Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
andzi: no este nam chyba vesta pre zenicha - je uz objednana, ale este nedorazila, biela kosela a opasok pre zenicha, darceky pre hosti, ktore su dva v jednom i s menovkami a este musime nacvicit tanec, ale inak by sme uz mali mat vsetko, teda dufam :-D
Odpovedať
jika: tešíš sa už? Mne sa už každú noc o svadbe sníva.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - no tym, ze sa teraz musim zaoberat kopou inych veci viac ako svadbou, tak si to ani nejako este neuvedomujem, ze to uz tak blizko :-) stres zacne az zaciatkom aprila :-D
Odpovedať
mňa ten stres chytá už teraz, ale ozaj fest začne asi po Veľkej noci.
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby - ja uz lezim s chripkou
Odpovedať
ahoj ivka - a čože ťa tak skolilo? Si prechladla?
Odpovedať
Profilova fotka
no v sobotu som zamrzla na volbach , taku kosu sme tam mali
Odpovedať
ivka: a kto vo vašom okrsku vyhral? IG?
Odpovedať
Profilova fotka
uhadla si a s dost velkym naskokom :-|
Odpovedať
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
to i ten vysledok tak vyzera , ked voli prevazne starsia cast obyvatelstva, mladi ludia kaslu na volby
Odpovedať
Noo teda baby, dneska ste sa všetky niekde flákali. Hanba, že takto zanedbávate našu najdlhšiu tému v histórii MS. :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no baby riadne to zanedbavate
Odpovedať
Profilova fotka
cafteee, to tu vaazne nikto? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
čaute babyyyy, konečne som sem mohla dobehnúť :-) mala som týždeň PC mimo :-| a 3 dni som bola na meetingu na Táloch pred hodinou som dorazila,ešte som sa ani vybaliť nestihla a hneď som sem musela aspoň nakuknúť,čo nového za tých pár dní :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lentiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Odpovedať
Profilova fotka
jikuš čááááu ;-) čo nové za ten týždeň??
Odpovedať
Profilova fotka
u mna nic - ja sa zase ucim - uz posledna :-D a po veceroch tvorim zasadaci poriadok a menu karticky a taaak
Odpovedať
Profilova fotka
držím palce pri učení a želám pevné nervy :-) ja mám tak strašne veľa roboty v práci,že na svadbu absolútne nemám kedy myslieť :-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem :-) lenti my to uz mame skoro za tri tyzdne a tiez ziaden cas nemam - ale po 31.3. mam az 18 dni na pripravy :-D inak nemas nejake foto tvojich popolnociek?
Odpovedať
Profilova fotka
jikuš,nemám :-| áááá,ty?
Odpovedať
Profilova fotka
ale teraz som pozerala šatky v tvojom albume a mám presne takú istú modrú farbu ako má tá baba oblečené a strihovo sú podobné
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam popolnocky na svk, ale bracek mi poslal foto, za chvilu ho sem zavesim ;-) som si objednala v nedelu na ebay topanocky k nim a dnes uz dorazili, sa tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jikuš,sú krásne!! a tie topánky sú pecka!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - dakujeeem tie topanocky su za 600sk :-D
Odpovedať
ahojte baby...jika: od ktorého predajcu si si kúpila topánočky?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi - mam ich z nemeckeho ebaya a predajca je sausemauss
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte andzi , lenti , jika jika - nadherne sandalky
Odpovedať
ahojte baby, ja mám dnes strašne veľa práce, tak len nakuknem, čo je nové a idem pracovať. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. :-D co noveho?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?