Svadba 2010 v Prievidzi. Poraďme si navzájom!

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevesty my mame svadbu 11.9.2010 v Cerenanoch v Afrodite....rada by som sa poradila asi o vsetkom...svadobne salony v PD s ochotnym personalom....aranzerka...a ak by sa nasiel niekto kto bude mat svadbu na tom istom.... :-)
Odpovedať
niik-moje zlate druzicky povedali jednoznacne tie cierne i ja som sa v nich citila super...no len sa bojim ze mi bude luto ze nebudu take tortove biele :-D a ty mas tiez album?
Odpovedať
Profilova fotka
nadrika: mne si stgrasne znama..ale neviem odkial by som ta poznala..mozno..... ktovie :) ano tie s tym ciernym ti seper sedia,ale ved take byvaju aj cisto biele..presne taky strih... toto si si kde skusala?
Odpovedať
katrin-a pust sa ti nepaci?stravna jednotka je tam 30 eur no urcite to nebude len vecera...este viem,ze robia svadby ,,park restaurant,,je to tam nove tam ako sa ide na letisko..videla som fotky zo svadby velmi pekne!!No neviem ako je to tam cenovo...ani to ci sa tam daju ubytovat hostia..no ta baba co tam mala svadbu platila komplet so vsetkym 2000eur mala ten komplet party servis 60 ludi.... .ale skus sa opytat:-) a ak chcete trosku usetrit co ma este napadlo tak roko-klub vecer tam byvaju aj diskoteky a hraju aj take repetacke nie iba moderne...no neviem ci tam aj svadby byvaju...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
uff.. no my by sme sa chceli vmestit tak max. do nejakych 20e na osobu,ale neviem, ci sa podari... alebo tak do 30 max...Pust poznam velmi dobre, lebo tam organizujem akcie z firmy, take oslavy, ale je to dost od ruky a velke pre 20ludi.. boli by sme am strateni.. ten park restaurant, to nepoznam, kde to je? ako sa ide na letisko poznam len golf :-D , hej, aj roko by mozno slo, ale mam pocit, ze je tam dost taky prefajceny vzduch , nie? a take tmave cele to je.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
este som videla pekne fotky zo svadby aj v kulturnom dome na sidlisku, je zrekonstruovany a hore je taka miestnost,celkom fajn..len neviem ako cenovo,ale poznam sa s riaditelom, tak skusim zistit.. a neda sa tam varit, ale spolupracuju s catering Korec a vraj super... musim to fakt zacat zistovat vsetko..lebo 3 mesiace ujdu ako voda..
Odpovedať
katrin-park restaurant najdes- http://www.park-restaurant.sk/index.p... neviem,mozno sa aj pozname no podla tejto malickej fotky... :-) 3 mesiace jooj tak to fakt ujde ako voda uz mas aj nieco zariadene?Roko ma iba tak napadlo...v kulturnom dome to moze byt tiez pekne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Katrin - no tam hore v kulturaku to moze byt celkom fajn, alebo aj kulturak v necpaloch je tiez vynoveny a taky mensi :) len tiez potom treba zohnat catering. Adrika - tak ked druzicky hovoria ze bielo-cierne tak bielo cierne, maju krasnu vlecku a su velmi originalne a neopozerane :) Mozno keby pod ne das vacsiu spodnicku tak su viac "tortove"... alebo pozriet podobny strih, viac tortovy :) ale sedia velmi pekne aj tie druhe co mas v albume :) A mam pripravny album mam tam tiez nejake saty nafotene ale myslim ze tie co nakoniec budem mat tam nie su.
Odpovedať
Profilova fotka
oba kulturky patria tym istym :))
Odpovedať
Profilova fotka
baby,a kde zakusky??? viem, ze kedysi robili dobre tisim v Chrenovci, tam mi ajna prvu svadbu robili, ale to bolo uz davno... rozmyslala som nad Kalinou... na akcie v praci nad robili a boli super a asi budu aj najlacnesjsi... ked este je nieco dobre?
Odpovedať
Profilova fotka
asi som si vybrala obrucku... odtialto ,maju superne ceny a pacia sa mi.... a do Serede chodime, no problem :) http://images.google.sk/imgres?imgurl...
Odpovedať
Profilova fotka
idem hodit foto do albumu--
Odpovedať
niik-a obrucky uz mate kupene?My este nie no ja mam pocit,ze nic nestiham a pritom mame do septembra este kopec casu...tak odfot tie satky ktore si si vybrala.. katrin-ta obrucka je pekna :-) na moj vkus trosku jednoducha,ale hlavne ,aby sa tebe pacila :-)Zakusky dame piect pekarni Samuel/ma cukraren na zapotockoch/je to známy tak aby sa neurazil no tortu este zvazujem...na kaline som si uz tortu dala piect bola chutna a naadherna no to je uz 5 rokov...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no raz urcite bude aj fotka v tych satach, co budem mat - najneskorej na svadbu:) ja som kvoli zakuskom volala jednej pani tusim do poruby, ale vraj tam musime ist takze este neni zajednane.
Odpovedať
Profilova fotka
adrika: ja chcem uplne jednoduche.. vraj tie kamienky zyvknu vypadavat a chcem naozaj nieco jednoduche, co budew stale "In"..aj prvu som mala uplne hladku, klasicky poloblucik, ale strasne sa to vysuchalo po kratkom case, takze chcem nieco, kde je nejaky zarez a tk.. nech sa ma stale co ligotat a lamat svetlo... hej, asi skoncim pri tej Kaline :))
Odpovedať
Profilova fotka
a na kaline si date robit aj tortu? kolko to asi vyjde a aku planujete?
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj, tortu? ani neviem... :-D mozno nejaku,alebo si dam znamej, ta to robi ako konicek, tak mozno mi urobi dobru cenu, taku marcipanovu... ale raz som jedla tzv, Esterhazy tortu, to bolo nieco! ale dovezenu az z dolniak niekde. od madarov.. to bolo super!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak mam dalsi tip na miestnost , Slavia v Bojniciach, je to niekde vedla Lipy... pojdem kuknut..
Odpovedať
...marcipanova torta mnam mnam ja uz kukam svadobne pohare :-) saty si necham tie cierno biele/dufam,ze mi nic uz nepadne do oka do zajtra :-D /,popolnocne si tiez neviem vybrat ale vypada to,ze budeme mat v rodine este jednu svadbu/-na moje prekvapenie/ tak je to vybavene jedny po polnoci druhe na druhu svadbu.Kameramana budete mat?Ja som kukala Kormanaka aj som im volala no este mi maju dat vediet ci maju volny termin.. inak o tej Porube som uz pocula vraj tam robia velmi dobre zakusky. Niik...aj si si zobrala kamosky ked si isla skusat saty?Furt si nevies vybrat? Katrin..uz si bola pozriet v tej slavii?
Odpovedať
Profilova fotka
este som nebola, kukla som len foto na nete..ale vraj je tam cca. 20€ na osobu.. :) kolko stoja kameramani?? a kolko stoji anpr. taky najlacnejsi DJ, alebo proste niekto kto bude pustat hudbu a ma aky taky repertoar? ide o malu svadbu, zaobideme sa bez ludoviek a pod.. pohare su pre mna strasny gýč, ktorý v zivpte nevyuzijes,nemala som ich ani na prvej svadbe a nechybali mi....tie teda vobec neriesim..
Odpovedať
Karin21 - my mame zajednanu Slaviu, je to tam uplne super, to ti fakt odporucam sa tam ist pozriet. neviem sice kolko budete mat ludi, ale tak okolo 50, mozno este kustik viac by malo byt v pohode. Nas bude 60, ale hadam sa pomestime:) A hlavne ti majitelia su neskutocne mili a ochotni, co ja v dnesnej dobe fakt ocenujem. Baby máte nejaky dobrý tip na šikovnú kaderníčku a kvetinárstvo?
Odpovedať
Profilova fotka
Adi - jasne, boli so mnou aj kamosky skusat, sak ja uz mam saty doma, takze vybrate, v bezpeci, ak chces pozriet tak si najdi la sposa mireia sa tusim volaju :) Podla mna tie bielocierne su skvela volba, su uplne jedinecne, a som zvedava aj na popolnocne, ake budes mat - a kde ich chces kupit? My mame tiez v rodine cca o mesiac po mne svadbu takze tiez to chcem vyuzit tak - aj popolnocne aj na dalsiu svadbu:) Katrin - co sme zistovali tak taky najlacnejsi dj okolo 120 eur, ale nebolo to nejake velmi aktivne zistovanie :) a kamera... ja este stale neviem ci mat kameru ci nie... zda sa mi to hrozne take nudne ked pozeram nejaku svadbu.... Pohare - chcem kupit obycajne a namalujem zenicha s nevestou :) uz som vymodelovala aj sosky na tortu, ale zly material na modelovanie som kupila a pri schnuti popukal, ale aj tak sa mi pacia kedze som ich vyrobila ja :D Janie - Kvetinarstvo netusim a budem zhanat aj ja, kadernicku mam tip, pozri moj uces aky som mala na plese, mam to v pripravnom albume, a rozhodni sa ci ta to zaujima :)
Odpovedať
janie-pocula som,ze dobre kvetinarstvo je modry den v Bojniciach,alebo na starom sidlisku oproti poste ;-) kadernicka no neviem ako sa to vola,no pri tatrabanke v meste po lavej strane co je ta buduva na poschodi,je dobra kadernictvo a tam ta Adka,ze robi pekne svadobne ucesy...a ty mas svadbu v ten isty den ako ja:-) katrin-dj to neviem..no ak to budes mat v tej slavii no neviem ako to tam funguje skus sa ich opytat ci ti nemozu pustit cd/ktore by si si pripravila/..a tym by si aj trosku usetrila :-) niik-ty si si satky kupovala?su velmi peknucke :-)tak som aj zvedava na tie poharky urcite ich nezabudni odfotit/teda ja by som si na to netrufla/no v kazdom pripade budu urcite originalne a hlavne zo srdiecka...ja si po polnocne saty poziciavam neviem sa rozhodnut medzi dvoma tak si dam jedny na svoju svadbu a tie druhe na "svagrininu" ...
Odpovedať
Profilova fotka
adrika: presne, aj asi tak skoncime, ze budeme si sami pustat CD, boli sme na oslave promocii v lete a tam sa pustali CD len tak a uplne v pohode :) budem tam mat netere a synovcov( od 12 -20r) tak nech sa realizuju a hraju na DJ :))) uz som asi pevne rozhodnuta:) janie: ja sa s majitelmi slavie poznam, ano mas pravdu , ze su velmi mili a vychadzaju v ustrety :))) nas bude cca. 20 -22ludi iba :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ktorééé???? je uz fakt neviem... kuknite do albumu.....
Odpovedať
Profilova fotka
tak mne sa najviac pacia tie saty La Spoza Fiordo... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... ostatne su tiez pekne... ale tie nasuchrane sukne... :-( aj ked budete mat malu svadbu, ocenis jednoduchy strih sukne...
Odpovedať
Profilova fotka
no hej,ale co z toho ,ked ich neobleciem..
Odpovedať
Profilova fotka
katrin, saty sa daju dost rozsirit, tak mozno by to slo.... ked som si ja skusala saty na svadbu, tak po obleceni mi spadli, lebo ich mala predtym tehotna nevesta, tak boli rozsirene.... a zuzili mi ich tak, ze som sa nemohla zhlboka nadychnut :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no... lenze tieto sa az tak rozssirit nedaju.. nestacilo by to...
Odpovedať
Profilova fotka
Katrin podla mna fiordo su nadherne, uzasne a vyzeras v nich super :) alebo skus zistit ci tie fanal nemaju v nejakom inom salone, kde maju la sposa... napr. jadei dolny kubin, one day trencin.
Odpovedať
Profilova fotka
v TN ich maju,pisala mi jedna baba, aj su vacsie..ale ja nepojdem saty vracat potom do TN,,t mi pride strata casu...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?