Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
jikus, jasnacka, ale uz sa tesime na vsetky podrobnosti...
Odpovedať
Profilova fotka
skipi, inak ty lietas? si to nejako rychlo stihla :-D :-p
Odpovedať
ale ja to mam kusok len preletim cez kramare do dubravky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha, takze ty mas taku super rychlo metlu na transport :-D :-D :-D vies taku co bola aj v harry potterovi :-D
Odpovedať
najrychlejsiu...najnovsi update :-D to vies, cim vacsia striga, tym lepsia metla :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
haha tak potom porad vyrobcu, aj ja si taku zaobstaram :-D :-D x-) x-)
Odpovedať
domi a kde to v senci budes mat?
Odpovedať
Profilova fotka
v areali zdruzenej strednej skoly, monostroj , aj sesterka tam mala svadbu a bola velmi spokojna a vyzera to tam v poho - tam bude oslava a obrad - bude u nas v kostole v blatnom
Odpovedať
aaa to poznam..tam maval drahy treningy,ked hraval za senec :-)
Odpovedať
Profilova fotka
on hraval za senec??? akoze futbal??? lebo me sa zda ze som ho uz dakde videla :-N
Odpovedať
volejbal...ale on je sencan, teda uz 2 roky je akoze BA ale vyrastal v senci
Odpovedať
Profilova fotka
heeej, tak som ho teda asi videla mozno
Odpovedať
Článok sa načítava...
asi ano..aj v lete furt na jazerach hravaju, pri marciho krcme...
Odpovedať
Profilova fotka
moze byt, a tak ja vela ludi poznam tak z videnia, alebo si myslim ze su to oni :-D
Odpovedať
noo, vsak to je taka skoro dedina...vsetci sa tam poznaju
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej, to je pravda :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre skipi, lucim sa, idem sa solarkovat a pak domov konecne, papa :-)
Odpovedať
papacko...
Odpovedať
ahoj holky,muzete mi nekdo prosim poradit,kde bych sehnala bile holubicky v okrese Levice?Dekuju za radu :-)
Odpovedať
ahojte baby, ja som dnes celý deň behala okolo svadby, bola som dojednať svadobné menu, výzdobu, kytičku...už mám takmer všetko. Juuj, teším sa. No a ešte dnes mi prišli svadobné pierka od jednej milej kočky zo Žiliny, sú nááádherné. Hodím do albumu. Jika!!!! Všetko najlepšie na spoločnej ceste životom, veľa lásky, šťastia, peňazí, úspechov a hlavne krásnych a zdravých detí. Bola si nádherná. Šaty San Patrick mňam, to môžem, nádhera.
Odpovedať
Profilova fotka
cau andzi-supeeeeeeer,tesakujem sa spolu s tebou :-) ...a som zvedava na pierka
Odpovedať
Profilova fotka
ozaaaaaj babule,kolko ks zakuskov pocitate na hlavu na svad.hostinu?
Odpovedať
LENTILKA: naši objednali 20 kartónov v jednom je cca 100kusov a bude nás 68 svadobčanov. Podľa mňa je to hoooodne veľa.
Odpovedať
my pocitame tak 3-4 kolaciky na osobu na hostinu. aj tak sa bojim, ze ich bude vela, lebo aj svokra este objednala, a viem, ze aj torty nejake pribudnu ... :-.
Odpovedať
Profilova fotka
babule-my pocitame 3ks na osobu,ale to je len na hostinu...vysluzky su zvlast...tak som sa chcela informovat,s kolkymi kusmi ratate vy tamitimo-v pocte sa zhodneme,ja si myslim,ze 3-4ks su akurat,torty porozdavas :-) andzi-waaaaaw,vy budete mat kolacove hody :-D ...ale nieeee...ked zostanu,date do mraznicky a postupne budete vytahovat,spominat a pochutnavat si na svadobnych dobrotach :-)
Odpovedať
aj my budeme mať veľa tortičiek obávam sa, že sa to nebude dať ani zjesť lentilka- už mám pierka v albume
Odpovedať
Profilova fotka
andzi-waaaaaw...ved tie su priam umelecke diela :-) ...velmi pekneee
Odpovedať
Profilova fotka
čaves, je tu niekto??
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babky - my sme mali 4 kusy na osobu + 100 kusov na doma + vyslusky a zostalo toho velaaaaaa
Odpovedať
jika - kedy pridáš ďalšie fotky? Bola si veľmi očarujúca. Do kedy zostávaš na SVK? Žiť budete v Nemecku? A kde konkrétne?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?