Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
jika, aj ja som stále chorá, vôbec mi nič nepomáha, už som brala aj antibiotiká, aj infúzie a nič, stále mám problémy. Neviem, čím to bude. A k tomu tie stresy zo svadby, že niečo nestihnem, niečo sa pokazí, nepodarí, že ma v práci neuvoľnia a pod. Držím ti palce, nech sa uzdravíš a nech si na svadbe krásna, zdravá a šťastná nevesta.
Odpovedať
andi, neboj uzdravis sa. len to chce klud, vitaminky a aj slnko ti pomoze ;-) do svadby budes fit. a vsetko bude tak, ako ma byt. aj ked sa nieco nestihne. a to si neviem predstavit toho bezcitu, ktory by ta z prace nepustil na vlastnu svadbu. neboj!!!
Odpovedať
tamitimo: ja sa nebojím, veď svadbu budem mať v sobotu, ale ja chcem už od stredy dovolenku a potom asi aj v pondelok po svadbe. Ak mi tam skočí niečo súrne, tak neviem neviem, ako sa budem vedieť uvoľniť, viem však, že celý predsvadobný týždeň už budem mysľou niekde inde ako v práci. Ale to asi všetky nevesty. Ty máš svadbu v piatok?
Odpovedať
ano v piatok ;-) ale tiez budem brat volno aj pred aj po svadbe. ved sa na to musime poriadne pripravit a hlavne si to riadne uzit 8-) musim povedat z vlastnej skusenosti, ze ziaden problem ani praca nie su take dolezite ako to co sa tyka nas! som si ista, ze na tvojej praci ti zalezi a robis ju najsamlepsie ako vies. ale svadba je len jedna a preto v danych dnoch by malo byt najdolezitejsie len toto jedno. praca bud pocka, alebo to moze spravit aj niekto iny. a problem? ten sa mozno aj sam vyriesi? mala som sefa, ktory mi zvykol hovorit "nechajte to vyhnit" a ono to obcas zabera :-D
Odpovedať
Caute baby, jika - som ti pisla ,ze tie mraky vietor rozfuka a budes mat krasne.. :-) a rychlo sa liec, mne pomohlo,ked som bola prechladnuta na striedacku ibalgin a coldrex... andzi - aj ty sa vyzdrav rychlo, nech si fit. baby, potrebujem poradit,ked sa daju v blave zohnat take tie krabicky do ktorych vacsinou davaju nevesty nejake cukriky alebo mandle v cokolade, take biele male zlate zatvaratelne krabicky...dik
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj skipi, skus sa popozerat v nejakych papiernictvach a mozno aj v niektorich svadobnych salonoch to mozu mat ;-) teda aspon si myslim :-N
Odpovedať
domi, dik, kuknem..a nevies, kolko stoji taka krabicka??
Odpovedať
Profilova fotka
skipi, hmmmmmm to netusim, ale podla mna nie vela, ale vies co napadlo ma, ze aj v pinku,v tej bizutke maju take darcekove, ale myslim, ze su len ruzove ci ake, ale sak skus sa pozriet :-)
Odpovedať
skipinka: mne sa zdá, že jika bude mať také krabičky na svadbe, skús sa jej opýtať. Ja akurát viem, že taé krabičky kúpiš aj cez net, ale sú nehorázne drahé, taká malá sranda. myslíš takéto? http://www.svadobnysen.sk/galeria.php...
Odpovedať
andzi - no tie su pekne, ale mozno nie az take, - to fakt musi byt drahe, ze ozaj krabicka,.. skor nieco taketo ako mala tato baba http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... domi a asi v nejakej smotanovej alebo bielej, lebo ruzova by nam tam vobec nesedela...kuknem este album jiky...dikes
Odpovedať
Profilova fotka
aj som si myslela, biela alebo smotanova to su take neutralne farby, fakt skus popozerat v tych papiernictvach a myslim ze jika ma tie krabicky kupene cez net, a myslim ze z nemecka
Odpovedať
ale v albume, co som jej kukala tak ma tie cukriky, ci co to ma v balicku... jikus, mas krabicky alebo balicky? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aha, tak teraz neviem :-| jaj pockaj, ona cez net kupovala tie kamienky na vyzdobu, prepac ospravedlnujem sa, sekla som sa :-N
Odpovedať
v poho, asi ma kukanie krabiciek neminie, a k tomu este potrebujeme noznicky,co strihaju cikicaki..takze dam si vylet po papiernictvach, ale aj tak vam dikes.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam take aspon dvoje doma ale vobec som ich nevyuzila, ale neva :-S a nemas zac ;-)
Odpovedať
tak mi aspon daj info,kde si ich kupila...
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - v beznom papiernictve, ja som ich kupila v senci
Odpovedať
domi, dikes za info..pojdem kukat
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - mam balicky s mandlami v cukre :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jikuš-ajóóój ;-) aké sú pocity???
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lentiiiiiiiiiiiiiiiiiiii no nejako to neprezivam, bo som chora :-( tak sa sustredim na odskrtavanie jednotlivych poloziek zo zoznamu a potom postel :-N dnes som sa podohadovala s dj-om, fotografkou, kameramanom, hotelom a cukrarkou a vykupila som polku lekarne :-D
Odpovedať
jika, už to rátaš na hodiny?
Odpovedať
Profilova fotka
jikuš neboj, do soboty budeš OK a pozerala som aj počasie,má byť na 1 :-) teším sa z neho s tebou x-) ,dúfam,že sa to slniečko nevysvieti v apríli a v máji bude pršať :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi ;-) ,aj tebe želám skoré uzdravenie x-) jikuš,nemáš ten zoznam napísaný v PC?? potrebovala by som od niekoho zoznam,či som v tom mojom náhodou na niečo nezabudla
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - do takeho stadia som sa este nedostala, uvidime zajtra :-D lenti - zial v pc nemam, ja to mam rozvrhnute na jednotlive dni a splnene ulohy odskrtavam :-D ale inak i ja mam stale pocit, ze som na nieco zabudla :-N
Odpovedať
jikus, myslim, ze to s tebou vsetky prezivame, lebo si z nas prva...drzim palceky, nech na nic nezabudnes, a mozno aj keby si zabudla, to sa nejako vyriesi...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj skipi, ty ako z prípravami??
Odpovedať
cau leni, som myslela, ze tu uz nik nie je v pohode, uz mam saty, to som rada / teda tie popolnocne..a ty? ako vsak aj ty to uz mas za chvilu
Odpovedať
Profilova fotka
baby, si budete mysliet, ze mi sibe,ale ja vam zavidim, ze mate svadbicku az par tyzdnov po mne ;-) ono to tak preletelo, ja nechcem, aby uz bolo po tom x-)
Odpovedať
Profilova fotka
nám toho ešte dosť chýba :-| drahému košeľa popolnoci,krabičky na zákusky,menovky,bižutéria,....... už som z toho na nervy :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?