Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jika - jeeejda, zasadaci poriadok...nooo, tak nad tym som ja este ani nerozmyslala, uplne mi to vypadlo z mojho "to do listu" co mam v hlave :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci - ja som mame kupila fontanu k jej 50-ke, aj pravu belgicku cokoladu, ale vooobec nam to nefungovalo, tato cokolada sa vraj vobec nemala riedit, tak sme ju ani neriedili, len sme ju rozpustili, ale ona znovu ztvrdla, tak som chcela celu fontanu aj niekam hodit ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Lucinka, pozri sa do mojho albumu, tam su dve obrucky, ktorych kombinaciu sme si vybrali. je mi teraz tazko vysvetlit. Ale urcite ich dam do albumu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to urcite poviem - ked sa bude niekto pytat no zasadaci poriadok to je asi riadna fuska pre kazdeho
Odpovedať
Profilova fotka
jika - este sme to neskusali tak dufam,ze to pojde normalne lebo ak nie tak tam nabehnem to reklamovat.. miri - tie som videla - peknucke ale pockam si na konecnu podobu,kde ste si dali robit? my sme este nad zasadacim poriadkom nerozmyslali a uz teraz sa toho trosku bojim..zvlast ked este nevieme ako budeme mat stoly kedze u nas je ucko velmi neprakticke :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no a hlavne, aby nesedeli vedla seba ludia, co sa nemaju velmi v laske a zaroven, aby kazdy sedel na dobrom mieste - no hruza, ale zoznam je dokonceny a ked sa niekomu nebude pacit, ma smolu
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si teraz pozerala po dlhsom case planovac, co je tu na MS a vyzera to u mna dost chaoticky - nemam vyciarknute este niektore veci pri 6- 8 mes. pred sobasom, ale na druhej strane mam par vyciarknutych z 3 tyzdne pred sobasom :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jika, a ake mate sedenie? do ucka?
Odpovedať
Profilova fotka
luci - neviem to opisat, dam do albumu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok, to bude nieco zlozitejsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz je to tam, ale nie je to moc ostre :-S
Odpovedať
Profilova fotka
jika vymakany zasadaci mate
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to je ok jika - nepotrebujeme vidiet mena hosti :-) a mate to strana zenicha, tvoja a ten stol sikmo su kamarati?
Odpovedať
Profilova fotka
ivka - to len aby tak nevyzeralo, ten nakres sme uz dostali hotovy z hotela :-D ja som musela uz len spravne dosadit tie mena :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha - ten sikmy stol ste vy :-D no nic, zle som pozrela
Odpovedať
Profilova fotka
luci - mame to pomiesane - stari, mladi a tak my sme ten stol so siestimi osobami
Odpovedať
Profilova fotka
jika - pekne to mate urobene
Odpovedať
Profilova fotka
ivka - dakujem, uvidime aka bude realita ;-) a co ty, ako u teba prebiehaju pripravy?
Odpovedať
Profilova fotka
ideme tento tyzden do polska tak nejake popolnocky si chcem kupit , a v najblizsej dobe i obrucky si chceme vybrat a objednat
Odpovedať
Profilova fotka
lucinka - obrucky sme si dali robit v zlatnictve Stacho v Ockove, ale vyzdvihnut si ho pojdeme do Serede.Tesim sa, a zaroven sa bojim,ako budu vyzerat a ci budu urobene podla nasich predstav.
Odpovedať
Profilova fotka
neboj miri - urcite to dopadne dobre..my sme davali obrucky robit cez draheho rodicov..dali sme im obrazok a nadiktovali velkosti...bala som sa tiez, ci nam budu dobre..ci sa nam budu pacit..ci draheho rodicia nieco nepoplietli ale vsetko dopadlo super a ja som nadsena :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka - ake popolnocky by si chcela, mas uz predstavu? ja som si kupila predminuly tyzden a spravila som chybu, bo su lososovej farby a k tomu kupit topanky, coby sa k nim hodili, ach jaj
Odpovedať
ahojte dievky, jika, rada ťa vidím, už si na SVK?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi - podobne :-) ja este stale v de, na svk pridem az 5 dni pred svadbou, este mam poslednu skusku o tyzden
Odpovedať
Profilova fotka
cauteeeeee babule-prave some zohnali DJ...jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej lenti - to je supeeeeeer
Odpovedať
Profilova fotka
jikus-dakujeeeeeeeeem...tesim sa,ale zaroven sa aj trosku obavam...je to trefa do cierneho,nic o nom nevieme,ale sme vobec radi,ze niekoho mame...dufam,ze nebudeme plakat :-|
Odpovedať
ahoj lenti - teším sa s tebou, neboj, veď mu poviete, čo asi chcete aby hral
Odpovedať
Profilova fotka
neboj lenti - to bude v pohodicke ;-)ak bude ujo naaaozaj hrozny, tak ho poslete kade lahsie a pustite si radio
Odpovedať
jika - ty už pomaly finišuješ, čo ti ešte chýba vybaviť? Mne ešte chýbajú pierka pre rodičov a hostí, spodné prádlo, pančuchy, topánky ku popolnočným.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?