Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - hej, zato, ze si beriem na svk cudzinca - 66 euro ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
lentiločka-ahóóój jikuš- ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
lentilocka-ahoooooooooooooooj ;-)
Odpovedať
keď si slovenka berie slováka tak sa neplatí žiadny správny poplatok
Odpovedať
baby, už máte nejako naplánovanú kaderníčku a kozmetičku, cca o koľkej ktorá a tak? Ja si nad tým hlavu lámem.
Odpovedať
Profilova fotka
babule-ja mam nervy,lebo sa nam zvysil pocet hosti a potrebovali by sme DJ-a...ale zohnat teraz,skoro mesiac pred svadbou niekoho je praim nemyslitelne...asi ma slahne :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooj lentiiiii
Odpovedať
ahoj lentilka1981, zabudla som ťa pozdraviť moja, som ako slepá, prepáč
Odpovedať
Profilova fotka
jikus-ahooooooooooooooooooj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
andzi-ahoooooooooooj....to nevadiiiiii :-)
Odpovedať
Profilova fotka
andzi-mne príde kaderník domov a je aj vizážista,tak ma hneď aj namaľuje :-) lenti,tak to je na prd,už sú asi všetci obsadení,že?
Odpovedať
lentilka1981: my máme takú skupinu, ale keď sme boli pozývať tak skoro všetci nad nimi ohrňali nosom, tak som chcela niekoho iného, ale už asi nezoženiem, takže ja mám podobný problém.
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby, nechávate sa všetky líčiť vizážistovi? Ja neviem, ja sa bežne líčim sama, mám kvalitnú kozmetiku, myslím, že by som to zvládla sama.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - no ja mam na 7.30 objednanu kadernicku a na 9.30 vizazistku - obe pridu ku mne domov lenti - poslem kontakt do ip - mozno ma volne nas dj
Odpovedať
Profilova fotka
baby,my sme ešte nikoho nepozvali okrem krstných :-| už by sme asi mali,že?! veď nás bude okolo 70-75 :-p
Odpovedať
Profilova fotka
andzi-ja mam kozmeticku zajednanu na 7:30,na 9:00 kadernicku...lebo o 11:00 mame fotenie
Odpovedať
jika - prosím pošli ten kontakt aj mne, dík
Odpovedať
Profilova fotka
lenti,aj my máme o 11.00 fotenie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - to stihate - my sme stihli 40 ludi pozvat v priebehu 10 hodin :-D :-D :-D to bol maraton, sme lietali z jednej navsetvy na druhu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jikus-jeeeeeeeeej...to by bolo skveleeeeeeeeeee....za pokus by to stalo.A on je odkial???A cenovo???
Odpovedať
baby, ako to robíte, že k vám kaderníčky a kozmetičky prídu domov? Ku mne nechcela ani jedna, vraj len v prípade, ak by sa nás dalo česať alebo maľovať viac, teda napr. ja, mama, krstná, segra, švagriná...ale to nehrozí.
Odpovedať
Profilova fotka
fúú jikuš,tak to ste boli jak na špagáte :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lentilocka-hmmmmmmm...ze ma to neprekvapuje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
andzi-u nás sa bude česať skoro celá rodina,tak sa mu to oplatí prísť k nám
Odpovedať
Profilova fotka
my mame fotenie o 11.30 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
andzi-a preco vsetci ohrnali nos nad vasou kapelou???...ved ste si ich vybrali na zaklade niecoho,nie???
Odpovedať
Profilova fotka
lenti :-D :-D :-D
Odpovedať
lenti: áno, boli na svadbe bratranca, nám sa páčili, ale tej druhej časti rodiny nie.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi-no nech si trhnú nohou!
Odpovedať
jikus: tak mi prosím pošli kontakt na toho DJ, dík, aj cenu približne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?