Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dominika,my máme tiež o 16.00 x-) a závoj mám zo svadobky andzi-neplaš sa s tým závojom,veď niekedy je oveľa krajší nejaký pekný účes bez závoja ako s ním,nie je to pravidlo,že musíš mať závoj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - aj ja si poziciavam preto sa pytam, lebo kupovat si zavoj len na jedno pouzitie sa mi zda dost zbytocne
Odpovedať
ja chcem taký aký mala jika, úplne jednoduchý, lebo budem mať bolerko zo španielskej čipky a to by som už bola moc nazdobená a prečipkovaná. Ale lentilka tebe sa španielsky k šatám hodí. Bolerko mať nebudeš?
Odpovedať
Profilova fotka
lentilka - tak to bude naozaj pamatny moment, len ci to pani farari stihnu naraz :-D to by bola ina sranda keby to tak bolo aj ja budem salon z almy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
andzi-nie,bolerko mat nebudem...k tymto satam,ktore mam ja bol odporucany spanielsky zavoj
Odpovedať
Profilova fotka
domi-to by som uz tie peniaze skor obetovala na tej folklorny subor :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som tiez dost vahala nad zavojom, nakolko mam saty, ktore su uz sami o sebe dost vyrazne, ale ked mi ho ta pani v salone dala do vlaskov hned som zmenila nazor :-D
Odpovedať
budeš mať ten najdlhší španielsky závoj?
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - tak to uz skor, ako na ten zavoj, z toho by bol aspon aky taky osoh :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som zavoj voooooobec ale voooooobec nechcela....zaklad bol pre mna kvet v hlave a krajkove bolerko...lenze,mne bolerko vobec neprostalo a ked mi ta pani prilozila nasilu zavoj k hlave,tak mamina so sestrou boli uplne nadsene,az ma prehovorili :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby,hodím si jednu fotošu do albumu,kde som bez závoja,tak ma prosím okomentujte,ako sa vám to viac páči ďakujééém
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - oki, cakame ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
andzi-nemyslim si,ze je to ten najdlhsi....videla som uz aj ovelaaaaaa dlhsie....ale mne sa take nepacia,podla mna je to skor na ostaru,ale kazdy ma iny vkus
Odpovedať
Profilova fotka
už je tam, ale pravdu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no babky ja sa lucim, postel vola, som uz dost unavena, tak este prijemny vecer, papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lentilocka-mne sa pacis so zavojom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a este rychlo lenti -mne sa to paci viac s tym zavojom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
..kujééém,tak bude závoj x-) domčúrik-dobrú
Odpovedať
Profilova fotka
domi-dobruuuuuuuuuuuuu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lentilocka-tak co noveee???
Odpovedať
caute baby, som vas akurat docitala, ste to dnes roztocili :-)
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - ja som mala zavoj z nicole - som si ho kupovala a tiez som si vybrala taky najjednoduchsi, bo inak by sa to moc bilo s bolerkom
Odpovedať
Profilova fotka
haloooo =-) =-) =-) už ste išli spať???? tak idem aj ja,dobrú x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute. som spat. bozeeee :-D ja som drevo. :-D :-D ale je to sranda. vacsinou som hopsala, nez robit tie ich krkolomne kroky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute, zase to flakate. :-p
Odpovedať
halo,halo,haloooooooooo :-D :-D na com ze si hopsala,haaaa?????? :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ooocko, ty neprestanes rypat??? :-D :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
caute este raz. peti, na zumbu som hopsala. :-D domcukik , ty si najvacsia flakacka:-p
Odpovedať
Profilova fotka
no akoze oocko taky uder pod pas, by som od teba necakala, ze najvacsia flakacka, to ti pekne dakujem :-p
Odpovedať
Profilova fotka
a inak cau peti, som sa akosik zabudla :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?