Menu Forum

Svadba 2011, Bratislava a okolie. Ako ste na tom?

30. júl 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
niki312
Registrovala sa 12. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
niki312
Registrovala sa 12. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte baby, nepoznate niekoho kto mal svadbu v hotely Bonbon v Ba? Dakujem emoticon
16. jan 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jaanka3 (31 r.)
7
Registrovala sa 2. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 88 príspevkov. Má 53 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
  • Svadba bola 22. júna 2012
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
jaanka3 (31 r.)
7
Registrovala sa 2. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 88 príspevkov. Má 53 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
  • Svadba bola 22. júna 2012
    okres Bratislava
 ahojte. jeden dobry typ na svadbu aj vonku je hotel Carmin. tam som organizovala svadbu kamaratke. maly to vonku a bolo to kraaaaaasne
23. jan 2012 o 22:05  •  Svadba bola v júni 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
caci55 (29 r.)
14
Registrovala sa 4. apríla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 19 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 6. júla 2013
    Stupava, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
caci55 (29 r.)
14
Registrovala sa 4. apríla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 19 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 6. júla 2013
    Stupava, okres Bratislava
 @niki312 to s tým hotelom by veru zaujímalo aj mňa. Máme to tu pod nosom a keď som pozerala virtuálnu prehliadku, tak mi až srdce podskočilo emoticon. Veľmi sa mi páči, len sa obávam ceny a či má vlastne hotel takú kapacitu, akú potrebujem. To je 110 ľudí :(
25. jan 2012 o 09:36  •  Svadba bola v júli 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
robo_2
Robo Prítrský - fotograf
Robo Prítrský PRO

Foto a video - Okres Bratislava
20
fotoportrét
fotoportrét
robo_2
Robo Prítrský - fotograf
Robo Prítrský PRO

Foto a video - Okres Bratislava
20
 toto som tam fotil svadbu http://www.mojasvadba-pro.sk/katalog/firma/robo_2/#_gstep=1&http://www.mojasvadba-pro.sk/katalog/firma/robo_2/8024054/ - bolo to asi 70hosti, ale priblizne rovanka plocha ako su tie stoly bola aj na tancovanie a navyse je tam velka zastresena terasa, podla mna by sa to tam mohlo dat urobit ;)
25. jan 2012 o 19:28  •  www.apr.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vevericamel
Registrovala sa 22. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
vevericamel
Registrovala sa 22. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
 Ahojte vsetci, pomaly si tu citam clanky o svadbach, priestoroch atd. a musim povedat, ze je to velmi zaujimave, poucne emoticon. Clovek sa naozaj dozvie velmi vela. Potrebovala by som poradit, ci neviete nejaky pekny, lacny, romanticky priestor pre cca. 100 a viac ludi, kde dobre varia, kde je aj ubytko. Nechcem totiz prepravovat ludi prec z miesta, kde sa zabavaju. Vacsina mojej rodiny je z Ba a juzneho Slovenska a blizkeho okolia, cast ludi z Prahy a zbytok z Myjavy. Premyslam kde svadbu spravit, BA sa mi zda draha, hladam nieco v blizkom okoli. Kazda rada pomoze, dakujem krasne emoticon
22. sep 2012 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cyntia30
7
Registrovala sa 20. apríla 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 76 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 15. septembra 2012
    Bratislava, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
cyntia30
7
Registrovala sa 20. apríla 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 76 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 15. septembra 2012
    Bratislava, okres Bratislava
 Ahojte, my sme mali svadbu v Technopole Petrzalka, Kongres.centrum maju tak peknu sálu uputal ma najma strop velmi pekne svetla a stoly okruhle, ktore som chcela. Mali sme len 42hosti a dalo sa v pohode, salu vedia prisposobit asi do 100ludi. Prenajom saly sme platili 355e (obsluha, vyzdoba len obrusy, svietniky nemaju navleky na stolicky - ale my sme robili cez agenturu, ktora nam to komplet nazdobila) Vsetko bolo na jednicku, mali samozrejme klimatizaciu, jedlo velmi chutne nemalo chybu, rychla obsluha jedlo podavali teple a nacas..perfektne vsetci chvalili. Dovolili doniest alko, vino, pivo, kolace a torty, slane... od nich sa bral povinny zaklad cca 43eur na osobu kde bolo aj nealko a bolo ho dostatok - ani sa vsetko nevypilo.... vsetko co ostalo z jedla teply a studeny bufet, kolace, vino, alko, nealko vsetko nam zabalili nachystali aj nedopite flase. Absolutna spokojnost.
28. sep 2012 o 12:54  •  Svadba bola v septembri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monikaness
Registrovala sa 26. júla 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
monikaness
Registrovala sa 26. júla 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Prosím poraďte miesto penzión alebo hotel BA a okolie kde je možnosť urobiť sv. Na záhrade pod stanom. Ďakujem
30. júl o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to