Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby , jika - to kazdemu to tak skoro zbehne
Odpovedať
Profilova fotka
jikuš,ja keď začnem stresovať,tak si hovorím,už aby bolo potom x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - kolko krat som si to uz aj ja hovorila, ale teraz uz ked je to tak blizko, tak sa hrozne tesim aj som smutna, ze to uz za par dni :-) zajtra idem este na skusku siat a na urad odniest hudbu, tak toho nemam az tak vela, ale hrozim sa piatka, to bude toho habadej
Odpovedať
Profilova fotka
cauteeeeee babizne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jikus-normalne mam zaludocnu nervozitu aj za teba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - cauuuuuuuuuuuuu nemusis mat, ved ani ja nemam :-D ako inak termin, som citala, ze boli nejake problemiky
Odpovedať
Profilova fotka
jikus caviiiiiiiiiiiiiii :-D ....noooooo...tak ju ju mam uz za teba,tak ty ju ani mat nemusiiiiiiis :-D :-D :-D ...vsetko beriem na seba :-D :-D :-D ...bud v klude :-D :-D :-D .....taaaaak...nastastie sa vsetko vysvetlilo,na fare zistili,ze urobili chybu a ten druhy par presunuli na 14:00hod...tohto som sa najviac obavala,ze nam spravia,lebo mame vsetko prisposobene na 16:00...je to najhorsia hodina,velmi skoro...aj som sa nakontaktovala na tu kocku,je mi to velmi luto,chudatko...taketo nervy tri tyzdne pred svadbou
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to ti verim, ja ked som to len citala, az zle mi bolo :-S
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak...vcera vecer,ked som sa to dozvedela som len revala,ze to snad nemoze byt pravda...mas nieco zajednane skoro rok a zrazu takyto sok :-| ...ale chyba bola u tretej osoby...nastastie to ale tomu druhemu paru az tak velmi nevadi,ze ich dali na 14:00,tak som rada aj za nich...lebo nam by to naozaj veeeeeelmi skomplikovala situaciu...neviem,ako by sme niektpore veci poriesili :-S ...ale,treba nejake to vzruso :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a my este stale nemame vestu - nam ju ma ta firma poslat zajtra z nemecka cez ups na svk, tak som zvedava, ci z toho nakoniec nieco bude ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jikus-nic sa neboj,vsetko bude...vesta urcite pride :-) ...chcu vas len trooosku vyhecovat pred svadbicou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, sa im to aj dari :-D :-D :-D a som zvedava na pocko, bo hlasia dost dazd, ale co uz, aspon budeme stastni a prachati, bo sa hovori, ze stastie a peniaze prsia, tak co chceme viac :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jikus-budete si euracmi steny obliepat :-D :-D :-D ...aaaale...do soboty sa moze este vsetko zmenit,dnes som pozerala predpoved a hlasili uz len obcasne prehanky,tak do soboty bude uz len kraaaaasne slnecno :-)
Odpovedať
ahojte jika, neboj nič, v sobotu bude pekné počko, keď vyjdeš z kostola bude svietiť slniečko! Budem držať palce.
Odpovedať
jika, myslim,ze nas uz je tolko, co pozitivne vplyvaju na pocasie, aby Oskar svietil v sobotu, ze proste inak ako pekne nemoze byt... to uz by v tom bol cert... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby , opat flakame?
Odpovedať
všetci súcitíme s jikou, aby sa do svadby vyzdravela a aby v sobotu bolo pekné počasie
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne ze sucitime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby dakujeeeeeeem, ste hrozne zlate ;-) tak a dnes mam uz za sebou skusku siat - satky padli ako uliate a dokonca boli medzicasom zlacnene o 2000sk x-) uz aj uces je vyskusany, zajtra este nechtiky a potom uz len roznasanie kolacikov v piatok a potom sa uz mozem vydavat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jikúúúúúš, ja som z toho všetkého nervózna,ako by som sa vydávala ja za 3 dni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jikus-tesakujem sa spolu s tebou :-) ....nervozita ma neopusta,tak bud kludnaaaaaaaaaaa :-D :-D :-D
Odpovedať
čaute lentilky, vy dve to už máte za dverami...mňa už normálne striasa, ako sa to veľmi približuje
Odpovedať
Profilova fotka
cauuuuuuuuuuuu andzi-ani nehovor,mne sa to uz pomaly tiez blizi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babky :-) som sa rozhodla, ze pocasie uz neriesim 8-) ake bude, take bude, keby prsalo, budeme sa fotit v jednom 5-hviezdickovom hoteli ;-) ale co riesimje, ze nam vcera na poslednu chvilu odriekli 3 ludia, tak netusim, ci sa to da v hoteli este zrusit a ci niekoho 2 dni pred svadbou este pozveme :-| problemiky sa nejako kopia, tak vobec nemam cas byt nervozna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jika, a preco vam odriekli? ja myslim, ze by sa to dalo este s hotelom doriesit..za opytanie nic nedas a oni aj tak potraviny kupuju cerstve takze podla mna budu kupovat az zajtra.daj vediet ako to dopadlo. budem drzat palce :-) pocasie som pozerala rano u ilka na markize a v sobotu tam bol len maly zeleny stlpik a teploty do 19, cize urcite okolo 20tky a to je priam ideal kedze je prijemne a nie je moc teplo ozaj, co vesta? uz prisla?
Odpovedať
Profilova fotka
luci - no to pocasie pozeram kazdy den a kazdy den ukazuju ine, tak sa nechame prekvapit ;-) no a vesta by mala prist bud dnes alebo najneskor do zajtra doobeda, dufam, ze nam poslali tu spravnu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ti vas teda riadne natahuju ]-( mna by asi roztrhlo! ale spravna pride urcite..treba mysliet pozitivne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej, ale musim povedat, ze sa pomaly zo mna stava flegmatik :-D si hovorim, ze ved nejako bude, kaslat na pocasie a ine veci, ten den bude taky, aky si ho my spravime a na to treba stale mysliet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
spravny pristup 8-) , snad si na to spomeniem pred mojou svadbou.. :-D momentalne tiez dokopy nic neriesim,hoci by som aj mala ale nemam cas
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte jika to je super ze si flegma, ale mas pravdu naco sa znervoznovat, vsak ide o vas velky den
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?