Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok, sa tesakujem uz teraz a co som to citala, ze si ides trosicku zacvicit? :-D ty neprehanaj to, lebo sa fakt stratis
Odpovedať
Profilova fotka
domi-dufam,ze vsetko dobre dopadne,ale chapes,to by nebolo,aby som nestresovala...ja musim vzdy :-D ....nooooo,a som zvedava,aky bude vysledny efekt po abslovovani vsetkych skraslovacich kur :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domi, idem sa to len ucit. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti podlahli sme nakupovaniu cez ebay, prepac ooocenko musela som to vyzradit :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
domcur, kludne prezradzaj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
oocko-ja som myslela to zumbu :-D ...ale som happy,za objasnenie,co to nove pribudlo do satnika :-D ...z coho si objednavala z Ebay??
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - ahaaaa :-D :-D zumba je taketo nieco http://www.youtube.com/watch?v=Vf0q6q...
Odpovedať
Profilova fotka
babule-sak aj ja by som podlahla,lenze sa z toho neviem vysomarit :-D ...ale mozno aj dobre,uz by som tam asi utratila majland...ako vy :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - no sak v poho, ale bude to ok... a ohladom tych skraslovacich procedur, som na tom rovnako som velmi zvedava aky bude vysledok :-D a ides alebo bola si uz na skuske ucesu a mejkapu? ooocko - aha hned mi bolo jasne, ze to nebude az take narocne hned na zaciatku :-p
Odpovedať
inak, domi, ja som si dnes kúpila tú pastu Rembrandt som zvedavá, či je taká bieliaca, ako baby vraveli
Odpovedať
ahojte baby, vidim, ze frcite od rana :-D trocha ste to tu nacrtli a preto by som sa chcela popytat: ako to prebieha na civilnom obrade. totiz tam ,kde to budeme mat my, je nova pani matrikarka a vela nam toho nevedela povedat. jika, vy ste mali civilny obrad, tak asi mi budes vediet najlepsie povedat ;-) ako to teda prebieha? najviac ma zaujima, ze kedy sa tam co hra, v ktorej casti a potom este, ze co sa robi po obrade. ked som bola na jednej svadbe, tak tam mladi odisli do inej miestnosti a chvilu sa na nich cakalo. dava sa po obrade niekomu nieco "do vacku"? ja vaham, ze ci nezavolam na matriku a nevypytam si kontakt na tu pani, ktora by nam mala hrat. ak s tym ma skusenosti, tak nam bude asi najviac vediet povedat.
Odpovedať
Profilova fotka
oocko-waaaaaw...to vyzera supis,ale musi ta boliet cely clovek :-D ...mas DVD??
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lenti - majland to zas neni, teda aspon u mna, za ooocko nehovorim :-) andzi -super, cakam referencie, ja sa chystam v sobotu do DM, tam urcite oplieskam majland ako lenti hovori :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi lenti, mam 3 dvd. boli 4 ale jedni nejde :-D je to od uplnych zakladov, niektore kroky su tam ale brutal tazke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domi-na skuske ucesu som nebola,pojdem v den D naostro :-D ....a na skuske makeupu som uz bola,ale nasla som jeden novy,ktory sa mi veelmi paci,tak idem znova :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooocenko tak len poctivo studuj a budes nam podavat hlasenia a pak sa pridame mozno aj my, ale len mozno x-) x-)
Odpovedať
ja som ako búda, zabudla som vás všetky pozdraviť, čaute kočandy domi - podám referencie a očakávam zuby biele ako moje svadobné šaty a keď nie, budem veľmi veľmi nazlostená na výrobcu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
oocko-sak pre mna je tazke sa na to uz lne pozerat :-D ...ja som totalne drevo :-D ...ale musi sa pri tom dobre chudnut....ale nerozumiem tomu,kde chces chudnut ty =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - aj ja som tak mala ist, ale teraz to vyzera tak, ze predsa len pojdem na skusku licenia a aj ucesu, nakolko ma maluje aj cese ta ista osoba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauuuuuuuu andzi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi-ak to mas takto,tak nie je problem,a treba vyuzit vsetky vymozenosti :-D ...ja mam na skraslovanie dve osoby,tak je to trochen komplikovane ;-)
Odpovedať
lentilka: koľko máte nakoniec hostí, si spomínala, že sa to u vás menilo?
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - nevadi, si nas pozdravila dodatocne, sak v podstate ani ja som ta nepozdravila, takze mi dve sme si kvit ;-) a k tej paste, no oocko hovori ze fungiruje a ona si nevymysla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - sak jasne, nemozeme to mat vsetci jednoduche :-p ta babena je fakt vsestranna, onarobila aj v stv, takze ma uz ake take zkusenosti
Odpovedať
Profilova fotka
andzi-malo by nas byt 38,ale je mozne,ze aj menej babizne,o akej paste hovorite???
Odpovedať
oočko, toto je tvoja sestra? http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
lenti- taká stredná svadba, akurát je to pasta Rembrandt na bielenie zúbkov
Odpovedať
Profilova fotka
domi-tak supeeeeeer....ta moja kadernicka cesala prvu superstar,tak sa nebojim,ze nejdem na skusku...ale,clovek nikdy nevie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyy, to je strasne. ja som drevo :-D andzi, hej. je to ona :-)
Odpovedať
Profilova fotka
andzi-najskor mala byt normalna,potom mala a nakoniec je z nej neviem aka,ale ako hovoris,tak streda :-D a da sa normalne kupit v drogerke alebo len v lekarni???...a po akom case uvidim vysledky???...v piatok letim domov,tak ze by som ju hned kupila
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?