Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sme zajednali svadobnu vestu s kravatou..no, ja asi nenahovorim matka aby zostal v obleku..takze uvidime ako to dopadne..najradsej by totiz isiel v kratasoch a tricku
Odpovedať
Profilova fotka
cool, my dame vytlacit take ake su oznamka..len musime vediet kto vsetko pride
Odpovedať
lucinka - už som ich dala do albumu, ešte tam nie sú mená, tie sa tam pripnú až potom ako budeme mať kompletný zoznam hostí
Odpovedať
čaute...nikto? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby , konecne som tu i ja , cez vikend nebol cas
Odpovedať
ahoooj ivka, čo si robila cez víkend? Ozaj ivka, ty si z Trebišova?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi - vcera som bola clenkou volebnej komisie a dnes som bola konecne aspon chvilku s drahym no z okresu TV , nie priamo , preco?
Odpovedať
lebo môj kolega je z TV
Odpovedať
Profilova fotka
a meno ?
Odpovedať
ivka - IP
Odpovedať
ahojteee, hnusný daždivý pondelok...aspoň vám posielam úsmev :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj , k nam na vychod este dazd nedorazil :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj ivka, u nás celú noc fúkal hnusný vietor a pršalo :-|
Odpovedať
Profilova fotka
k nam to mozno dorazi az vecer
Odpovedať
ako pokračuješ s prípravami? Ja som v sobotu kúpila drahému svadobnú košeľu a tiež košeľu ku mojim popolnočným šatám a kravatu, takže už je celý komplet oblečený. Chceme ísť na matriku, len stále niet času tam skočiť vyplniť to tlačivo. Vy ste tam už boli?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, u nas je zamracene ale neprsi..zato fuka veeeelmi neprijemny vietor ]-(
Odpovedať
ahoj lucka, u nás prší fuuj. Chcela som sa ísť cez obed poprechádzať, ale nedá sa, lebo s dáždnikom sa mi ísť nechce.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to vam teda nezavidim...a oteplit sa ma az koncom tyzdna :-( inak, my sme zajednali drahemu vestu a kravatu..ja stale riesim moje popolnocne
Odpovedať
lucinka: v Diamonde? To si idete vestu a kravatu kupovať alebo požičiavať?
Odpovedať
Profilova fotka
poziciavat lebo matko tu vestu nevyuzije...som rada, ze si ju vobec oblecie ano,v diamonde
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - ty robis v TN? moj drahy je odtial ale nevies, ci tam niekde robia pieskovanie poharov..nechcem dat vyse tisic korun za pohare ked si ich mozem za desatinu ceny kupit v normal obchode a dat popieskovat
Odpovedať
lucinka4 - ja som tiež chcela partnerovi požičať vestu z diamondu, ale požičovné je 50 eur a vesta sa dá za rovnakú sumu aj kúpiť, my sme kupovali vestu na kupeckej ulici, tam je taký butik s oblekmi.
Odpovedať
Profilova fotka
lucka - viem,ze je to tam tak ale my ju praveze kupovat nechceme lebo ju viac moja polovicka nevyuzije
Odpovedať
lucinka: v Trenčíne viem akurát tak, že pieskujú v Pamase, majú predajňu na Mierovom námestí, ale ceny tam majú dosť vysoké. Koľko stojí požičanie vestičky v Diamonde, že som taká zvedavá?
Odpovedať
lucinka: ešte k tým pohárom, my sme si tiež kúpili poháre v inom obchode a chceli dať popieskovať, ale pani sa na tie poháre pozrela a povedala, že len keď jej podpíšeme vyhlásenie, že berieme riziko, že sa poškodia. Povedala, že keď si sklo donesieme, tak ona nevie aká je to kvalita a môžu sa poškodiť. Čiže oni ťa vlastne nútia aby si si poháre kúpila u nich.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby,ak chcete kontakt na pieskovanie poharov,mam na jedneho pana,ale nie je to v tn okrese,ale v prievidzskom okrese,jeden pohar nas vysiel na 120sk..za mena a datum svadby..a pohare sme si doniesli..takze fajn cena..napisem kontakt do ip, ak by mal niekto zaujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - tak to je super ze ste uz komplet obleceny , my sme na matrike este neboli
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - stoji to 50 € ako pisala lucka...da sa za to vesta aj kupit ale my to tak nechceme takze poziciavame...a veruze bol fesak ked sa do toho obliekol..normalne som bola prekvapena ako mu to sekne :-)
Odpovedať
lucinka: mne sa chlapi v oblekoch páčia, no lenže ten môj chodí radšej len tak športovo.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - presne ako moj!!! normalne som bola z neho namako ked som ho zbadala..a to mal len vrch, nohavice si neobliekol a koselu mal len pozicanu od nich lebo este stale nemame kupene...ale ta vesta mu sekla..a hodi sa farebne aj k mojim satam takze som spokojna..konecne budeme niekde ladit, s tym mame totiz vzdy problem :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?