Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no luci, aj hej, ale to cestovanie a tak, ja nerada dlho cestujem v nejakom dopravnom prostriedku :-S aj drahy ide zajtra kuk oblek konecne, lebo on hovori ze on ma este cas ]-( ja uz nastastie popolnocky mam, len cakam kedy uz konecne dorazia tak zajtra ti drzim palce, nech nieco vyberiete ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja tomu v mojom pripade moc neverim ale snad hej..problem bude sa po polnoci zladit...moj drahy totiz chce len take lahke lanove nohavice a asi koselu...no a ja ked si kupim nejake saty tak budeme vyzerat divne..no neviem bratrancova priatelka sa uz nevedela dockat, ze kedy ich pozveme lebo vedela, ze ho chcem poziadat aby mi isiel za svedka (je mi ako brat) a zakazala som jej to povedat. povedala som jej, ze sa ho opytam ked ich prideme pozvat..no a kedze je moj drahy PN tak prisli oni k nam..takze uz mam aj svedka vybaveneho...aj ma odvedie k matkovi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je fakt dilema, no ale ty to nejako vyriesis ;-) ja budem mat za svedka moju sesternicu, je mi ako sestra a neviem si predstavit ze by mi bol svedkom niekto iny ako ona, ja chcem len ju :-D
Odpovedať
baby, vy už máte vybratých svedkov? Ja chcem určite moju sestru. No a druhým svedkom by mal byť drahého brat, ale toho ja moc nechcem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte andzi ja mam tiez segru , a druhy svedok - priatelov svagor preco neches aby svedok bol draheho brat ? vsak i drahy si ma pravo vybrat svedka , ked ty mas setru
Odpovedať
Profilova fotka
caute ivka a andzi no mame, my sme ich musela vybrat uz teraz, nakolko ich mena potreboval farar a mne bol moj svedok jasny hned od zaciatku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj matko mal vo svedkovi jasno..akurat sa moze stat, ze namiesto jeho sestry to bude svagor kedze cakaju 17. maja babo...a ja som tiez nejako nevahala lebo keby som vybrala nejaku kamosku tak by mi to bolo blbe pred ostatnymi..takze mam bratranca..zostal uplne v soku, ze je pocteny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, treba si dat za svedka cloveka ku ktoremu mas blizky vztah, a je jedno ci je z rodiny alebo nie
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak..matko bol sestre svedkom na oboch svadbach takze tam to bolo viacmenej jasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka - i ja mam draheho Matka
Odpovedať
Profilova fotka
caute, caute. co noveho? aj ja mam Matka, ale Mateja. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ajhoj ooo - moj je Martin
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte ivka a ooocko - moj je martin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no moj je Richard :-p
Odpovedať
Profilova fotka
domi - richard je pekne meno, mne sa velmi paci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne sa paci meno Richard ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem baby, ale mne sa zase moc nepaci, ale co uz :-N :-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi - hlavne ze sa ti paci tvoj Richard :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivka - :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivka - :-D :-D :-D domi - vzdy to mohlo byt aj horsie...nejaky emanuel :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci - tak to hej, ale s takym by som si urcite nic nezacala x-) x-) sak uz len to meno znie strasne, dufam, ze sa na mna nikto neurazi ale sak uznaj :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domi - nikdy nemozes naisto povedat ze by si si nim nezacala len podla toho ako sa vola :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dominika :-D :-D ty si trdlo :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noooooooooo nejsom isty :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domi - ani keby vyzeral ako brad pitt? ved sa to da nejako vymysliet, nejake ine oslovenie...ved take EMO teraz fici, ci nie? :-D
Odpovedať
baby, srandovnú tému máte...mne sa strašne, ale strašne nepáči meno Rasťo. A ešte sa mi nepáči meno Ivan a Jozef.
Odpovedať
Profilova fotka
luci - brada pitta zrovna moc nemusim, ale taky johnny depp, no necham si povedat :-D no a s tym emom, no dost to fici :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - sak ale kazdy druhy slovak sa vola Jozef :-D , s ivanom je to trosku poslabsie :-)
Odpovedať
EMO? :-| to mi pripadá ako skratka nejakej medzinárodnej organizácie
Odpovedať
domika: jožkovia sú hlavne u staršej generácie, no a ja nie som na starších pánov :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?