbu? my sme mali 12,2 na Myjave hudba bola fantastická a za dobrú cenu ak chceš pošli kontakt skontaktujem Ťa s nimi
Odpovedať
Profilova fotka
@benice ahoj, prosim ta, ku akej krajcirke v Detve si si dala sit popolnocne saty? A kolko ta vysli? Ja mam presnu predstavu ake chcem a rozmyslam, ze si dam usit. Len sa bojim, ze to vyjde draho. Material si si zhanala sama alebo pani krajcirka? A ak ich mas uz hotove, tak si spokojna? Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@acerka11 ahoj, velmi dobre sa pocuvaju dobre recenzie na pana Machovcaka. My uz mame tiez u neho objednane, aj ked sme zo Detvy, tak sme si spravili za nim vylet, bol uzasny, velmi dobre sa s nim komunikovalo. Prisli sme pred koncom jeho otvaracich hodin a uplne v pohode s nami bol este hodinku dlhsie. Dokonca nas bol vyzdvihnut na jednom parkovisku, lebo sme to nevedeli najst. Velmi dobry pristup. Len obrucky este nemame, tak dufam, ze budu pekne, mali by prist az za mesiac (dufam, ze budu skor). Preto dakujem za to, ze pisu ludia len same dobre recenzie na neho. Som spokojna :-D
Odpovedať
@sjaresova ahoj....no nic zle sa na jeho pracu a pristup ani neda napysat.....my sme si vylet neurobili a trosku sme to riskli ale oplatilo sa.....aj na dialku a cez telefon bol fakt uzasny a nemozem na neho ani jedno krive slovo povedat......este pred dokoncenim obrucok sa nam ozval....nasledne nam poslal fotku ako vyzeraju a ked ich posielal tak sme si tiez volali......neviem kedy ste si vy objednavali obrucky ale my sme asi pred mesiacom a on sa nas pytal ze dokedy ich chceme mat hotove a dali sme mu na pracu mesiac a on to vsetko dodrzal.....nieje zaco dakovat a dufam ze aj vy budete spokojni......potom napis svoju recenziu.....:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@acerka11 to dufam aj ja, ze budeme spokojni :-D Ked sa nas spytal, ze dokedy ich chceme, tak sa mi zdalo divne ho hnat, kedze este mame dost casu, tak ja som povedala, ze az v maji nam to staci a moj drahy sa na mna pozrel, ci som v poriadku :-D, ze on ich chce vidiet cim najskor :-D Takze moj drahy sa na ne najviac tesi, co som si myslela, ze ho to menej zaujima ako mna :-D Ale nakoniec sme sa dohodli, ze do 8.4. budu hotove, ale ze si mysli, ze budu aj skor :-) Tak som zvedava. Svoju recenziu sem urcite pridam :-D
Odpovedať
Baby, a ešte vás nenapadá iné miesto okrem amfika???Raticov vrch...to neviem, tam som bola raz...a na Zvolensky veľmi nechceme, bo sme z Detvy, čiže najradšej niekde v okolí Detvy....veď máme krásny kraj, tak prečo sa ísť fotiť inde...hmmm???
Odpovedať
baby, my rozmýšľame, že by sme sa išli fotiť na kaľamárku.. tam je úžasne.. len musíme to ísť ešte na jar pokukať, aký je tam prístup..
Odpovedať
Profilova fotka
@sjaresova Ahoj, pani krajčírka sa volá pani Adamcová a býva v starej Detve. Látku som si kupovala sama (tmavofialovú lesklú) a šitie ma stálo 22 eur, látka asi 20 ... čiže okolo 40 eur ma to vyšlo dokopy. Šaty boli jednoduché, pod prsiami prestrihnuté a šité do A-čka (spodná časť širšia). Ale za požičanie spoločenských šiat dáš tiež od tých 20 do 50 eur alebo možno aj viac, ani neviem ;-) Ale napr. ja som potom rozmýšľala, že som si mohla nejaké šaty objednať z katalógu (napr. v Bonprixe mali zopár spoločenských šiat za cenu od tých 20 eur). Ale zasa tie šaty z katalógu ti nemusia dobre sedieť ...
Odpovedať
Profilova fotka
@benice ja som si objednala spolocenske, tak kratke z bonprixu, prisli, aj sadli, ale vyzeraju tak lacno a latka je uplne uplne divna...neviem, asi by som chcela nieco viac elegantne...ja by som chcela uplne jednoduche satky, pod prsiami nejako stiahnute a dlhe, s rozparkom po koleno :-) Vies mi poslat aj kontakt???
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, nemate nic nove, ktore sa vydavate v tomto okoli??? Dako to tu zaspalo :-D
Odpovedať
no cawte :-) tak sa musim pochvalit, ze uz mame prstienky doma (titanove) a uz mam aj saty objednane x-)
Odpovedať
Ahojte nevestičky. takže ja som už celkom spokojná, konečne mám zajednaných všetkých tých ľudí, čo sa mi budú starať o zábavu a podobne... a teraz ma už čaká tá krajšia stránka vybavovačiek - šaty, obrúčky, výzdoba, oznámenia... :) ale do septembra mám na tieto veci dúfam ešte kopu času :D neviem, akosi sa mi to zdá málo, keď si tak predstavím, ako rýchlo sa to šuchne :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahojte, tak my sme uz tiez o dost pokrocili...okrem vsetkych tych ludi, ktorych uz mame zajednanych od minuleho roka, tak uz mi visia v skrini saty, obrucky sa uz vyrabaju, pohare uz su objednane, oznamenia navrhnute, uz len cakame, kedy nam pride ukazka a mozu sa robit vsetky, uz si riesim aj popolnocky cez ebay, tie by mohli byt v aprili. Jedine oblek pre zenicha, topanky, podbradniky a nejake blbosticky nemame...Ale to dufam do juna stihneme bez problemov :-)
Odpovedať
@sjaresova ahoj ty mas svadbu v rovnaky datum ako my.... ;-) .....mame uz skoro vsetko.....teraz riesime len drobnosti ako napr....ja sa zaoberam vyzdobou na svadobne auta.....spekulujem, rozmyslam, vyrabam a dokupujem doplnky na vyzdobu aut, dvere na byte treba neak vyzdobyt to tiez neviem co bude, dnes sa my konecne podarilo najst dobre ubytovanie pre moju rodinku ktra pride az z Presova, cez vikend sme naplnali flase na vysluzku :-) ......pomalicky sa to krati......niekedy v marci pojdeme objednat kolace.......pomalicky to zvladneme hadam
Odpovedať
Profilova fotka
@acerka11 jaaaj, tak to ty uz mas toho riadne vela. To ja este ani velmi nerozmyslam nad vysluzkami, aj ked toho sa chopila svokricka zlata, takze s tym starost mat nebudem. Jedine tortu dat vyrabat, ale uz mam kontakt, tak by som mala ist sa s nou dohodnut. Tiez rozmyslam nad vyzdobou auta, chcem nieco jednoduche, pojdem sa popytat aj do svadobiek a dom bude treba tiez vyzdobit, ale myslim, ze to moja mama da niekomu spravit, lebo sa nam nebude chciet s tym šaškovať. Ja uz vidim, ze tie tri mesiace ubehnu ako voda a ani sa nenazdame a bude tyzden pred svadbou...to len zacnu stresy vtedy :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?