Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noooo, sak ale aspon daco robis :-D , a myslim, ze este nejsi na tom tak zle, aby si sa stala pripadom pre psychiatra ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem, neviem
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem, mne mozes plne doverovat
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.... tak uz som tu :-) ako sa mate? co tu noveho?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani, aj som tu
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj.... nooooo, supiiiiiiiiiiis
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani. ako sa mas? co noveho?
Odpovedať
Profilova fotka
dokrmim psa (kamoske co je v Afrike), pogangstrujem si trochu, nakrmim psy aj u draheho a potom uz budem aj na FB :-D musim to robit takto, lebo ked si ako prve zapnem svoj FB, tak sa od neho neviem odlepit hodiny - a to mi v kvize vyslo, ze som "addicted to facebook under average" - dooooooost ma to pobavilo :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noooo, mam sa tak, ze by to mohlo byt aj lepsie.... konkretizovat to budem cez FB, ak by ma tu niekto chcel opat sledovat :-D - to, co som vam vcera na fb pisala, ze niekto ma o mne viac info ako by sa patrilo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne jani :-D tak na fb sa stretneme
Odpovedať
Profilova fotka
jasneeee...... inak, dnes som bola v jednej svadobke v PD a bola som milo prekvapena :-) mila predavacka, fajn pristup, len doplnky do vlasov nemali take ako by som chcela, lebo ja vlastne ani neviem, co by som chcela, musi ma nieco uputat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a bola si tam mrk len tie doplnky?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
maju tam saty La Sposa, vsetko kolekcia 2009, som sa pytala, ze ake maju ceny siat a ci sa daju poziciavat zavoje, tak sme fajn pokecali.... vravela, ze nemozu mat ani zdaleka take ceny ako v BA, ani nemozu pytat take zalohy, lebo PD je strasna diera a uz teraz su trnom v oku niektorym ludom.... lebo tak v PD su vsetky salony okrem toho jedneho, kde maju divne saty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj pohare tam mali a celkom pekne, jedny sa mi dost pacili, len skoda, ze tam nebol aj drahy, aby to odklepol.... proste take jednoduche, ziadne nalepene srdiecka tam, ale take netypicke, hranate... skusim najst na nete a dam do albumu obraz :-)
Odpovedať
Profilova fotka
skus pozriet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pozrela som, aj som ti poslala link do Ip :-p
Odpovedať
Profilova fotka
mam a odpisane :-D jani a mas teraz aj nejake pohovory dalsie?
Odpovedať
Profilova fotka
som sa odmlcala, pozerala som 1 stare svadobne DVD - zacepcovanie.... nemam pohovory, posielam CV a nik sa mi neozyva :-(
Odpovedať
Profilova fotka
halooooo, halooooo, je tu niekto? ci vsetky volite alebo sa vencite, ked je konecne pekne? :-p
Odpovedať
ahoj jani, ja som tu len na skok, ale bežím
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi :-) kam bezis?
Odpovedať
hellou baby žijeme?
Odpovedať
Profilova fotka
cauko andzi, zijeme,zijeme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hladam inspiraciu na popolnocne satky ;-)
Odpovedať
ahoj lucinka: a aké by si chcela? Farba?
Odpovedať
Profilova fotka
ja vobec neviem..a to je ten hlavny problem ]-(
Odpovedať
ja budem mať červené, reps. vínovočervené s čipkou. Lebo aj výzdoba v sále bude v tej farbe. A tá farba sa mi tiež veľmi páči, je taká žiarivá.
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa hlavne budem snazit zladit s polovickou..on bude sportovo elegantny takze ja nemozem mat saty moc nobl
Odpovedať
môj bude mať ten istý oblek ako na svadbe, len košeľu si vymení, ja som mu dnes kúpila červenú košeľu s kravatou.
Odpovedať
ja práve vyrábam menovky, dám do albumu o chvíľu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?