Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
ahoj lenti..ako?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj skipi, čooo?? to sa platí??
Odpovedať
nooo, my sme platili aj ked sme vybavovali delegacny list z nasej mestskej casti a dnes aj v grobe, kam patri Kamila... vy nic neplatite?
Odpovedať
Profilova fotka
sobáš máme v kostole a tam sa neplatí :-D ,len niečo určite dáme do zvončeka x-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauko lenti - no my sme platili 2000sk za sobas, ale len kvoli tomu, ze zlato je cudzinec
Odpovedať
Profilova fotka
jikuš,odvtedy ako si sa vydala,mám úplne stiahnutý žalúdok,lebo sa nám to blíži neuveriteľne rýchlo
Odpovedať
Profilova fotka
nooo lenti, uz iba tyzden a pol a pridavas sa ku mne do klubu :-D ono to taaak rychlo ubehne, mna len mrzi, ze mi boo tak zle a ze som si to az tak poriadne nemohla vychutnas, az po polnoci som sa uvolnila a tancovala az do pol piatej
Odpovedať
Profilova fotka
caute zvysok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ooo
Odpovedať
Profilova fotka
jikuš neblázni!!!! :-D ešte 2 a pol týždňa,nestresuj ma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čau majulienka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - jasneee, ja som dnes nejako mimo :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
cauteeeeee vospolok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute caute :-D prisla som vas kuk baby jagy :-p
Odpovedať
Profilova fotka
caute lenti a domci uz sa vam to krati, mooooc na vas myslim
Odpovedať
Profilova fotka
jikus-dakujemeeeee...veru,uz sa to pomalicky blizi,normalne zacinam pocitovat motyle v bruchu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ti verim - ved to mas uz naozaj za par ale ono to tak leti - ja uz mam pocit akoby som sa vydavala minimalne pred mesiacom
Odpovedať
Profilova fotka
jikus- ale najprv je lentilocka a az potom som ja a druha lentilocka ;-) :-p to ja len tak pre poriadok lenti - ty sa mi ako mas, sme sa tu uz velmi davno nestretli :-S
Odpovedať
Profilova fotka
jika -musim sa ti k nieco priznat, stale okukujem tvoje fotocky, su proste uzasne, dufam, ze aj my budeme mat nielen take krasne fotky, ale budeme aj taki stastni ako ste na nich vy dvaja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja len na skok zase. domci, dosiel krem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
domcurik-veru,dlho sme sa tu nestretli :-| ...nooo...tak mam sa vcelku dobre,len uz ma zacina pomaly,ale isto chytat panika a stres :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj majusik, fakt??? sa tesim a co nam ece prislo??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
oocisko-ty si ako taky skokan,a na dva skoky by si nemohla??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
este nmam prislo take biele s dlhym rukavom, ale mne to je take uzke na rukach
Odpovedať
Profilova fotka
lenti- aj mna dnes rano chytala v robote panika, sak som aj pisala, ze zacinam byt v strese, co ja vobec nezvyknem ]-( a nemboj vsetko dobre dopadne a budes dalsia krasna nevesticka z nasej temicky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenti, avoj. nechcem sa tu zasit. dnes idem skusit si trosku na zumbu poskackat.
Odpovedať
Profilova fotka
ooocko - to bude asi to co som ja chcela v tom ruzovom, sak ho zajtra dones ak sa ti bude chciet ;-) a dakujeeeeeeem za kremiky
Odpovedať
Profilova fotka
jasne donesiem, inac je to pjekne, aj mi to sedi az na tie rukavy
Odpovedať
Profilova fotka
oocko-co to jeeeeeeeeee???
Odpovedať
Profilova fotka
lenti, taka akokeby bluza, taka vzdusna
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?