Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no uz take finalne zalezitosti - ako ist na matriku po rec primatora, tu odovzdat tlmocnicke, odovzdat na matrike hudbu na obrad, stretnko s djom, dohodnut sa s kameramanom a fotografkou, ist na skusku siat, dokoncit balicky pre hosti, pocvicit tanec s drahym, ist do hotela,......
Odpovedať
Profilova fotka
nooooooooooo, sa mi az hlava zacala krutit, kolko zalezitosti nas bude cakat :-S
Odpovedať
jika80: toľko detailov
Odpovedať
ono sa to nezdá, ale čím viac sa svadba blíži, tým zisťujeme, že tých detailov je strašne veľa a že čas nehorázne uteká.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - presne tak, a to som si doteraz myslela, ze ved uz mame skoro vsetko vybavene :-| a ked vyriesime jeden problem, tak sa objavi dalsi, uz mi z toho zacina sibat a to mame len 4 dni na vsetky tie vybavovacky, bo pondelok je sviatok
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - nemboj vsetko postihate, a vsetko dopadne na vybornu ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi - no dufajme :-D ale ako hovorim, uz ma to prestava bavit vsetky tie vybavovacky, hlavne ked som na to sama, bo drahy necekne ani slovo po slovensky 8-( pardon asi 20 slov ovlada :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, no je to zle, ze vsetko riesis sama, potom ani nemas komu nadavat, ked sa daco zle vybavi :-N ale ja necem nic privolavat, to ti je dufam jasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobry vecer prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte andzi - my si tiez veci ako saty, vyzdobu,auto,oblek....platime sami..brala som,ze hostinu a vsetko jedlo okolo sa bude delit...kazdy svoju stranu, akurat ja som chcela aby sme si platili kamaratov my aby mi nikto nevycital,ze kolko som si ich pozvala..akurat sme vcera zistili, ze sme sa ale nedohodli so svokrovcami..moja mamina o vsetkom vie..akurat svokrovci nie...tak snad to nejako doriesime
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj luci,u nás to je tak isto :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj u nas
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caute..u nas je to tak,ze si vsetko platime sami
Odpovedať
Profilova fotka
lentiločka moja,čáááu
Odpovedať
Profilova fotka
lentilockaaaaaaaaaaaa caviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. na chvilku sem idem, ale len na skok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
oocisko-ja ti dam,ze na skok...aspon na dva :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti. ahoj. :-D tak dva, ale ani o skok viacej
Odpovedať
Profilova fotka
oocko-ahoooooj...no dobre...ale,dva a pol este zvladnes :-D ...co noveeee???
Odpovedať
Profilova fotka
lenti, ani nic okrem svalovice :-D
Odpovedať
Profilova fotka
oocko-aj to je cosi :-D ...aaa..co si zacala pocitvo svaly rozhybavat??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej, aj s matiskom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no teda,aj za mna mozete :-D ...jedna nozka sem,druha tam :-D ....aaaaach...zavidim zam,ze ste sa premohli,ja stale len kvasim....a do muciarne este chodis????
Odpovedať
Profilova fotka
hej, este tam chodim. mam terminy naplanovane az do maja. zajtra tam idem tiez na 2 hodinky
Odpovedať
Profilova fotka
na dve hodky???? waaaaaaw...tak to uz musis byt riadne zostihlena???...kolko ti uz doteraz ubudlo cm???
Odpovedať
Profilova fotka
no ide to bohuzial dole tam, kde nepotrebujem. pas a boky po 6 cm zatim
Odpovedať
Profilova fotka
ty kokso...tak to je sila...6cm je teda riadne dost...ved ty uz musis mat fakt osi pas
Odpovedať
Profilova fotka
teda potrebujem, ale hlavne by som potrebovala najviac stehniska
Odpovedať
Profilova fotka
no este nie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
co ti chyba este 1cm??? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?